reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Dotka, jak czytam jak chwalisz meza to jakbym o swoim mowila :-D :-D
ja dostalam plyte cd, i tez tylko przelotem wspomnialam ze bym chciala i prosze.... pod podusia czekla :-)

ostatnio w galerii przechodzilam obok Villeroy&Bosch i za 3 garnki ponad 3 tys trzeba dac, a z sie zdziwilam ze jest w ogole ktos kto tyle za garnek da :shocked2::cool2::-D ja nie dam!
mam za 300 i tez super zupy gotuje :-p
 
reklama
dotkass super prezent od Mikołaja. Ja tam wolę mieć mniej rzeczy a porządne , wydaje mi się, że na niektórych nie należy oszczędzać

królewna ja zawsze stosowałam na mokrą skórę, ale później np. ręcznik miałam upaćkany, no bo w końcu trzeba się wytrzeć, dlatego wolę kremy i balsamy. No ale widać to indywidualna sprawa- każdy lubi co innego :-)
 
powiem Wam ze tez mialam zle zdanie o oliwce....fuj!! :-p ale zmienilam i zdanie i sposob jej stosowania
teraz uzywam jej zawsze na mokre cialo, pod prysznicem, dokladnie smaruje cialko a potem splukuje woda, rewelacja, skora jest nawilzona a nie tlusta
sprobujcie ten sposob :-) z oliwek polecam Nivea i Jonsona (ale ta do stosowania na mokro, w zelu)
 
witajcie:) ojjejku myslalam ze was nie nadrobie:szok:a dzisiaj mam duzo do roboty od samego rana,takze tylko na chwile;-) co do rozstepow to na szczescie jeszcze nie mam ale slyszalam i tez tak robie ze najlepiej nawilzac piersi,biorda i brzuszek 2 lub 3 razy dziennie:sorry2: co prawda nie zawsze mi sie chce ale sie staram:-p piersi jakos super mi nie urosly ,moze o rozmiar ,znaczy sie ja widze ze sa wieksze za to maz mowi ze sporo urosly:) no biustonosz musze kupic bo te moje stare wypierdki to sie nadaja juz do kosza bo watpie ze piersi mi zmaleja znowu:-D a co do oliwki to ja uzywazm zawsze po prysznicu,nie mam problemu z poplamionymi rzeczami takze jest ok. A i uzywam jeszcze krem na rozstepy (w razie w ) z AA ja &mama .
 
Mmmmmmm muffinki gruszkowe wyciągnięte z piekarnika, sam zapach powala z nóg.
Teraz zabieram się za obiadek: pieczony pstrąg i makaron ze szpinakiem (pstrąg tylko dla P, bo mnie zupełnie od rybek odrzuciło....)
 
Mmmmmmm muffinki gruszkowe wyciągnięte z piekarnika, sam zapach powala z nóg.
Teraz zabieram się za obiadek: pieczony pstrąg i makaron ze szpinakiem (pstrąg tylko dla P, bo mnie zupełnie od rybek odrzuciło....)

to ja poprosze o makaron ze szpinakiem i muffinke :-D

a ja dzis mam kolacyje firmowa i zamierzam podjesc ;-)
urwac sie wczesniej i do kina z mezusiem skoczyc, taki dziki plan mamy :cool2:
 
Eh my po spacerku:) jak wyszlismy o 11. tak przyszlismy po 13:p zakupy zrobione pieniąchy wydane ...no ale obiad na 3 dni jest:)

Dziewczyny jest naprawde pieknie;)tylko brakuje słoneczka i wiekszego mrozu:) Uwielbiam jak snieg skrzypi pod butem:)U nas juz prawie typowo światecznie tylko jeszcze nie wysprzatne na glans ,choinki nie mamy ale to dopiero po Alanka urodzinkach kupimy:) Na oknie u Alanka duzy Mikołaj jest:) no i w kuchni + kula migoczaca ahhhh jak ja uwielbiam Świeta...Moze tez dlatego ze młody sie urodził w Grudniu?!

Synuś ucina sobie drzemke ,a ja ide zaraz na strych mam w workach kombinenozny ale jednoczesciowe zobaczymy czy cos znajde na dzis:)Wole dwu-czesciowy ale...poczekamy do gwiazdki moze młody cos dostanie od Cioci Mikolajowej:-Di wtedy kupimy kombinezonik dwu-czesciowy:)Ale po buty dzis pojedziemy z M i młodym koniecznie!!!
 
reklama
Ale się wqrwiłam!!!!!!!
Byłam w poniedziałek późnym wieczorem (ok.20) na zakupach w TESCO i kupiłam sobie ser błękitny lazur, żeby zrobić ze szpinakiem. Wyciągam go z lodówki, coś mi nie pasuję, patrzę na datę i się okazuje, że był ważny do NIEDZIELI :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Zawsze sprawdzam daty, tym razem tego nie zrobiłam i jestem taka zła!!!! Jakbym miała rachunek to bym do nich pojechała i zrobiła awanturę!!!! Jak można takie rzeczy robić???!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry