reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Tu znajdziesz dzisiejszy LIVE dotyczący uwazności w relacji z dzieckiem. Jak sue przyda - zapraszam :) Do zobaczenia na Instagramie Dołącz, obejrzyj LIVE
reklama

Odpowiedz w temacie

A ja 10 dpt i robiłam dzis betę, jest negatywna, więc mam zielone światło na odstawienie leków, w związku z tym czekam już na okres. Teraz ponad miesiąc luzu i spokoju, bo 13 maja mam umówioną wizytę u immunologa, która ma mi dobrać leki pod następny transfer. To nasz ostatni zarodek w 1 procedurze, więc chcemy zmaksymalizować szanse.


Do góry