reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

kurcze mój okres trwał 2 dni - i czy to był okres czy to nie był okres :confused:;-) o gina też jeszcze nie zahaczyłam ;-) wróciło moje lekkie podejście do własnego zdrowia :zawstydzona/y:

Spaczyna gratuluję udanej podróży :-) chyba każda o takiej marzy :-) mam nadzieję, że mój bąk też to dzielnie zniesie :-) w czwartek się przekonamy :-)

Co do stroju to ja w tym roku jestem zmuszona sobie odpuścić. I nie chodzi tu o dodatkowe ciałko ale cały brzuch mam pięknie udekorowany w rozstepy, więc nie powinnam go wystawiać na słońce, przynajmniej narazie, póki nie rozjaśnieją. No i nie zeszła mi jeszcze ta ciemna linia na brzuchu :(
mi też jeszcze nie zniknęła :baffled:

pomimo fąfyliona rozstępów zamierzam wbić się w te wakacje w strój kąpielowy :cool2: zakupiłam już tankini i mam nadzieję, że nie braknie mi odwagi, żeby je przyodziać :-D

szczesliwa, auliya fajnie, że udało Wam się spotkanie :-)
 
reklama
witam wszystkie mamuski u mnie nic nowego za 1,5 miesiaca idziemy na jedno weselicho potem jedziemy nad morze po powrocie drugie weselich samochud do naprawy, ah tylko pieniadze od ludzi wyciagaja w tych warsztatach.
dzieciaki moje dalej grzeczne jutro jedziemy z Jula do zielonej do kina na epoke lodowcowa 3 dzisiaj gosci wiec biegam i sprzatam

szczesliwa auliya tylko pogratulowac udanego spotkania


milego dzionka:))
 
witam babeczki u mnie byly chwlowe zalamania internetu
czytalam ze gadalyscie o rozbieraniu sie
ja tego nie lubie jedyny okres kiedy akceptowalam to jak wygladam to byl okres ciazy. i znow bedzie walka z tym moim cialem i ze mna.
 
Hejka!
Nie mogę narazie poczytać i rozpisać się, bo małą już marudzi i domaga się zaintereowania.
U nas OK, kolejny samotny weekend, ale jakoś sobie radzimy.
Miał być spacer, ale deszcz zaraz pokrzyżuje nam plany, bo czarno za oknami.
Ania ma już leżaczek, chyba jej się podoba, choć narazie za długo nie chce w nim leżeć. Ale moze z czasem będzie tam więcej niż u mamy na rękach.
Lecę, bo coraz donosniej się domaga...
 

Załączniki

  • P7030440.jpg
    P7030440.jpg
    30,3 KB · Wyświetleń: 25
Cześć Dziewczyny. :-)

W mojego synka dzisiaj wstapił diabełek: od 7 zaliczył tylko jedną 20-minutową drzemkę, cały czas domaga się uwagi i wogóle jakiś rozstrojony jest. :dry: Nawet chusta nic nie pomogła, zaraz był ryk. :shocked2: Mam nadzieję, że to wina tych upałów...
W dodatku przy karmieniu cała buzia i włoski mokre i porobiły się potówki. :dry:
Miałam ogarnąć dom i wyczochrać psicę, ale nic z tego nie wyszło. :dry:
Dobrze, że udało mi się chociaż zrobić zakupy, nie umrzemy z głodu. ;-)
Wieczorem wraca mój M, co dwie pary rąk to nie jedna... ;-)
 
hej :-)
My żyjemy, mamy mało czasu, nie wiem właściwie czemu. Możed dlatego, że za tydzień ślub. Pogoda piękna, uwielbiam upały :tak:
Co do kostiumu - zakładam, przecież nie założę kombinezonu, żeby się schować, a jak się komuś nie podoba, to trudno. Ja wychodzę z założenia, że inni móią "nawet niezła, jak po ciąży..." :-D
Byliśmy z Kajciem u dermatologa, średnio miła baba, zaleciła jakieś maści i powiedziała, że to łojotokowe zapalenie skóry z cechami atopowego, bosko :baffled: Dziecko mi urosło, śmieje się w glos i marudzi bo mu sie nudzi. Jak teraz na przykład, lecę!! buziaki! ;-)
 
Witajcie :-)
Mam króciutka chwilkę wiec podczytuje i pisze. Zaraz mój głodomór sie obudzi i będzie trzeba kąpać.
kurcze mój okres trwał 2 dni - i czy to był okres czy to nie był okres :confused:;-)
I mnie już taka 2 dniówka nawiedziła. Ale u mnie to chyba normalka bo ja przed ciążą tez miałam 2 dni krwawienia 2 dni plamienia i z głowy :-)

Ja to nawet nie pomyślałam by sie rozbierać publicznie :zawstydzona/y: Taki mam zapas tłuszczu na sobie ze tego oczy postronnych ludzi mogą nie znieść.
 
tez nadal mam ta brzytka linie przez caly brzuch,
co do okresu to nie jestem pewna czy to co mialam zaliczyc do okresu, jak zaczelam brac pixy to mialam dwa dni takiego lajtowego plamienia. a tak normalnie to bylo przepisowe 5 dni porzadnego okresu
 
Witam Was

Uff, miałam dziś ciężki dzień, ciągle coś, zakupy, sprzątanie, obiad, pranie, prasowanie, układanie w szufladach w komodzie Alexa.........
Teraz mąż z Emilką pojechali do Gdyni na jakieś koncerty, Natalia poszła do kolegi na grilla a ja właśnie wykąpałam i położyłam spać Alusia, powiesiłam kolejne pranie, podlałam kwiaty na tarasach i balkonie i w końcu mogę odpocząć.

Te ciuszki z paczki z Allegro naprawdę świetne, cieszę się jak gwizdek że udało mi sie takie fajne upolować, fajnie można czasem trafić.

Linia na brzusiu u mnie też jeszcze ciut widoczna ale mi się Ona podoba, chyba mam sentyment do takich rzeczy z ciąży, hihi.

Idę podczytać forum ale najpierw do lodówki po piffffko z sokiem malinowym i przenoszę się z laptopkiem do łóżeczka.
 
reklama
Do góry