reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Witajcie!
My idziemy nad wode, do cienia oczywiście :-p
Kajtuś strasznie macha nogami, wali piętami w bujaczek i wogóle we wszystko, bez różnicy czy leży na brzucholu czy na plecach, nogi wariują. Jakaś tendencja większa do ruszania prawą nogą jest. Czy to jest normalny objaw czy mam iść do jakiegoś speca...?? :baffled:
 
reklama
Witajcie kobietki:-)
Moje dziecko ladnie lezy sobie na mate i zamiast bawic sie z zabawkami patrzy na biala sciane:sorry2:No ale skoro mu sie podoba to ok bo przynajmniej moglam Was doczytac.
Za chwile bede chciala wyjsc na spacer z moim krolewiczem.Za nami juz kilka razy jedzenie,cwiczenie no bawienie sie.
Mnie dzisiaj tez glowa boli ale juz mniej.Wczoraj paracetamol wzielam i mi nawet przeszlo tylko dzisiaj powrocilo:confused::baffled:Mezus kupil mi tez amol ale przeczytalam na ulotce ze raczej nie mozna przy karmieniu tego stosowac:baffled:

Dziewczyny dzieki wielkie za odpowiedz!!Szwedka no czesto mnie boli glowa niestety przed ciaza to tylko ketonal mi pomagal.Mama kombinowala we wszystkie sosoby jak mnie dopadl bol glowy,bo nie moglam wytrzymac.Bylam u neurologa ale powiedziala ze wszystko ok i to od kregoslupa bole sa no i migrenowe.Nie zlecila mi nic wiecej,bo powiedziala ze nie ma potrzeby ale chyba teraz tez pojde do jakiegos i moze cos sie zmienilo,bo z tym nie da sie zyc:-:)zawstydzona/y:

nie odpisze nic wiecej,bo moj szkrab sie domaga uwagi.
Lece...wpadne pozniej
Buziaki
 
babeczki mieszkajace w UK
wprowadzili wit d3!!!!!!!!!!!
na pulkach jak sie bedziecie rozgladac za witaminami dla naszych pociech sa tam abidec i z tej serii wyszla wit d3
 
czesć dziewczyny, u nas nocka dwa razy wstawanie.... poprzestawiał mi się od czasu szpitala, a tak ładnie zasypiał i budził się tylko raz, a czasem w ogóle:baffled::confused:.
Wczoraj miałam fajny dzień, jak P. wrócił z pracy pojechaliśmy się spotkać ze znajomymi, których syn jest 4 miesiące starszy, ma dwa zęby, także jego rodzice byli w szoku, że my też już mamy dwa, pospacerowaliśmy godzinkę, ale Karol był średnio grzeczny:baffled: jakby bał sie zasnąć, bo coś ciekawego go ominie, więc ogólnie w drugiej części wieczoru maruda, potem pojechaliśmy do rodziców P. gdzie teraz jest jego siostra z dzieciakami, bo przyjechała na wakacje z Luxemburga, i dostałam pięc kartoów ciuchów, dobrze że pogoda ładna, to wszystko super wyschnie.

gosiaczek fajne takie spotkanko po latach, ja to osatnio nawet z przyjaciółką nie mamy się jak spotkać - widziała Karola tylko dwa razy, albo ona albo ja zajęta, ech takie życie, człowiek wiecznie zalatany, nie chcę nawet myśleć co będzie jak wrócę do pracy. Jak rozmawiałyśmy dziś przez telefon to była w szoku, że u mne tyle się dzieje, no ale tak jest jak się nie widzimy na bieżąco.

MaLea dziewczyny dobrze radzą, zrób morfologię.

pomykam zaraz do mamy zostawić Karola, bo niedługo znów jedziemy oglądać mieszkania, do potem;-)
 
my już po spacerze, byliśmy nad maltą, w sobotę zaczynają sie już mistrzostwa świata w wioślarstwie i aż miło popatrzeć jak sobie zawodnicy już trenuja, przynajmniej coś się dzieje... mały po spacerze opędzlował pół słoiczka marchewki, zajadał ze smakiem,aż mu buźkę ufarbowała! teraz dokończę obiad bo o część już przygotowałam rano jak mały mi zasnął na pośniadaniową drzemkę, nie ukrywam że zaraz potem sama jeszcze dokimałam

buziaki, miłego dzionka
 
witam:-)
u mnie dzisiaj czasu brak na cokolwiek, bo mi sie dziecie w marude zamienilo i wiecznie mu zle:dry: a mnie zaraz nerwica przeczepie:baffled::zawstydzona/y: od paru dni taka jestem naminowana, ze szkoda gadac, tylko automatycznego zapalnika mi brak:szok:
bylismy dzisiaj u nas w spozywczaku, bo ryzu braklo do zupy i musze wam powiedziec, ze moj maly kawaler wyrywa ekspedientki na bezzebny usmiech:tak::-D szkoda, ze w domu taki uchachany nie jest jak w sklepie:dry:
nio i Mlody sie zbuntowal na prawego cycka:baffled: od paru dni nic tylko by na lewym siedzial, a prawy nic.. na poczatku myslalam, ze moze mleka nie ma, a wczoraj doszlam do wniosku, ze to wygodnictwo Mlodego daje o sobie znac:dry: z lewego leci jak kasza manna z nieba, a z prawego trzeba sie troche wysilic, wiec moj synus wolal go odstawic:szok: probowalam na rozne sposoby go przekonac i d**a.. possie z 2-3 min i wpada w taki ryk, ze glowa mala..
ok, lece bo znowu zaczyna marudzic:baffled: milego dnia zycze wszystkim:tak:
 
dziewczyny co może byc przyczyną siniaków na nogach? zaznaczam, że nikt mnie nie bije i sama też się o nic tak namiętnie nie obijam ;-) a siniaków przybywa i przybywa - stare nie zdążą zniknąć a mam już kilka nowych :baffled:

ja mam to samo z siniakami... pojawiają się z nikąd , więc dzieki również za rady hihih:-):-):-)

My juz po szczepieniu i spacerze. Filip był dzielny i tylko stęknąl.

U nas 30 stopni, wiec upał niemiłosierny :szok::szok::szok:

buziaki
 
Witam,marna noc po szczepieniu bo przez san córka płakała...a teraz ma stan podgorączkowy mało je więcej śpi i mam nadzieję że bez ibuprofenu sie obejdzie...
rozumiem wszystkie bolące głowy:tak::tak:Moimi szczęśliwymi okresami w życiu są wszystkie ciąże wtedy migren nie miałam.Teraz jak mnie np w poniedziałek złapie to w następny mi przejdzie...i tydzień ż bólem łażę:no::no: dobre w tym jest tylko to że taka pełno objawowa migrena trwa max 3-4dni w pozostałe tylko boli głowa.
 
reklama
a ja sie dopiero witam

zabiegana pół dnia

mi też sie siniole na pół nogi robią jak sie uderze

malutka na głodnego małego przystawiaj od razu do piersi co nie lubi bedzie mocno ciągnał i pobudzi laktacje
 
Do góry