reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

olek nie trzyma głowy podnoszony za ręce. za to jak go dr tak ciągnęła to się cieszył jak dziki :-) na brzuszku głowę trzyma długo, obraca nią, rozgląda się. noszony w pionie na rękach też głowę już sam ładnie trzyma. zaczyna łapać przedmioty, choć na razie to komicznie to wygląda jak się tak skupia ale ręce jeszcze się nie słuchają. 5 lipca idziemy do neurologa więc dowiemy się co jest nie tak i jak bardzo.

Moja kuzynka dzis wylądowała w szpitalu :-( miala termin na wrzesień...ale los był okrutny i nie dal im tej radości...jutro rodzi synka :-( niestety nieżyjącego :-( a miesiąc temu dawałam jej ciuchy ciążowe. mam juz popakowane mniejsze...po Olku...makabra...dlaczego tak się dzieje.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Fel, przykro mi :-( niestety nie mamy wpływu na to co będzie....
U nas, gdybyśmy czekali aż poród się rozpocznie w domu, to Hana też by nie żyła :-( był wielki guzeł na pępowinie.
Ptaszku, lekarze z Koszarowej opiekowali się moim Szymkiem, wówczas na Kasprzaka- nawet fajni, zwłaszcza doktor Głowska i taki młody lekarz, oraz Rajca. Dwie baby były tak wredne, że szok. Fajne były też pielęgniarki, oprócz jednej takiej rudej, grubej, nazwaliśmy ją Bulinka :-D ciągle żarła batony :-D
A ja dziś nakupiłam młodej szmat :szok: bodziaków z cubusa i dres w h&m. Jeszcze czekam na koniec licytacji, bo licytuję nowe trampki z nexta, jak wygram to git, jak nie, to kupię w cocodrillo- są po 35 zeta.
 
Ptaszek - my szczepimy tylko na zoltaczke. Powiedzieli nam, ze nie ma sensu szczepic na inne choroby, bo przy drugiej operacji krew bedzie tez przetaczana i przeciwciala sie "ulotnia". Nie znam sie, ale wierze ze tam w Krakowie wiedza co robia. My mamy podobny sklad z lekow na kolki. Na serce tylko aspiryne. Dziala przeciwzakrzepowo. Wyniki krwi, moczu, kalu mamy super, wiec chociaz jedno dobre. Gazometria tez ladna wychodzi. A jak u was z saturacja przez to pluco? W normie? Nie wiem czy nie doczytalam, ale to pluco, ktore bylo scisniete teraz wrocilo do normy czy sa z nim jakies problemy? U nas satueacja na poziomie 70-75. Jak maly placze to spada i robi sie od razu siny.

Madan - ale masz kruszynke. Ja myslalam, ze moj Franek tutaj najlzejszy, bo dzisiaj mial 4.980g.

Moj kruszon glowe utrzymuje ladnie. Szybko sie meczy jak to sercowiec, wiec go dlugo na brzuchu nie trzymam. Jak go nosze to glowka ladnie sam pracuje. Za zabawki na macie lapie. Dzisiaj sobie przylozyl grzechotka dwa razy w glowe ^^. Antek widzial jak mu chcialam wlozyc i teraz sam bratu ja do reki wklada.

Fel - tak to juz jest na tym pokreconym swiecie. Oby kuzynka sie szybko pozbierala. Latwo na pewno nie bedzie, ale trzeba zyc dalej.


Bylismy u naszej dr z Frankiem i jego katarem. Dostal nasivin, floxal i inhalacje z mucosolwanu, bo kaszle. W razie w dostalismy recepte na antybiotyk gdyby sie pojawila goraczka w weekend. Poki co CRP wyszlo ujemnie.
Nasza dr przyjmuje we Wroclawiu na oltaszynie. Dziewczyny z Wroclawia pewnie wiedza co to za czesc miasta. Masakra jakas. Jeden wielki plac budowy. Robia tam droge. 5 budowlancow na odcinku 2km z czego tylko 3 cos robilo. Korki takie, ze sie 15minut spoznilismy na wizyte. Wspolczuje tym co tam mieszkaja.

Bishopka - ja tez musze pojechac na jakies zakupy. Glownie bodziaki z krotkim rekawkiem, bo tego nie mam w ogole. Cos czuje, ze sie wybiore dopiero za dwa tygodnie do Karolinki jak bede u rodzicow, bo poki co to u nas szpital domowy. We Wroclawiu na Granicznej w factory jest outlet cocodrillo jakby co.

Pomalowalam sobie paznokcie na wsciekly neonowy roz! Podoba mi sie :D. Mam jeszcze zolty i pomaranczowy.. Znow mi maz powie, ze robie z siebie malolate ;)

No nic. Lece spac.. Dobranoc :)
 
Witajcie z rana,
dzisiaj kolejny pochmurny dzień, będę się jakoś musiała wstrzelić ze spacerem tak, żeby nie padało.
Tomek mi tam za plecami krzyczy na zabawki na karuzeli;-) Wyciąga rączki w ich stronę, ale nie sięga :p
Wczoraj zaczął się przewracać z pleców na boczek, pięknie bioderka przekręca i cały leży na boczku. Niewiele brakuje, żeby na brzuch się przekręcił :-)

W przyszłym tygodniu czeka nas pierwsza wycieczka, jedziemy na podlasie do teściów na kilka dni. ciekawe jak to wyjdzie.

