reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Mary105 - zmuliło mnie jak tylko przeczytałam, co jadłaś. :D Mam straszną awersję do wszelakich wędlin... Dziś się szybko z mięsnego wycofałam, Mąż po kiełbasę musiał sobie pójść sam. :]

Dobranoc Dziewczyny, do jutra. :)

A Joll mogłaby się odezwać... Qlfon, a może Ty nas podczytujesz? Martwimy się!
 
reklama
WITAJCIE muszę od was odejćś bo dziś dowiedziałm sie że nie jestem w ciąży , byłam u gin. bo dostałam krwawienia dr, powiedział mi że beta 202.79 jest za niskie jak na 3-4 tyg. ciąże , mimo to zbadal mnie i dzidzi nie widzi na usg dopochwowo, a w/g @ powiennam być w 7 tyg, to powinno co być widac. Trudno pozostaje mi nadal próbować i sie nie poddawać. TRZYMAJCIE SIE DZIEWCZYNY ŻYCZE WAM SZCZĘŚLIWYCH PORODÓW I ZDROWYCH DZIDZIUSIÓW POZDRAWIAM
 
Tak mi przykro Halinko...wiem co czujesz Kochana, trzymaj się, musisz być silna dla następnej dzidzi...Zobacz na forum ciąża po stracie tam dziewczyny są naprawdę super, one Ci pomogą. Mnie szybko postawiły na nogi, Ty także dasz radę... z upływem czasu będzie Ci lepiej. Buziaczki

AguHan- cieszę się z bijacego serduszka,,,oszczędzaj się, może lepiej idź do łóżka,,,wkażdym razie bądź ostrożna.

niusiaagusia- trzymam dwa && za twoje fasolki, fajnie może chłopiec i dziewczynka :tak:
 
AguHan - Ty się kładź i nie wstawaj za wiele. właśnie może zatrudnij kogoś, choćby koleżankę, niech pomogą. trzymam kciukasy i to bardzo mocno
Halinko, zawsze jest opcja, że lekarz nie zauważył, ale jeśli ma rację, to bardzo mi przykro. trzymaj się cieplutko i może jeśli będziesz miała ochotę, zajrzyj do nas czasem. my zapraszamy na kawkę i ciasteczko
krakowianka - mnie też głównie po południu i wieczorem bierze. ale jogurty pomagają. piję Activię i jest lepiej

kochane, jutro mam egzamin na prawo jazdy, pewnie nie zdam, bo za pierwszym razem tak na mnie nakrzyczał egzaminator, ze z nerwów nie dałam rady. teraz mam bojowe nastawienie, ale dawno nie jeździłam (miesiąc) i trochę już nie pamiętam....do tego muszę wziąść Jasia ze sobą, tzn koleżanka będzie go pilowała w czasie egzaminu, bo Pawełek jeszcze nie wrócił z Czech...
trzymajcie za mnie kciuki, proszę....
 
A Joll mogłaby się odezwać... Qlfon, a może Ty nas podczytujesz? Martwimy się!

oboje ostatni raz logowali się na forum 11go sierpnia

WITAJCIE muszę od was odejćś bo dziś dowiedziałm sie że nie jestem w ciąży , byłam u gin. bo dostałam krwawienia dr, powiedział mi że beta 202.79 jest za niskie jak na 3-4 tyg. ciąże , mimo to zbadal mnie i dzidzi nie widzi na usg dopochwowo, a w/g @ powiennam być w 7 tyg, to powinno co być widac. Trudno pozostaje mi nadal próbować i sie nie poddawać. TRZYMAJCIE SIE DZIEWCZYNY ŻYCZE WAM SZCZĘŚLIWYCH PORODÓW I ZDROWYCH DZIDZIUSIÓW POZDRAWIAM

Halinko trzymam kciuki za szybkie zafasolkowanie

kochane, jutro mam egzamin na prawo jazdy, pewnie nie zdam, bo za pierwszym razem tak na mnie nakrzyczał egzaminator, ze z nerwów nie dałam rady. teraz mam bojowe nastawienie, ale dawno nie jeździłam (miesiąc) i trochę już nie pamiętam....do tego muszę wziąść Jasia ze sobą, tzn koleżanka będzie go pilowała w czasie egzaminu, bo Pawełek jeszcze nie wrócił z Czech...
trzymajcie za mnie kciuki, proszę....

Nie stresuj się, myśl pozytywnie i idź na egzamin pewna siebie. Będzie dobrze trzymam kciuki
 
Wpadlam sie przywitać...i jak zwykle uciekam zaraz...

