reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Hehe na żadna z nas chyba przyspieszacxe nie działają :crazy: Już próbowałam sexu,pranie dywanu na kleczka,sprzątanie ,bralam cieple kąpiele ,wchodzę po schodach a teraz jak ładna pogoda to chodzę po parku i doopa:baffled: słyszałam tez o czerwonym winie żeby lampke wypić ale mam jakieś obawy przed tym i nie pilam:szok:
 
reklama
Hehe na żadna z nas chyba przyspieszacxe nie działają :crazy: Już próbowałam sexu,pranie dywanu na kleczka,sprzątanie ,bralam cieple kąpiele ,wchodzę po schodach a teraz jak ładna pogoda to chodzę po parku i doopa:baffled: słyszałam tez o czerwonym winie żeby lampke wypić ale mam jakieś obawy przed tym i nie pilam:szok:

ja tez sie boje wina...ostatnio kolezanka poczestowała mnie winem ale tylko usta pomoczyłam i odstawilam jakos wolałam nie ryzykowac...
 
Z tymi sposobami na wywołanie to chodzi chyba o to żeby ciśnienie podnieść... Moja mama mi mówiła, że jak czuła pierwsze oznaki porodu to albo do gorącej wody się pakowała albo piła mocną kawę.. Jak się rozkręcało to się szykowała na porodówkę. Za to mycie okien i inne bardzo męczące prace nie są wskazane, bo może dojść do odklejenia się łożyska. Znam przypadek gdzie dziewczyna pojechała na IP, bo myślała, że rodzi, a się okazało, że łożysko odeszło/odchodziło i w 10 minut jej zrobili cc. Dlatego lepiej uważać z niektórymi sposobami.
W necie gdzieś czytałam o olejku rycynowym. Ja bym tego nigdy nie brała, bo nie jest powiedziane, że wywoła skurcze, a człowiek pół dnia może w ubikacji spędzić. Później jakby się coś zaczęło dziać to nie ma siły na poród.
 
No prawda w tym jest. Oleju rycynowego tez bym nie wzięła bo po co sie z biegunka męczyć:/ nie wiem trzeba raczej czekać aż dziecię zechce wyjść samo:/ a jak co sie zacznie to faktycznie mocna kawa:sorry2:
 
Tralallala.....za nie dlugo KTG ze studentami. a skurcze co jakis czas...dosc nie regularny lapia....ciekawe czy KTG cos pokaze....bo rano akurat jak byl skurcz to pokazywalo 0 .....
 
Witajcie,

Widze ze u Phelanii tak jak u mnie przy drugim porodzie- mialam miec wywolywany porod rano (10 dni po terminie) a w nocy po 3 mnie obudzily skurcze, po 7 juz corcia byla ze mna :-)- chyba sie wystraszylam oxytocyny ;-).
Z pierwszego porodu mam porownanie, z oxy bolalo bardziej... i mam nadzieje ze tym razem tez samo sie zacznie ale co ma byc to bedzie...

Fel- Powodzenia kochana. Domyslam sie ze masz juz dosc czekania ale to juz naprawde niedlugo :tak:

Na mnie tez kompletnie nic nie dziala- nasprzatalam sie ostatnio strasznie duzo i nic, seks jak juz jest to zadnych skurczy nie wywoluje, duzo chodzenia tez... Cos czuje ze urodze dopiero na koncowce kwietnia... a powiem Wam ze mam stuprocentowo dosyc- glownie dobijaja mnie straszne hustawki nastroju- maz mnie ma juz normalnie dosc, gorzej sie dogadujemy a to jeszcze dodatkowy powod by wyc :wściekła/y:.

Kochane, Phelania podala mi swoj numer zebym mogla dac znac jak urodze- teraz jednak jak Ona juz urodzila to w razie czego nie chce jej glowy zawracac. Moze ktoras by byla tak mila i podala mi numer? Chyba ze odezwe sie jak wroce ze szpitala.
 
hej, ja już po usg i ktg.w odpowiednim wątku
Fel- ja jak dziś miałam skurcze podczas ktg , takie dosyć mocne, a na ktg wyszło że miały po 20:baffled: czyli tyle co nic. lekarz stwierdził po zapisie że żadnych skurczy nie było:-D
 
Hello Piękne once again:-)

ja dokładnie mam taką sama prośbę jak evcia, gdyż wymieniłam się nr telefonu z Phelanią, ale teraz , gdy urodziła ma inne obowiązki, czy któraś mogłaby się wymienić ze mną kontaktem??? Na jutro mam termin , ale czuję , że przenoszę, gdyż ogólny pechulec ze mnie:-( smutny jakiś ten dzień dzisiaj dla mnie czuje się strasznie rozbita i skołowana... tak mi xle tak mi smutno tak mi szaro:-(

Fel powodzenia na KtG trzymaj się to już naprawdę niedługo:-D

Dobrego dnia:-D
 
reklama
Madzikowska gratuluje:) super ze już tulisz swoje malenstwo:) ja tez właśnie wróciłam ze szpitala i doopa:/ mała nie chce wychodzić , do środy jak sie nic nie ruszy to w środę na oddział i tam zadecydują czy mnie zostawia czy dopiero 22 kwietnia na wywołanie :baffled: Jejku tyle jeszcze czekania:szok:
 
Do góry