reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Hej Kobity:-) ale cudowna pogoda :/ zero słońca i raz śnieg raz deszcz:eek: a już myślałam ze wiosna jest a tu jeszcze trza poczekać :baffled: Kobitki kurujcie sie z tych infekcji, mi jeszcze katar został ale jego sie tak łatwo nie da pozbyć :/ fel powodzenia w klamaniu:D moze jednak dzidzia zechce wyjść i Cię nie stresowac:)
 
reklama
Witam dziewczyny.

Ja rano na badaniach byłam...zobaczymy czy to zelazo cos dało chodz powiem nie czuje extra poprawy.
Codziennie mam jakies dolegliwosci i razem z nimi nadzieje ze sie akcja porodowa zaczyna hhahha

Moja mała jak na zlosc w tych ostatnich dniach cos ja złapało goraczka i tylko ból głowy nie wiem co jest byle odeszło zanim sie mały urodzi...


Feelida - mi sie wydaje ze ze strachu sie akcja ruszy - ja w pierwszej ciazy jak mi lekarz powiedziala ze lozysko sie starzeje i ze jakdo ilus tam dni nic sie nie zacznie to bedzie wywolywanie czy cos i wiesz co? na drugi dzien odlecial czop, odeszly wody i mała była na swiecie..wydaje mi sie ze to podswiadomosc i strach ja ruszyły hahah a ja w szpitalu na darmo nie lubie lezec wiec poszło :)


]
Lenka21 - ja na TLC ogladam porodówke dosc czesto i powiem ci ze tez nie przeraza mnie sam fakt jak rodza tylko o te dzidzie...

Wiosna2013 - przyszła bys juz tak na amen :) a nie tu jakies sniegi nam puszczasz...
hhehe zdrowiej kobietko..


monic_ - wszystkie siedzimy jak na bombach hahah i kazdy objaw to mała nadzieja haha ze to to :)

majqa1 - dobrze ze to nie była akcja..mam nadzieje ze meza zdazy wrocic zebys sie nie musiała denerwowac maluchami jeszcze..

kasiek23 - ja tez jak sie obracam z boku na bok to strasznie brzuch pobolewa zanim te wszystkie wnetrznosci i mały ulozy sie jak sie nalezy na boku ..


Hania_ - ja jak przyszło do porodu i lezałam na ktg to nie dosc ze skurcze to potem juz nie wiedzialam czy skorcz czy co zglupilam poprostu..


oliwka 36 - zdrówka duzo duzo duzo...

Phelania - ja jeszcze takich dokladnych skorczy nie miałam, a lekarz mnie straszy wywolywaniem haha chyba tym razem tez urodze ze strachu haha


muro - ja wstałam przed 13 bo rano na tych badaniach wiec po powrocie do lozeczka jeszcze :)


kregosłup mnie boli znowu, wrrr
 
aisak- już jestem. Jak błyskawica:-)

Gin mi dał skierowanie na badania z krwi i moczu tydzień temu. A ja tak czekam przez to przeziębienie. Jak myślicie, lepiej poczekać ze zrobieniem tych badań do wyzdrowienia? Czy przeziębienie nie wpływa na wyniki?? Bo już głupia jestem...
 
Ja sie dzisiaj zaopatrzylam w liscie malin.. Zadzwonilam do apteki i pani powiedziala, ze na jutro czyli dzisiaj beda.. Zamowilam 3 paczki, bo nie wiedzialam ile tego tam jest i sie przerazilam jak zobaczylam jakie to duze opakowania.


Dziewczyny jak tam wasza hemoglobina? Ja mialam raz 10,9 i dostalam zelazo.. a tydzien temu mialam 13,6 :szok:. Podobnie mialam w pierwszej ciazy. W ostatnim miesiacu mialam 13,9. Pewnie znow uslysze po porodzie, ze z takimi wynikami moglabym konia rodzic :baffled:. Tak mi powiedziala pielegniarka w szpitalu...

