reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Nef - prałam na razie raz i udało mi się zapamiętać żeby zmiękczacza nie dodawać:-D, spróbuję jeszcze niżej zapinać. Kupę na szczęście dzisiaj zrobił w jednorazówkę, a do otulacza tylko siku:-D

wiosna - ja teraz na co dzień robię sobie taki wianek z tyłu, bardzo wygodny i Szymuś nie ma za co ciągnąć:-D
 
reklama
pscółka płukanie kupy sama przyjemność:baffled:

wiosna do takiej fryzury to trzeba mieć talent, chyba większość fryzjerek by nie podołała;-)

warkocze to chyba dyscyplina, która powoli odchodzi w zapomnienie... tak jak dzierganie na drutach...
 
Pscolka ; iza ja też należę do matek które prawdopodobnie na roczek będą musiały złożyć peruke... Młoda szarpie niemiłosiernie :-/

Głupie pytanie ale te otulacze zakłada się normalnie pod body? Takie duże mi się wydaja ale zazdroszczę że tak dzielnie z nimi sobie rodzice bo mają PIĘKNE kolorki!

Macie jakieś może fajne miejscowki nad morzem o wyższym standardzie? Marży mi się urlop....
 
Majqa, ja mam microlife, ale nie polecam, temperatura dużo różni się od tej mierzonej elektronicznym lub rtęciowym. a mam taki o : temp.jpg

Kiedy mój mąż miał temperaturę 38 stopni, ten termometr wskazywał 37, 2 :/ a chłop ledwo łaził, w sumie chłop przy stanie podgorączkowym ledwo łazi :crazy: Pasuje mi on do mierzenie temp. wody i otoczenia :-) tu się nie myli .
 

Załączniki

  • temp.jpg
    temp.jpg
    3,1 KB · Wyświetleń: 26
Nef - plukanie kupy takiego malucha to nic takiego. Jak sobie przypomne akcje Antka kilka dni temu to mnie skreca. To jest dopiero cos. Dobrze, ze ten etap juz za nami.

Piekna fryzura. Lubie takie. Szkoda, ze corki nie mam, bo bym jej takiego zrobila. Siostrze robie podobne fryzury. Troche bawienia jest, ale warto.

Padam na pysk. Praca, dom, budowa.. za duzo tego. Dzisiaj zrobilam lasagne, pozalatwialam sprawy na budowie i wzielam sie za czerwiec, bo miesiac trzeba zamknac.Jeszxze rano bylam na zakupach i normalnie padam.

Lexe spac. Dobranoc..
 
A ja właśnie zamówiłam mleko i wyszło mi 26 zł za puszkę, gdzie u nas kosztuje 33, a w tesco (oddalonym o 15 km) 29 zł. Jeden mankament to to, że trzeba zamówić 12 puszek, ale opłaca się, tym bardziej, że kurier za free :)) Polecam allegro dla mam, których dzieci jedzą mm, może wyjdzie Wam taniej.
 
Witam wieczornie... dzisiaj kolejny dzień bez kupy... jak wróciłam z wychodnego ok. 19 to Młody był bardzo marudny i był moment, jakieś pół godziny, że płakał, nawet na rękach...Myślałam,że boli go brzuszek, zaaplikowałam czopek glicerynowy (i do tej pory nadal cisza z kupą... Kiedy wasze dzieciątka się wykupkały po czopku?)... Uspokoił się dopiero po kąpieli przy cycu... Śpi słodko i wypoczywa po ciężkim wieczorze... Nic nam nie pomaga, ani masaże, ani kompres... Mam nadzieję, że dzięki czopkowi jutro pójdzie...

I nie wiem, co jeszcze miałam pisać. Miłego wieczoru!
 
Teva Dąbki, dąbki - Ośrodek Wczasowy HORYZONT - Wczasy i wypoczynek nad morzem w Dąbkach. Morze, Dąbki. osobiście nie znam, fotki sprawdź sobie... 14 dni z pełnym wyżywieniem za 1300 zł. Kontakt : Zbyszek 602183057

A my termometr mamy taki najzwyklejszy
http://allegro.pl/termometr-elektroniczny-cyfrowy-do-ucha-i-czola-i3371823402.html i nam sprawuje się ok. tylko trzeba pamiętac o bateriach i jak się do czoła przykłada to trzeba uważać dokładnie w które miejsce, bo jak się trafia na żyłkę koło nosa to temp zawsze wyższa...starszakowi, jak mierze tym elektrycznym to zawsze orientacyjnie, jak chce by c na 100% pewna to stary niezawodny rtęciowy idzie w ruch ( jednak niezawodne)

Smile_ jesteś dla mnie bożyszczem organizacji...może dała bym radę dzieciom i pracy w domu, ale pewnie nie było by obiadu :p Jesteś wielka :-)




Anka może jedz buraczki...i małemu będzie lepiej... my po czopku w tym samym dniu mieliśmy kupkę raz prawie od razu, a raz po godzinie taki kleksik o_O. jak tak długo nie robi a widzisz, że brzuch dokucza zawsze możesz jeden dzień przepoić wodą między karmieniami...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej:) ale pusto tu dzisiaj:/ my juz po szczepieniu :/ ale był ryk:zawstydzona/y: taka mi jej szkoda było .. Ahh serce sie kraja ale to dla jej dobra. Ksiądz juz załatwiony, trzeba tylko iść na nauki... Mam nadzieje ze młoda tylko nie będzie marydna dzisiaj i bez gorączki .
 
Do góry