reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

skunkanka
No tak, ale był sobie król to dla mnie zawsze była trauma z tym zjadaniem przez koty i myszy

ulubiona kolysanka mojej Julia, jej sie najbardziej podoba ze ich nakoncu zjadaja:confused:dziwna ta moja cora


bylam na zakupach kupilam klapki spodnie i torebke sliczniotka:-)
odebralam spodnie od krawcowaej i moj kremowy garnitorek na jutro juz gotowy.
Patryk spi Julia oglada bajke a ja musze troche posprzatac.

buziaczki dla dzieciaczkow:*:*:*
 
reklama
Hej,ciut tylko doczytałam.
Didi kochana.To nie tak,że komus zabieałymy dostęp,tylko robiłyśmy wspólnie nową listę osób z dostępem.Główna zasadą było,kto się udziela ostatnio to zostawiamy.W kazdej chwili można pzecież dodac osoby.Trzeba było zrobic porządek,bo dostęp miało dużo osób,kto\óre nawet nie zaglądają,albo ich nie kojarzymy.Sama wiesz,że list była obiona na hasło "kto chce miec dostęp niech się zgłosi":dry:Nie po to jest pzreciez zamknięty.A trzeba było wybrać jakieś kyterium,rózwne dla wszystkich.Nie było Ciebie dawno,nie napisałaś czemu.
Także nie dąsaj się,wrócisz,będziesz miała dostęp:-)To takie początki porządków,czasem trzeba wszystko wywalić i poukładac od nowa.;-)
Także bez nerwów i napisz jak żyjecie:tak:
 
Witam wszystkich!!!!

Mam małą marudę:no::no: i instynkty nie przystojące matce:tak::tak:,dobrze że wychodzimy za godzinę to może na spacerze jej przejdzie..

Hej,ciut tylko doczytałam.
Didi kochana.To nie tak,że komus zabieałymy dostęp,tylko robiłyśmy wspólnie nową listę osób z dostępem.Główna zasadą było,kto się udziela ostatnio to zostawiamy.W kazdej chwili można pzecież dodac osoby.Trzeba było zrobic porządek,bo dostęp miało dużo osób,kto\óre nawet nie zaglądają,albo ich nie kojarzymy.Sama wiesz,że list była obiona na hasło "kto chce miec dostęp niech się zgłosi":dry:Nie po to jest pzreciez zamknięty.A trzeba było wybrać jakieś kyterium,rózwne dla wszystkich.Nie było Ciebie dawno,nie napisałaś czemu.
Także nie dąsaj się,wrócisz,będziesz miała dostęp:-)To takie początki porządków,czasem trzeba wszystko wywalić i poukładac od nowa.;-)
Także bez nerwów i napisz jak żyjecie:tak:
Gabi ma rację nikt tego złośliwie nie zrobił :tak::tak:
 
klucha ja myślałam, to taka zazdrość, jak mała różnica wieku dlatego czekałam 5,5 roku, a tu wielkie rozczarowanie :shocked2: - to dopada niezależnie od wieku :baffled:
Gabi rozumiem cię doskonale :sorry2:.
 
czesc babolki
ja dzis styrana po lataniu po miescie:) portfel lżejszy a w sumie nic ważnego nie kupione

co do zamkniętego- Gabi ujeła to super, zręsztą didi wystarczy napisac czesc dziewczyny- wróciłam i spoko
ja bym tego tak nie demonizowała, usuniecie z zamknietego to nie jest wyklęcie- kazda z nas zdaje sobie sprawe ze jak sie nie bedzie udzielac to ją usuną, ale zawsze można wrócic :-):-):-)
 
reklama
witajcie!

ja już po wizycie mamy, mały uśpił się sam po kolacji, mieszkanie ogarnięte, sama już też coś przetrąciłąm i wreszcie mam czas na bb, pewnie wszystkich wątków dziś nie nadrobie, ale jutro się za to zabiorę

smutno mi trochę że jesteśmy z małym sami w domku, ale jestem tak fizycznie wyczerpana że wykorzystam jutrzejszy dzieńna powrót do naszego zwykłego rytmu, zwłaszcza że jutro świąteczny dzień, więc spacer będzie bez zakupó, choć raz nie będę ich dźwigać razem z młodym po spacerze

a co do usuwania z zamkniętego - Gabi ma świętą rację, raz na jakiś czas trzeba robić porządki, argument logowania się mnie nie przekonuje bo żeby wejść na zamknięty i tylko czytać to i tak trzeba się zalogować, zresztą dyskutowałyśmy o pewnym problemie jednej z nas i to jest wydaje mi się najlepszy sposób na jego rozwiązanie, a przywrócić dostęp zawsze można

slodkich snów kochane
i zaległe i bieżące calusy dla dzieciaczków, które miały ostatnio okrągłe rocznice
 
Do góry