No lekarz jak zrobil usg to pierwsze słowa ze ciaza,żywa,zdrowa...serduszko bije...i ze jest jeszcze jedno jajeczko ale nie moze nic dostrzec co w środku i narazie nic nie moze powiedziec...ale dostalam 2 zdjecia...obu jajeczek...te wieksze ma raczki i nózki i widać nawet zawiazki dloni i paluszkow...coś cudownego...a ta drugie takie rozmazane,mniejsze...mam nadzieje ze to nie jakas torbiel czy miesniak czy inne dziwactwo...2 tygodnie temu nic nie widzial...czyżby??? :-))

No ja pelna obaw a mój sie cieszy jak diabli,moja mama też...a ja juz sie martwie na zapas,gdzie lozeczko postawie drugie itd...a moj facet juz wczoraj ogladal nowy samochod rodzinny,bo teraz nas jakby co bedzie 2+4=6 (sporo) :-) Szok!

No lekarz kazal brac wirtaminy i kwas foliowy pomomo ze w witaminach jest juz polowa dawki kwasu co w Foliku...no to biore...

No w/g lekarza termin mam na 7 kwietnia,w/g mnie i naszego poczecia i 2 poprzednich ciaz urodzu 1 kwietnia,a w/g usg to ciaza byla wczoraj 7 tygodni i 3 dni a to drugie jajeczko 5 tygodni i 3 dni...no i tak sobie mysle ze pewnie mialam 2 jajeczkowania w jednym cyklu przez to moje odchudzanie przed ciazą...bo jakby co to sa dwujajowe...jedno nad drugim...

To juz wiem czemu przytylam 3 kg w 3 tygodnie i brzuch wyglada jak na 5-cio raczki :-) Siedze dzis od rana i sie pocieszam dobrze ze nie 3,4 czy 5 dzieci...juz niech nawet i 2 zostana...

A nie wiecie czy w takim przypadku ciecie robia czy trzeba naturalnie? Jak rodzilam corke to obok mnie rodzila blizniaki naturalnie,bylam w szoku,teraz jestem przerazona...

Dobrze uciekam do obowiazkow codziennych...

Buziaczki...
 
niusiaagusia no to gratuluję podwójnie ;-) a przy bliźniakach jak nie ma przeciwwskazań to rodzi się je naturalnie.

krakowianka miałam właśnie nieregularne cykle i stąd ta różnica tak jak u Ciebie.

AguHan dbaj o siebie! A masz możliwość żeby ktoś Ci przy małej pomagał?
 
hej, dziewczynki!

krakowianko, no ja mam to samo. mieso, wedliny, grill, cebula, kielbachy... az na sama mysl mi niedobrze! ale wlasciwie muli mnie kazdy intensywniejszy zapach. i ja mam przez caly dzien, glownie wlasnie po poludniu i wieczorem, moze to zwiazane z gotowaniem i unoszacymi sie zapachami wtedy ;-)
i nie moge duzo pic naraz - malymi lyczkami tylko. inaczej zaraz mam odruch wymiotny. zaraz mija, ale to takie okropne uczucie, ze szok. no ale jeszcze nie wymiotowalam, obym nie musiala. chociaz jak to pisze, to.... brrrrrrrrrr....

AguHan - ale mialas przejscia.. strasznie ci wspolczuje tego stresu. ja bym juz pewnie umarla na zawal. najwazniejsze, ze malenstwo zyje i ma sie dobrze! teraz duzo lez, nie ma zmiluj, zatrudnij kogos, najlepiej mame czy tesciowa... krwawienia z zywa krwia sa bardzo grozne, wiec dbaj o siebie jak mozesz najlepiej!..

niusiaagusia - a to ci news!! doslownie - ALE JAJA! :-D trzymam kciuki, by z drugim jajeczkiem bylo wszystko w porzadku :-D super!

czekawe, co mnie czeka na wizycie ;-) dopiero za dwa tygodnie mam. sama nie wiem, ze tyle wytrzymuje w niepewnosci. w poprzednich ciazach lecialam juz w 5 tc ;-) a teraz jakis luz mam w glowie. i dobrze.

buziam, milego dnia!!!
 
Aguhan dbaj o siebie kochana nie przemęczaj się i dużo leż!!!! Spróbuj może załatwić sobie kogoś do pomocy przy małej!
Halina życzę w takim razie powodzenia w starankach!!!!oby następnym razem się udało!!!
anawoj powodzenia na egzaminie bo to pewnie dzisiaj!!!:-D
niusiaagusia ale superowo bliźniaki mogą być!!! wow!! a kiedy masz następną wizytę?? no tak szóstka to już dużo Was:) wesoło będzie:-)
u mnie niestety za wiele czasu nie ma dlatego narazie tak rzadko was odwiedzam...pracuję cały czas od 13 do 22 i jestem tym już strasznie zmęczona..ale co tam...muszę wytrwać:-p
pozdrawiam Was i życzę miłego dzionala:happy:
 
reklama
Wizyta dopiero za miesiąc - po 15 września... nie moge sie doczekać...już zaczynam kupowac różne rzeczy dla dziecka,narazie sie powstrzymam bo pewnie bedzie trzeba x 2 ,wczoraj zamowilam laktator z dodatkami,jutro powinien byc i takie tam...powolutku,choć pewnie w/g niektorych to za wczesnie ale ja juz tak mam...
 
Do góry