reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Hej :)

smile - &&& za serduszko Frania; na pewno wszystko będzie dobrze
iza - &&& za szybki finał
wiosna - a co u Ciebie?
Hania - i co byłaś naściemniać czy nadal cierpliwie czekasz?


U mnie cisza, tzn. na ktg skurcze do 70% i nic poza tym.
Zjadłam śniadanko i biorę się za sprzątanie a potem prasowanie.

Miłego dnia
 
reklama
Witam się w ten piękny poranek:-D

Iza trzymam kciuki za szybka i bezbolesną akcję
Majqua czekam cierpliwie,pobaraszkowałam z M w nocy może to coś da:-D,ale póki co czuję się świetnie, wyskakuję z piżamki nastawiam pranko i idę do sklepu oczywiście tego jak najdalej. Trochę mi głupio tak nie umiem tak pójść i na ściemniać...boje się ,że zaraz to wykryją:nerd:

Dziewczyny sprzedaje bujaczko-leżaczek , gdyż wczoraj od szwagierki otrzymaliśmy drugi nigdy nie używany,może któraś byłaby zainteresowana podaję link do ogłoszenia LEŻACZEK - BUJACZEK KACZUSZKA > Bright Starts > Dostawa Gratis Kraków • Tablica.pl ;) umieszczam również ogłoszenie w odpowiednim wątku tematycznym:-D pozdrawiam i spokojnego dnia życzę
 
Ostatnia edycja:
Lenka- 3mam kciuki za jakis znak Twojego porodu ;)
Smile- Kochana wszystko bedzie dobrze z Twoim synkiem. Modle sie za Was

Catty - widzisz tak sie obie balysmy. Ja co prawda urodzilam wczesniej ale moglo byc znacznize gorzej.
 
Iza ja myślałam ze Ty juz rodzisz

Pola własnie wyczytałam ze jak czop odchodzi po badaniu to wcale nie znaczy ze się urodzi w ciągu najbliższych dni:baffled:,a tam , muszę przestać o tym myśleć , tylko ta waga mi nie daje spokoju, nawet jak mnie skieruje do szpitala w dzień terminu na wywołanie to i tak w ten dzień nic nie zrobią , później jest weekend więc też nic i dopiero zostaje pon a to są pełne dwa tyg to ja na pewno wtedy nie dam rady urodzic sn

Pola jak spacerki, taką macie fajna pogodę:tak:

Ptaszek sie nie odzywa, Nef też, ciekawa jestem co tam u madan i jej córeczki
 
witajcie :-)

wreszcie doczekaliśmy wiosny i tak wiele z nas już dzieciaczki ma przy sobie...

ja chyba wracam do życia... Mary niestety nie przybiera więc rozpoczęliśmy dokarmianie i wreszcie miewam chwile odpoczynku :happy2: dziecko wreszcie zadowolone... i teraz w poniedziałek kolejne pomiary i zobaczymy czy lepiej będzie

Lenka, Iza i inne nierozpakowane jeszcze brzuchatki... trzymam kciuki za was i życzę cierpliwości!
Smile - zdrówka dla Franciszka życzę... mam nadzieję, że lekarze szybko sobie poradzą a Ty bądź dzielna :happy2:
Haniu - pech - bo właśnie taki chcieliśmy kupić a kupiliśmy dwa dni temu inny bo był w promocji... ale jesteśmy zadowoleni :happy2:

piękna pogoda... więc życzę miłego dnia, spacerów z wózkami i brzuchami...
 
lenka-to wykorzystaj ten czas ,który Ci został na spanie :) Chociaż życzę Ci aby Twoja dzidzia była spokojna:tak: Wiem,że Wam już ciężko i każda z Was chce już urodzić. Już niedługo dziewczyny! My korzystamy z pogody. Wczoraj zaliczyliśmy pierwszy spacer, taki prawdziwy:tak:

iza- sio na porodówkę!!!

anila-Mój synek odpukac przybiera ładnie. Podobno mam tłusty pokarm, noi mam go bardzo duzo. do tego mam wąskie kanaliki ,ten tłusty pokarm i robią się zastoje, jak zaniedbam:dry: ale są plusy dokarmiania, możesz odpocząć:tak: i Mała najedzona:-p
 
reklama
Do góry