reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Wydaje mi się, że któraś z nas wkleiła kiedyś tam link do konkursu. Mi oczywiście się nie chciało brać udziału. Poprawcie mnie jeśli się mylę.
 
reklama
Phel- długo się czekało, już myślałam, że nie przyjdzie :confused2: jeszcze m na dodatek mi dogadywał, że to taki pic- bo niby kto da coś za darmo :eek:
Mnie z tego interesuje piramidka z kółek i ewe. szczeniaczek uczniaczek ;-) jak na złość w okolicy tylko jeden sklep :crazy:

AAA tak ostatnio wygląda u nas zabawa :-)
Zdjęcie0130.jpg
 

Załączniki

  • Zdjęcie0130.jpg
    Zdjęcie0130.jpg
    28,9 KB · Wyświetleń: 44
iza876- Wspólne Odkrywanie tu jest ten link co podawalam w linkowni ale juz dawno,widze ze juz zakonczyli:/

izik-jesli wypelnilas formularz i poszlo to na bank dostaniecie ja czekalam miesiac :pPP

wawka-ja wklejalam chyba duzo chetnych mam bylo bo juz zakonczyli akcje:-D,,

Izik-Emilka to sliczna dziewczynka (HA JAK PASUJE :pPPPP
 
Buu ja to oczywiscie mam spóźniony zaplon:eek::-D Izik fajnie sie Emilka bawi:) sadzasz ja czy sama siada? Wawka wydaje mi sie ze zaczyna sie juz taki okres u naszych pociech:/ przynajmniej u mojej. Jest to samo jak ktoś ja weźmie a ona nie chce to koniec ,płacze i trudno ja uspokoić :(
 
iza - nie wiedziałam, że są takie testy. Rozumiem, że to waptece do nabycia.
Phel - ja dzisiaj byłam na spacerku przed południem i pogodasuper. I właśnie postanowiłam rano, że napisze na forum jaka super jesień namsię trafiła. A ćwiczysz? Bo ja codziennie rano i potem humor lepszy, możedlatego widzę świat w różowych kolorach:-D:-D
wiosna - ja daję słoiczki, więc jaglanej nie kupowałam, alejak już będę gotowała młodemu ja to raczej taką zwykłą, dla dorosłych. A co dodostępności, może warto napisać do producenta/dystrybutora gdzie dostarczają w Twoimmieście.

Junior siedzi i pije z kubeczka wodę - jejku ile ja na to czekałam, a wystarczyło podgrzać:-D

 
hej dziewczyny

Izik jak ja zazdroszczę że Twoja Michalinka tak spokojnie siedzi... Mania ani na sekundę nie pozostanie spokojna, wciąż sie wspina, wdrapuje, podnosi, skacze, odwraca, przewraca, wywraca... ufff

tak i ja dość długo czekałam na grzechotkę - Mani się podoba :) już myślałam że mi przejdzie koło nosa bo podałam nowy adres (wsiowy) a przeprowadzka sie opóźniła... aż tu siedzimy sobie listonosz puk puk i oto jest :-)

Mania ma właśnie sesję z teletubisiami - jak ona słodko reaguje na bajki... jedną dwie jej puszczamy

no i faza niejedzenia jest chyba w apogeum... ile ja się nagimnastykuję żeby zjadła słoiczek... a jadła już półtora, albo duży...
Phel - też mam jakąś deprechę... wszystko mnie drażni i męczy... to ciągłe sprzatanie i pranie i Ci moi panowie to takie lokalne fleje... się nauczyli że jestem w domu i dbam o porządek i nic już nie robią... czasem mam ochotę usiąść i płakać...

no i deszcz...
i przychodzi do nas kot... podchodzi do drzwi tarasowych i czeka na jedzonko... dostaje parówę albo resztki z obiadu :-) a Mania pod drzwiami siedzi i piszczy do niego...

ja kaszę jaglaną daję Mani tylko w jednym słoiczku bobovity - jagnięcina z kaszą jaglaną... ale dziś mam pomysł ugotować jej marchew w całości i dać do siateczki niech sobie poje...
 
iza- sadzam, ale potrafi się sama podnieść jak się położy ;-)
anila- Emilka a nie Michalinka, pomyliłaś z wawką :-D noo cieszę się, że potrafi się sama zająć sobą. Dzisiaj siedziała tak praktycznie cały dzień, jak na razie to jej się nie znudziło :-)
 
No właśnie Anila, też mi się wydało, że pomyliłaś nasze szkraby :-D
Ostatnio próbuję zachęcić moją Michalinkę do zabawy w trakcie kąpieli. Ale ona za bardzo się nie cieszy z tego. Ani się nie chce bawić, ani chlapać wodą. Jakaś taka poważna. Czy u was też tak jest?
 
reklama
pscólka -hahaha ja mieszkam w niezlej dziurze:-D bo u mnie pochmurno wietrznie i mżawka;)

Oj dziewczyny nie mam juz sił dzis Alan tak mi dał w kosc ,ze moja cierpliwosc dosiegnela zenitu:eek: Towarzystwo spi M w pracy a ja ogladam "na dobre i na złe":-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry