reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

W głowie wali mi młot pneumatyczny, a z nosa cieknie mi Amazonka...:sad: Chyba będę musiała iść do lekarza....ech...nienawidzę być chora:wściekła/y: Ala chyba wyczuwa mój kiepski nastrój bo od rana jest paskudnie marudna....dobrze, że jej tatuś umie się nią ładnie zająć...niestety na głowie mamy pakowanie i trudno mu się rozdwoić...
 
reklama
Ja też ostatnio zaniedbałam wątek. Ale to dlatego że siedzę również na innym forum i ciężko mi było się oderwać stamtąd, bo działo się, oj działo...Ta która odwiedza czasami Maluchy.pl wie o co chodzi...
...wciągnęłam się tam jak w brazylijską telenowelę:-D
No ale obiecuję że nadrobię tutaj, bo szkoda mi było nie pisać z Wami. No fajne jesteście:-)
 
Ja też ostatnio zaniedbałam wątek. Ale to dlatego że siedzę również na innym forum i ciężko mi było się oderwać stamtąd, bo działo się, oj działo...Ta która odwiedza czasami Maluchy.pl wie o co chodzi...
...wciągnęłam się tam jak w brazylijską telenowelę:-D
No ale obiecuję że nadrobię tutaj, bo szkoda mi było nie pisać z Wami. No fajne jesteście:-)
o widzę kolejna Lublinianka..:-)mnie tez dzisiaj glowa boli strasznie, Hanka marudna, mało zjadła...ehh te niejadki :-:)-:)-(

uciekam na kolacyjke i czekam na malza :))

buziaki:szok::happy:
 
Dobry wieczór!
i... Dobranoc!!!

U nas wsio OK, gorączki dziś brak, pół dnia na dworze, bo pogoda jak w lecie.

Zdrówka wszystkim małym i dużym pochorowanym!!!!!!!

I spokojnej nocy!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
U nas przeziębienia ciąg dalszy ...:zawstydzona/y:
Byłyśmy u lekarza i nic nie widać, żadnych ognisk. To dobrze, byle nic się nie rozwinęło :tak:
Jak ja marzę, żeby się wyspać :sorry:
almani - do lekarza marsz :tak:. Koniecznie musisz coś zaaplikować:sorry:
Buziaki i przespanej nocki!
Tak patrzę, że chyba Lublin dominuje no i jeszcze Kraków .... a Białystok ...
 
Dzień dobry wszystkim:-) Chyba obejdzie się bez lekarza bo dziś mi znacznie lepiej:tak:
Ala ten weekend będzie miała ciekawy-dziś odwiedziny u pradziadków, jutro u cioci, a pojutrze u naszych znajomych....młoda uwielbia chodzić w nowe miejsca, w których jest pełno nowych ludzi- najbardziej lubi supermarkety w związku z tym:-)
 
Witam w piątkowy ranek!!!!

My już nie śpimy od 5:40 .... :sorry::sorry::sorry: ale w nocy nie było wstawania, jak Filipek zasnął przed 21 to włąsnie po 5 obudził się na jedzonko. Zwykle budzi sie o 2-3 i potem 7.

oki zaczyna sie marudzenie , wiec ide go odlozyc do lozeczka.

milego dnia
 
Cześć. :-)

U mnie zapowiada się słoneczny dzień :tak:, choć na razie jest zimno. :confused2:

Jutro pzyjeżdżają do nas w odwiedziny moja mama i babcia, zostaną ponad tydzień. :laugh2: Julian będzie zachwycony, dwie kobitki do czarowania i to na okrągło. :-p

Muszę zrobić listę zakupów i jadłospis na ich pobyt. Jak mamy gości to zawsze mam wielką ochotę na pichcenie różnych pysznych i niecodziennych rzeczy. :tak:

Miłego dnia. :-)
 
reklama
Nareszcie wyspana!!!! Po syropku spała do 5:szok::szok::szok: a później o 7 ja musiałam wstać bo starszak do szkoły szedł na 8,a Tina o 7.20 się obudziła:cool2::cool2::cool2:.Wysypka jeszcze gości ale już jest mniej dokuczliwa;-);-);-)

Chorowitki trzymajcie się i gilom się nie dać!!!!!

Ja dziś jabłecznik pitraszę!!!
 
Do góry