reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

jaka tu cisza
ciekawe jak tam dziewczyny sobie radzą,

Smile ja też bym chciała na porodówkę, do tego jakoś mi się dzisija dłuży od rana, wszystko porobione, wiec coś by się mogło w końcu ruszyć, zdrówka dla Antka
 
reklama
Ha ha ha ha no po co pacjentke poinformowac o tym, ze proba oxy jest na czczo...no filozofia. Pierwsza proba oxy ma za zadanie zprawcic czy miesien macicy jest wydolny. Podpinaj akroplowke, ktora odlaczaja po 3 skurczach trwajacych ilesa tam sekun majacych jakas tam konkretna moc...a potem pod KTG sprawdzaja jak dzidzia to przezyla. U mnie nici poki co....bo zjadlam o 7 bulke. A wieczorem nikt mnie nie poinformowal ze mam byc na czczo. Ale mam osobiste bolesci i skurcze i wiem, ze sie zaczyna. Pytanie ile to potrwa. Za to zrobia mi przeplywy. He he na izbie mialam skurcze po 60 a teraz jak mnie bolalo podczas KTG to brzuch jak skala i skurcze na poziomie 0 i 2 . Sorki jesli wpisalam nie tu. Pozdrawiam nadal w dwupaku. I trzymam kciuki za PHELANIE
 
Fel to znowu musisz czekać na oxy do jutra? Przegwizdane normalnie:/ ale tak często jest w szpitalach ze my pacjentki powinnismy wiedzieć o tylu rzeczach a jesteśmy niedoinformowane:/ bo przeciez my rodzimy codziennie:crazy:
 
Phel. Fel - kciukasy zaciśnięte. Czekamy na rozwój akcji.
Fel to Cię załatwili nie mówiąc że masz być na czczo. Genialni są.....szkoda słów

Lenka, mam to samo co Ty. Też już wyglądam tego porodu, bo wszystko przygotowane, porobione. Oby nie przyszło mi chodzić z brzuszkiem po terminie. Nastawiłam się na kwiecień i majówkę chcę spędzić w domu.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny trzymam &&& za szybki rozwój akcji.


U mnie cisza :wściekła/y: A wczoraj już myślałam, że coś się rozkręci ...

Maruś nadal dzielnie śpi w swoim łóżeczku. Dziewczyny w szkole/przedszkolu. Zaraz idę położyć małego na drzemkę i biorę się za obiad i prasowanie.
 
Dziewczyny, powodzenia! Ja miałam z synkiem wywoływany poród. 7 godzin po podaniu oxytocyny mały był już na świecie :-) ale jednak to była ostra jazda, oxy daje w kość. Może tylko mi, każda z nas jest inna.
Trzymam kciuki za wywołujące i rodzące :-D
 
jA przy trzecim porodzie też miała podawana oxy bo mi wody odeszły a poród nie postepwoał wogóle .I u mnie oxy odrazu skurcze wywołała i bolało bardzo a mam tez dosyc wysoki próg bólu ;-)
Mam nadzieje ze jednak Lenke urodze tak jak starsze córy bez wspomagaczy oxy
 
Hehe ja tam mogę rodzic z oxy i bez oxy byle już :-) Hehe mówię tak bo to pierwszy mój porod będzie i nie wiem co mnie czeka:szok: ale naprawdę nie mam już siły i najchętniej to mogę jechać na porodowke:happy:
 
reklama
kobietki własnie zrobilam maraton trzy razy do piwnicy i spowrotem do domu na 4 pietro i co? nic....mały tylko sie wierci....a ja sie troszke zmeczyłam....ide jakas zupe ugotowac...
 
Do góry