reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Jejku! Trochę mnie nie było, a tu takie wieści :) Aniu gratuluję :) Mnie czeka cc po 37tc, jak nic się nie będzie działo wcześniej, czyli do połowy marca powinnam być po porodzie.
 
reklama
Sweetka - ja mialam pierwsza cesarke planowa. Tez sie zastanawialam jak to bedzie to wklucie itd. A pozniej jak bylam pod ktg i malej tetno skakalo to taka adrenalina byla ze mialam gdzies wszystko. Jeszcze trafil mi sie jakis starszy anastezjolog i wkluwal mi sie kilka razy zanim trafil...ale mialam to gdzies. Siadasz na lozku po turenku i glowe do przodu do nog tak zeby pewnie lepiej kregi bylo widac. Pomoc anastezjologa przytrzyma ci glowe zebys sie nie ruszala i tyle. Mnie te uklucia nie bolaly albo nie czulam. Modlilam sie tylko zeby w koncu trafil i zeby szybko wyjeli malutka. A pozniej jak juz mnie polozyli i lekarz zapytal czy juz mozna i podniosl skalpel to taliej paniki dostalam ze zaczelam krzyczwc ze wszystko czuje i jeszcze ruszam nogami i ze maja jeszcze czekac:D lekarz mine mial nietega i look na anastwzjologa a ten mowi ze nie mozliwe i zebym ruszyla nogami. Wiec ruszylam bo tak czulam. A oni ze sie nie ruszaja. A ja dalej swoje. Wiec mi tyci podniesli glowe bo niby nie mozna i dali lusterko na nogi i kazali poruszyc i dopiero jak sama zobaczylam ze ani drgna to im dalam spokoj. I zaczeli...:)
A znow po cieciu i kilku godz jak jeszcze za bardzo czucia nie mialam to tez panikowalam ze za duza dawke znieczulenia dostalam:D bo na izbie pytali o wage i juz nie wazyli. Do wagi dodalam ze 2kg "zeby na pewno zadzialalo" bo wiadomo ze ilosc znieczulenia od kg zalezy, a pozniej mialam pietra;)
Takze sweetka spoko, chocbys nie wiem jak sie bala to mnie panikary nie przebijesz :D
 
Kiktki - uśmiałam się jak czytałam Twoj opis, bo to taki mój tok myślenia :) Najpierw dodam 2 kg zeby zadziałało apotem panikuje, że za duża dawka... tak samo z tym cięciem, ze mna beda mieli to samo. BANKOWO:)
 
reklama
Do góry