reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Tasia - kciuki za szybki i malo bolesny porod!!

Ja dzisiaj umylam znow dwa okna i na tym sie skonczylo. Od 9 do 13 siedzialam w biurze i pracowalam. Ja chyba nie bede robila zadnych porzadkow swiatecznych, bo to sensu nie ma. Posprzatam, a Antek zaraz wszystko doprowadzi do stanu wyjsciowego.. a jak pojde rodzic to moi dwaj i tak sie nie ogarna w domu i po powrocie bedzie sajgon. Wole jednak sajgon niz posprzatany przez tesciowa dom ;).

Wy tu piszecie, ze sie czujecie jak walenie.. Ja mam juz 20kg na plusie !!!! To dopiero cos. To sie czlowiek toczy jak beczka. Juz sie porodu nie moge doczekac. Niech to wszystko ze mnie schodzi.
 
reklama
Tosia powodzenia przez te pozadki to niedena zacznie rodzic do soboty w iedziele zamast swietiowac bedziemy sie rozpakowywac :tak::tak:
 
Witam dziewczyny ja wymiękam mam tak twardy brzuch nie mogę oddychać boli mnie cała klatka piersiowa noc nieprzespana. Byłam na ktg miałam skurcz 100% a teraz to ja ciągle mam takie skurcze ale co z tego jak one nie bolesne a szyjka nie ruszona :(
Iza -ja mam dodatni GBS i przed porodem 4h musze przyjąć antybiotyk. Dziś rozmawiałam z położną i ona powiedziała że mamy duże prawdopodobieństwo że odejdą nam wody i od razu mam jechać do szpitala że możliwe jest plamienie i też do szpitala mam jechać nie czekać może wystąpić też krwawienie jak na okres i wtedy już mam mega szybko przyjechać no i przy skurczach trwających 2 do 3 h mam też już przyjechać do szpitala.
Ogólnie nie mam się martwić informować że GBS jest dodatni i tyle
Tasia- powodzenia może na święta Was wypuszczą jak szybko pojdzie życze szybkiego i lekkiego porodu
 
Ostatnia edycja:
Tasia, ściskam kciukasy za szybki i bezbolesny poród... :-)

Ja też po wizycie, opisałam w odpowiednim wątku... Co do świąt, to u mnie w tym roku jakby ich nie było. Wielkich porządków nie robię bo chcemy jeszcze mieszkanie pomalować, więc nie ma sensu. A że obydwa dni spędzamy u rodziny to i do jedzenia nic nie szykuję... Zresztą i tak nie mam na nic siły, ta pogoda mnie dobija i jakoś mało mi na tych świętach w tym roku zależy... :baffled:

Miłego wieczorku życzę kochane.... :-)
 
A ja między jednym a drugim pomieszczeniem do posprzątania Was podczytuje:-D i została mi już tylko łazienka :-D jutro upiekę babkę zrobię sos tatarski ,a w Wielka Sobotę po święceniu pojadę odebrać rarytasy od rodziców i teściowej , bo uparli się , że skoro nie przyjedziemy to Oni Nam wyślą wałówkę busem:-D to jest hicior:-D

Tasia trzymam &&& za szybki, bezbolesny poród i jeszcze szybszy powrót do domu z Maluchem:-D

Dobrego wieczoru:-)
 
Dziewczyny jak tylko dostane INFO od naszej Tasi dam znac.Ja jestem bez humoru i uwierzcie mi ze nie mam weny do pisania :((( jak nie urok sraaa....nawet nie jestem zadowlona z zakupow w factory i H&M ide kapac mlodego...i sie klade spac..

Milego wieczoru.
Buzka
 
Już po kolejnej wizycie napisze tutaj tylko ze wszystkie przepływy sa wporzadku:-) także jest gites:)) no właśnie z tym GBS to sie naczytalam w necie i teraz mam obawy:/ no ale lekarz przecież wie co robi i musi być dobrze:tak: no i mała podrosla 400 g i jest już 2600:) no jak dla mnie to moze być :-p Moze porod będzie lżejszy :eek: Ahh mi tez brzuch super twardnieje także mam nadzieje ze porod tuż tuż bo ja już naprawdę nie mam siły :szok: Aj przecież wiecie o czym mówię :-p
 
Tasia - trzymaj sie jestesmy z toba :D zycze małobolesnego porodu bo chyba bezbolu sie ni da ...

ja byłam dzisiaj na małych zakupach, kupiłam pudełeczko na smoczek, woreczki na zuzyte pieluszki to tak na spacer bo w domu niema sensu, i masc na sutki i brodawki i oillan ale tu to wogole sie wkurzylam prosilam cos tanszego od oilatum soft 32.90 a oillan 22.90 pytam czyms ie rozni ze potrzebuje dla noworodka a ona do mnie ze firma jedynie no to ja chyc ten oillan a w domu patrze ze to od 6 miesiaca zycia no chyba ze ze wskazaniem lekarza to od 1 miesiaca..na szczezscie po telefonie do apteki okazało sie ze moge oddac a oni mi kase oddadza...wrrri doloze te 10zł i kupie oilatum bede spac spokojnie..

wrocilam ze spaceru obolała cała brzuch to czułam na kolanach.chciałam sie przespac to nie da rady brzuszek rwie ciagnie nie wiem sama .

odkad w biedronce byly banany po 2,89 to teraz wcinam non stop banany jakos nie chca mi sie przejejść :p


ja na szczezscie sprzatnie mam juz z głowy od wtorku i jako tako probuje utrzymac porzadek :)
 
Cześć dziewczyny,
ja nadal w 2-paku, ale już na dniach.
Na 2.04 mam skierowanie do szpitala i będą wywoływać poród. Dwa tygodnie przed czasem, ale mam cukrzyce, niedoczynność tarczycy i starzejące łożysko. Chcą zrobić sn z czym ja się zgadzam, ale boję się że nie dostanę zoo. Z tego co się orientowałam to anestezjolog ma prawo odmówić jeśli uzna, że są przeciwwskazania. Wszystkiego dowiem się na miejscu. To tyle o mnie.
A olewam przygotowania do świąt w zamian za ostatnie przygotowania do pobytu w szpitalu i przyjęcie w domu maluszka.

Tosia trzymam kciukasy strasznie mocno! Sama jestem "lekko" przerażona porodem.
Phela głowa do góry.

Bishopka ty swój limit nieszczęść wyczerpałaś. Teraz musi być wszytko dobrze.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Olka86, to prawda, że anestezjolog może odmówić, wystarczy, że wyjdą Ci źle wyniki krwi i juz po znieczuleniu. Poza tym podają je dopiero przy odpowiednim rozwarciu i w bólach :szok: a właściwie miedzy skurczami. ja z tego wzgledu zrezygnowałam ze znieczulenia, uznałam, że jak dotrwam do rozwarcia, to wytrzymam przejscie głowki.

Tasia, trzymam kciuki &&&&&
 
Do góry