reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Schauma zdrówka dla małej :/
Dziewczyny a czemu sądzicie ze nie dostaniecie dostepu? Ja to nie raz pisałam ze kto się udziela i tak tam trafi. O nowo dodanych osobach decyduje cała grupa. Niestety głównego wątku nie da się tak ukryć jak na fcb bo to nie fcb tylko ogólnodostępne forum. Tu się udzielamy. Zamknięty wątek został utworzony bo admini przy okazji nam zaproponowali a dziewczyny chciały wiec juz jest ale i tak póki co tu się więcej dzieje :)
 
reklama
Renia ma rację, póki co więcej dzieje się na publicznym.
Schauma zdrówka dla córeczki, teraz taki straszny okres jest, wszyscy chorują
.a dzieciaki przeważnie goraczkuja, oby szybko przeszło
 
Schauma zdrówka dla córki:) zeby dziś juz przespala noc.
Takie choroby teraz są że na prawde strach z domu wychodzic bo wszędzie słychać że ktoś na coś choruje a te choroby to jakieś dziwne a teraz nie wiadomo jak sie leczyć :/ chociaż nie wspomnę juz o tym że sąsiadka naszej babci wylądowala w szpitalu bo kot ją ugryzl :/ okazało się że miał wscieklizne a ona 3 tygodnie w szpitalu leżała:/
 
Schauma dużo zdrówka dla Twojej córci. I Ty uważaj na siebie, nie stresuj się tak bardzo jej chorobą (choć wiem że łatwo powiedzieć) bo jeszcze Tobie i temu maleństwu co nosisz pod serduszkiem może zagrozić. Także duuużo sił.
 
Dzień dobry :)

Nadrabiam wczorajszy dzień na forum i widzę że ciekawe dyskusje mnie ominęły. Jestem obecnie na wsi u teściów i wczoraj była tak piękna pogoda ze poczłapałam na spacer do lasu. Potem nie mogłam zasnąć bo tak mnie kręgosłup bolał. Kitki w życiu bym nie przeszła teraz tyle ile masz w planach, twarda z Ciebie kobitka ;)

Dziś przenosimy się do moich rodziców i zostajemy do wtorku. Az nie mogę uwierzyć że następne odwiedziny będą już z małą :)))

Schauma zdrowia dla córeczki! Pisz koniecznie czy jest poprawa.

Martita jaki ten ekspres dostałaś? Tez uwielbiam kawę :))

Ania50 ponTwoim wpisie o znikających rozstępach pobiegłam po Bio-Oil i tez chce taki cud :D jest Teraz na niego jakąś promocja w Rossmanie.
 
Dzień dobry :) Chwila dla mamy :) :) :) cisza spokój uwielbiam takie chwile ... moje "potworki jeszcze śpią "
Kitki tez mam ten problem ... ale na jedne działa ten "cud " na inne nie ...
Fenika tu zawsze jest ciekawie tylko nie zawsze jest czas się udzielać ( w moim przypadku )
Shauma jak córunia ? Jak nocka ? Daj znać .
Renia to też mówię ze to otwarte forum to troszkę blokuje ( ostrożności nigdy nie za wiele ) dlatego może część dziewczyn pisze jak pisze albo i wcale .. ( żeby to dalej nie szło w świat na inne beki z mamuś itp. ) ... Rożne zadaje się pytania bo czasem człowiek niby powinien wiedzieć a przychodzi jakieś zaćmienie umysłu i już ...
Jakie plany na dziś ?
 
Cześć:) aż strach to napisać, ale WYSPAŁAM SIĘ:) ale.mi dobrze dziś i jeszcze jajeczniczke do lozka dostałam. My dziś dzień z odwiedzinami. Jedziemy do dziadków jednych i drugich bo od stycznia mnie tam.nie było. Później obiad u teściów i pewnie już późne popołudnie bedzie.jak do domu wrócimy.
Bio oilem jakiś czas się juz smaruje no może na brzuszku nie ma rozstępów, coś tam widzę na biuście ale te na tyłku są największe:( może to wina tego że tylko raz dziennie po kąpieli smaruje bo rano to.zawsze zapomnę.

Milego dnia:)
 
My dzis w planach mielismy wspolny dzien, ale maz oznajmil ze idzie dzis za kogos do pracy na 18... A teraz odsypia wczorajsza zmiane to nie wiem kiedy wstanie. Naprawde sie boje, ze zaczne rodzic jak bede sama w domu, bo on w kolko pracuje :(

Corka ma dzis na 16 te urodziny u kolezanki, ale nie wiem jak to bedzie bo cos kaslala w nocy i musze ja poobserwowac.

Febika ekspres dostalam Bosch Tassimo, na kapsulki :)
 
reklama
Do góry