Miłego dnia mamuśki :tak:
 
majga - ale mnie zszokowałaś, myślałam, że sadzasz na nocnik dwumiesięczniaka, dopiero jak spojrzałam na suwaczek to się uspokoiłam:-D

no coś Ty :-)


Marek już ładnie woła siku ale nadal biega z gołą pupką żeby w razie w mógł szybko sam usiąść jak ja np. karmie Adasia. A jaki zadowolony!

dominiczka - u mnie przez pierwsze dwa dni nie wiedział o co kaman a mimo to szybko pojął
 
dzień dobry :-)

oj co za noc... Mania jakoś tak niespokojnie spała że co dwie godziny do niej wstawałam... powoli przestawiamy ją na wcześniejszą kąpiel i spanie... nie jest najgorzej...

Fel bardzo mi przykro
[*] taaa nikt nie powiedział że życie jest sprawiedliwe... hartu ducha kuzynce...
Pscółka kupiłam tą książeczkę Mam małą małpeczkę - recenzja książki "Baraszkujemy! 20 prostych zabaw z malutkim dzieckiem jeszcze czekam więc napiszę swoją recenzję jak już przetestuję :-)

kurcze jakieś takie krótkie dni mi się zdają...nie wyrabiam się z tysiącem rzeczy zaplanowanych do zrobienia... dziś słonecznie więc spacer i znów pół dnia odpadnie...

no i ja mocno myślę o rozszerzaniu diety... bo gubię się w tym co piszą w sieci - czy to od 4 miesiąca czyli już teraz czy od 5 - może któraś z was wie więcej niż ja?

miłego dnia
 
Witam :-)
U nas pochmurnie i deszczowo, całą noc padało i nadal leje. Wczoraj byłam sobie zrobić tak dla siebie hybrydowe paznokcie i właśnie kosmetyczka miała taki neonowy róż :-D fajnie to wyglądało ja nałożyłam sobie fuksje. Też poszalałam z kolorem:-D
Kruczka- szerokiej, bezpiecznej podróży i udanych wczasów:-D My też jutro wyjeżdżamy się wakacjować:-D oby tylko pogoda się poprawiła
Fel okropna sytuacja, wspołczuję
Izik ja mam tak samo młody ma mnóstwo ciuchów obkupiony w lumpkach, na allegro i podostawał jeszcze z usa, więc niewiele teraz już mu kupuję

Też ładnie trzyma już główkę, jak go trzymam za rączki do siadu to chyba zależy od jego widzimisie raz trzyma raz ma w nosie. Hehhe jak go tak trzymam do siadu to jak Budda wygląda z tym brzuszkiem :-)
 
Za gorąco nie dobrze, ale jak pada to też nie dobrze, gdzie ta "normalna" pogoda ;-)
Smile jak kiedyś malowałam paznokcie takimi kolorami to mi też mąż gadał że jak nastolatka :-D już od dawna nie malowałam i chodzę w naturalnych, ale może pora zaszaleć ;-)
majqa, dominiczka a robiłyście tak że najpierw wyłapywałyście kupkę na nocnik? moja kuzynka zaczęła tak robić jak jej dzieci skończyły rok, jej córcia zaczęła się załatwiać na nocnik rok i parę miesięcy miała, tak się zastanawiałam ze to strasznie szybko, ciekawe czy dziecko wtedy rozumie co robi.
anila co do rozszerzania diety, ja wiem tyle że jak dziecko jest na mm to od 4miesiaca, jak na piersi to od 6 miesiaca, tylko nie wiem, czy od skończonego miesiaca sie liczy czy nie :-D
Kruczka udanego wyjazdu! my też w lipcu jedziemy w tamte strony, najgorsze że mamy 600km do przejechania...
Fel współczuje kuzynce, mam nadzieje że się pozbiera i będzie mieć jeszcze małego brzdąca.
izik no u nas Kuba tez ma więcej ubranek od nas, chociaż tak patrzyłam że od rozmiaru 74 powoli zaczynają się kończyć ;-)

Miłego dnia Wam życzę ;-)
 
Hej. U nas tez pochmurnie ale narazie nie pada:/ niedługo sie zbiore i idę po ta masc do apteki, a tak mi sie nie chce:/ wszystkie kości mnie bolą , dosłownie wszystkie jak schodzi z łóżka to jak stara baba:crazy: Fel bardzo mi przykro z powodu kuzynki:(( oby sie szybko pozbierali, wiem ze to nie jest łatwe ale życzę im dużo siły . Smile ja dzisiaj tez chce zaszaleć z paznokciami bo juz mam dosyć tego dennego bezbarwnego... Anila ja niestety nie mam pojęcia jeszcze o rozszerzeniu diety:zawstydzona/y: nic biorę sie za siebie póki Lenka drzemie:)
 
reklama
Do góry