reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Ivete ja myślę że większość dziewczyn ma już wózki kupione więc najlepiej jak przejrzysz wątek zakupowy. Ja i tak w UK więc z nowinkami w polsce nie pomogę ;-)
 
reklama
Aniabu dzięki za podpowiedź, gdzie szukać :) Skoro tam już podawałyście swoje typy, to poszperam ;)
 
Milka popatrz, mają ogromny wybór mebli. Ta dziewczyna za kuchnie z granatowym blatem + wiele gratisów ( splashback, kran, oświetlenie) zapłaciła 8000f. W wicksie wycenil ja na 12000f. Ja ich będę zapraszać jak tylko dostanę klucze( myślę że za 2,3 tyg) więc napiszę Ci co i jak
Słyszałam także taka opcje że można dogadać się z firmą z pl i oni przyleca, wymierza, wycenia no i później przyleca ponownie i zmontuja. Na pewno wyjdzie taniej niż meble w UK

Ivete no problem, poszperaj a na pewno znajdziesz. Jeszcze niedawno dziewczyny opisywany swoje pojazdy ;-)
 
aniabuu dziękuję!! :) :* daj opinię jak będą u Ciebie, muszę mojemu pokazac ich zdjęcia, świetne meble!!
 
No i w końcu wróciliśmy do domu. W planie był powrót zaraz po obiedzie ale oczywiście zeszło a teraz to już jestem tak zmęczona że chyba zaraz położę się spać. Już takie gościny nie są dla mnie a i tak większość czasu leżałam na fotelu bo synek tak buszował że w pozycji siedzącej było to nie do zniesienia. Znów mam wątpliwości jak on jest ułożony że czuję go po całym brzuchu a nie raz mam brzuch w poprzek szerszy niż wzdłuż. Jakieś mega ruchliwe to moje bobo :)
 
dziewczyny jestem podłamana :( cały czas miałam cisnienie na granicy tj 138/ 88, nie przekraczało magicznych 140/90. Dostałam tabletki które wogóle nie działają( juz 3 zestaw) a dziś cisnienie ciagle mam na poziomie 145-150/90-95... czyli za wysokie, cos czuje ze jak do jutra nie spadnie a co gorsza bedzie rosło to tez mnie szpital czeka:(
 
Moja córcia też często tak wywija, że mam wrażenie, że się obróciła, ale po czkawce rozpoznaję, że dalej leży główką w dół :D
 
reklama
Do góry