reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Hej :) LENKA - też mam żyły na brzuchu widoczne; MONIC - spróbuj zasłonami okna zasłonić może do się "nabrać" (u nas to zadziałało w zeszłym roku jak Marek o 5 był wyspany bo widno było). A u mnie się już salon maluje i jutro koniec a w pn pokój. Salon będzie w kolorach z dekorala: szlachetny beż i miętowa herbata a pokój kwitnąca magnolia i bez z tej samej firmy. I znowu mi coś bb szwankuje bo wstawia posty w jednym ciągu choć je dzielę tematycznie ... Dzisiaj ledwo chodzę, bolą mnie biodra a brzuch ciągnie w dół ...
 
reklama
noi się szaro-buro zrobiło a tak ładnie świeciło słoneczko :crazy: ja padam z nóg,obiad ugotowany i zjedzony, pranie rozwieszone a drugie się pierze, no i ta sterta prasowania....ufff...:baffled:...Doti nad wyraz grzeczna dziś i pomogła mi zebrać suche pranie z suszarki (ona ściągała suche a ja wieszałam mokre :-D)
zozzolka super że już wiesz co z wynikami
kruczka ja mam wszystkie zrobione, teraz mi pozostało tylko GBS, które myślałam że już mi pobierała :confused:, najlepiej jak najszybciej sobie zrób i uzupełnij te co nie robiłaś.
 
Teraz zaczełam szukać info w necie i wszędzie jest że te badania są krótko ważne.

HBS Ag – ważne 3 miesiące
WR – ważne 2 tygodnie

Nie mam jeszcze oznaczenia grupy krwi, na to się dostaje skierowanie?
 
Kruczka - to może zapytaj swojego gina. ja jestem w 35tc, i z tych co piszesz to już miałam. hbs miałam mies temu,wr w grudniu. teraz mam skierowanie na wymaz na paciorkowca

no właśnie wr mi się zdaje że miałam kilka razy( czy to możliwe??), muszę poszukać. toxo tez
 
Na to GBS na szczęście skierowanie już mam i 27 marca idę na pobranie wymazu, ale martwie się resztą. Na wizycie poproszę o skierowania na te wszystkie inne i mam nadzieję, że dostanę.
 
Teraz zaczełam szukać info w necie i wszędzie jest że te badania są krótko ważne.

HBS Ag – ważne 3 miesiące
WR – ważne 2 tygodnie

Nie mam jeszcze oznaczenia grupy krwi, na to się dostaje skierowanie?

możesz poprosić skierowanie od gina lub lekarza rodzinnego, ja wszystko robiłam prywatnie.

muro WR robiłam tylko raz i w dodatku we wrześniu i ginka nie kazała mi powtarzać. Toxo też miałaś kilka razy?
Ogólnie mówiąć chyba wszystko zależy od lekarza....
 
A ja jak wykupilam wczoraj Feroplex to czekam na skutki działania chcialabym byc juz pelna sił a tak jestem spiaca caly dzien i słaba..

mnie brzuch boli jak sie z boku na bok obracam masakra, do tego dochodzi zgaga w nocy...maly buszuje brzuch mi sie przelewa przez te jego ruchy hahah a jak za dlugo sie rusza to mnie głód dopada ...

wstalam o 11 zjadlam sniadanie i znowu mi sie spac chce ale czekam na godzine brania tego swinstwa i chyba sie poloze, mała sie bawi w pokoju to moze zamkne oko na chwile..
 
reklama
Do góry