Meza zaraz zatluke. Oznajmil mi, ze skoro jeszcze nie urodzilam to predko nie urodze i on w zwiazku z tym jedzie w niedziele do monachium!!!! Podnosi mi cisnienie od tygodnia. Najpierw budowa.. pozniej firma.. teraz jeszcze na targi chce jechac. Jeszcze uslyszalam, ze przeciez cala jego rodzina mieszka max 500m od nas i w razie czego nie jestem sama.
Wrrrr.. Mam tylko nadzieje, ze zmieni zdanie..
 
Hej
A ja dziś jakiś mega power dostałam i wysprzątałam mieszkanie co by było czyste jak mnie nie będzie i żeby teściowa się nie czepiała.Mąż w pracy jest bo bym pewnie niezły opieprz dostała:sorry: no ale kto inny tak porządnie wymyje podłogi czy odkurzy jak nie ja?
A i mysle ze to nic na wywoładnie porodu nie wpłynie znając mnie hehehe.A i torby nie spakowałam do końca jeszcze i do tego rzeczy Lenki wyprane do szpitala więc oby jednak mnie nic nie złapało bo będzie ZONK ;-)
Wiosnano wyniki moga byc zafałszowane ale moze jak juz musisz robic to tak jak Phel napisała uprzedx lekarza ;-)

Ja od dzis musze łykac żelazo bo morfologia na dolnej granicy a po porodzie moze sie jeszcze mi pogorszyć więc łykam od dzis po tableteczce dwa razy dziennie.Jeeny nigdy dotąd nie musiałam brać zelaza:baffled: i nie wiem czy sie zaparć nie nabawię bo tego się najbardziej obawiam.
Co do pogody to w Łodzi jest całkiem fajnie choc mało dzis słoneczka ;-)
Do mnie jakoś nie dociera do końca że na dniach córcia moze być już po drugiej stronie ;-)


PS: HMM a komu mogłabym dac swój numer by poinformowac o pojawieniu sie Lenki?
Smile:angry: ech ci faceci nie kumaja że Tobie zalezy na obecności męża a nie rodziny w razie porodu.
Co do hemoglobiny to u mnie ejst 10,7 i jak napisałam dostałam żelazo ;-)
 
Ostatnia edycja:
No właśnie wróciłam z m z małego spacerku z CH:/ hehe :) namowilam go na Kfc kubelek i jestem przejedzona teraz:/hehe ostatni wyskok przed porodem,jedzeniowy oczywiście :D pff mała teraz szaleje i mnie cały dół boli:/ nic moze zechce wyjść do mamusi:D ja już nie miałam żadnych badań zalecanych ,w sumie nie wiem dlaczego :/
 
Smile - Ja też od razu kupiłam 2 opakowania liści z malin. A w domciu doczytałam ile się tego sypie…. Pewnie trochę mi ich zostanie. Mężulek nieźle chce Cię załatwić. Mimo że rodzina w pobliżu, to jednak łatwiej męża poprosić by dowiózł coś z domu- jakieś ciuszki czy kosmetyki. Mąż to mąż. Mój już nigdzie się nie wypuszcza, jak ma wyjazdy to ma wymówkę że "będzie rodził".
Magda1977 – możesz mi podać na priv. Zresztą masz nas tyle –do koloru do wyboru:-) Przebieraj jak w ulęgałkach
Muro – ja kupiłam huggiesy

Ciekawe co u Fel? Jakie "kłamstwo" ostatecznie zastosowała...
 
reklama
witam popoludniowo, niestety nie zdaze juz kazdej z was odpisac :-:)zawstydzona/y: zaraz jade do szpitala bo jutro rano mam cc :-D niestety nie bede wam mogla odpisywac ale bede was podczytywac. Jak juz bede po to dam znac phel i przekaze wam info o nas. Trzymajcie sie dziewczyny :-D
 
Do góry