reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

i nie zjadłam tego kurczaka... otworzyłam lodówkę, popatrzyłam na niego, zrobiło mi się jeszcze bardziej niedobrze i zrezygnowałam ;-)
a filet z kurczaka to do tej pory było moje ulubione danie; ale się pozmieniało ;-)

tym z Was, które jedzą właśnie obiadek, życzę smacznego!
 
reklama
dzień dobry dziewczynki! Rosołek pyka i lektura zaliczona :) dajecie czadu:p Jak się czyta to tyle człowiek chce dopowiedzieć a jak zaczyna pisać to o wszystkim zapomina:( Wiem że miałam napisać iż ja też łykam feminatal N400 tyle że ja niestety zapłaciłam nie 40 pln a prawie 60! Cóż, ważne że dobre..
cocosova może faktycznie spróbuj z tym wysuszeniem, mnie się kiedyś udało tak tel uratować jak moja córcia miała ze 2 latka w wrzuciła fona do wanny do kąpieli :)
marma dobrze że wszystko dobrze. Uważaj na siebie i noś ze sobą migdały. Gdzies czytałam że jak się robi słabo w ciąży to migdałem trzeba sobie zagryźć ( jak się zdąży:) )

Lece po moją gwiazdę do przedszkola. Pewnie wieczorem będzie już kolejny rozdział księgi :* Ciepłego popołudnia!
 
dziekuje zaraz bede jesc :)
ja na moje mdlosci mam sposob jem tylko to na co mam ochote. Moj maz np sie dziwi ze po wizycie w kibelku potrafie zjesc litr lodow z bita smietana. Ale zawsze jak jem na co mam ochote to sie dobrze czuje.
 
Dziś nadrabiam wczorajsze zaległości w pakowaniu:( Mam karę za wczorajsze lenistwo.
Z telefonem warto spróbowac podsuszyc, mój A. utopił na spływie kajakowym dwa dni polezał i działał. Jak sie nie uda, no cóż, to będziesz miała nowy:)

Witam nową kwietnióweczkę:)

Marma
super,ze super.
nisiaagusia witaj na nowo:) Wszysko okej?
 
Cześć, podczytuję , ale nie mam sił na pisanie.
Zacznę od zeszłego piątku. Zaliczyłam izbę przyjęć na Polnej. Z sercem w gardle, bo tzw plamienie wyglądało jak by sie coś bardzo niedobrego działo (równo 12 tc). Poprzedniego dnia trochę ponosiłam młodego na spacerze, gdy nogi zaczęły mu odmawiać posłuszeństwa. i raczej stawiałam na przemęczenie. A tu się okazało ,że krwawi jakaś 1 cm nadżerka ! Nawet nie wiedziałam co to?! A skąd się to nagle wzięło ?, tym bardziej. Grunt, ze dzidzia urosła do 6 cm i ma sie dobrze. Dostałam duphaston i odesłali mnie do domu z informacją, że teraz krwawienia będą się często zdarzać i mam nie panikować. @#$%^& Jakby było nam mało wrażeń po weekendzie pochorowaliśmy sie wszyscy w domku, ja dostałam Amoksylinę, młody jakiś antybiotyk na płuca i tak sobie mamy szpital domowy.Jak na złość w Poznaniu piękna słoneczna pogoda. Nawet do swojej gin nie miałam siły się powlec. Idę dopiero w poniedziałek... Trzymajcie kciuki za lepsze info..........
 
Witajcie :)
Ja dzisiaj o 18 mam wizytę u giny. Nie będzie usg, taka wizyta kontrolna. Ale boję się okropnie. Znowu jestem przeziębiona i już widzę jej minę i komentarze, że się pochorowałam. Mam straszny katar i zaczynam kaszleć coraz częściej. Martwię się tym, bo kiedyś słyszałam, że kaszel jest niebezpieczny bo wywołuje skurcze macicy :/

Od kilku dni mam wrażenie, że czuję mojego Dzidziusia. Tzn do wczoraj tłumaczyłam sobie, że to jelita. Czuję takie jakby bąbelki, motylki. Zupełnie inaczej niż jelita czy gazy, to tak w dole brzucha, tam, gdzie wyczuwam twardsze zgrubienie. Wczoraj jak się śmiałam z koleżankami tak głośno to nagle poczułam takie bardziej intensywne motylki. Chyba się dzisiaj lekarki zapytam jak nie zapomnę. Koleżanka mi mówiła, że ona na początku 4 miesiąca też tak miała i to były pierwsze ruchy :)
Przynajmniej mi to poprawia humor, bo od wczoraj chodzę smutna i stęskniona, bo mój mąż poleciał do rodziny do Hiszpanii i wraca dopiero we wtorek. Dla mnie to cała wieczność. Najchętniej bym zasnęła i obudziła się we wtorek wieczorem. Teraz pomieszkuję u koleżanek z dawnego mieszkania, bo boję się być sama w domu. Okropnie się śpi samemu jak się jest przyzwyczajonym do drugiej osoby :(
 
Witajcie

Dziewczyny mam do Was pytanie czy macie juz na oku jakas odziez ciazowa-zimowa????chodzi mi o okrycie wierzchnie. Dzisiaj przebieglam u siebie miasto poszukujac jakas kurtke czy plaszczyk ale nic ciekawego nie znalalzlam.Jeszcze wchodze w swoja stara kurtke i plaszcz ale bedzie to juz niedlugo. Z tego co slyszalam niedlugo ma sie zrobic wogole zimno i bedzie cos potrzebne....
 
reklama
wuyu08 ale przeżycia:-( Na Polnej jak się nie trafi odpowiednio na lekarza to można doła załapać. A te kobiety które przyjmują takie nie miłe potrafią być:crazy: A lekarkę masz z Polnej?

karina ja poprzednią ciąże kończyłam zimą (w styczniu ) więc brzuch był spory. Kupiłam po prostu większą kurtkę, nie jakoś specjalnie ciążową.

nati też tak mam że jak mam ochotę to jest ok, jak mi nie podchodzi chociażby na myśl o tym to wiem że źle się bedę czuć.

A mam ochotę na rybkę i zaraz będę robić obiadek.Maż dopiero po 18 przychodzi więc dla siebie chyba wcześniej zrobię takiego mam na nią smaka:-)
 
Do góry