reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Ja już w domku po zakupach i wizycie. Nasz klocek waży +-3800, napiera główką ale szyjka jest jeszcze długa, więc nie wiadomo kiedy urodze. Zrezygnowałam z wywoływania i czekamy, aż samo się ruszy. Mogę urodzić jutro lub nawet po świętach. Chyba trzeba zażyć witaminki S i okna pomyć;-)
KTG nie wyszło, bo toner się skończył:baffled: Następna wizyta jeżeli doczekam to 09.04.
 
reklama
Niuni- cieszę się, że udało Ci się tak szybko i sprawnie załatwić sprawę ze szpitalem. Nie na darmo trzymałyśmy kciuki :happy: Na pewno będzie równie dobrze albo i lepiej.

Ma-dunia - witamy z powrotem i czekamy na zdjecia i opowieści. :happy:

Ściskam kciuki za Gabi - mam nadzieję, ze nasze pozytywne myśli docierają do niej i jakoś się trzyma w szpitalu. Oby jak najszybciej urodziła :happy:

Wszystkim Wam dziewczyny życzę spokojnej nocki, żadnych bezsenności i kręcenia się w łóżeczku ani bólów...
No chyba ze któraś chce się rozpakować, to "z szeregu wystąp i marsz na porodówkę" :-D
Ja też chętnie odbiorę jakiegoś radosnego sms-ka ... chociaż moze nie o 2-ej w nocy;-)
Dobranoc!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Gabi również trzymam kciuki za Was, mam nadziję, że zrobią Ci cc, żeby dzidzi i spojenia nie narażać, bo chyba za wesoło nie jest.
Ma_dunia witaj w domku i czekamy na opis porodu, jest założony osobny wątek.
evelyn życzę szybkiego wyjaśnienia sytuacji.
 
Cześć Kwietnióweczki:-)

Ma_Dunia witaj z powrotem, czekamy z niecierpliwością na opowiesci

Gabi trzymam kciuki, jestesmy z tobą

ewelyn sytuacje masz nieciekawą, ale życzę ci żeby wszystko sie wyjasniło i dobrze skończyło

niuni4 no to super, że znalazłaś szpital i tak miło i fachowo sie tobą zajęli

U mnie tez dziś była piekna pogoda, ale dzidziusiowi widocznie lepiej u mamy w brzuszku niz na spacerku w taki piękny dzień. Nie pozostaje nic innego jak dalej czekać. I tak sobie myslę, że nie mam co narzekać, bo dolegliwości mam normalne jak na koncówke ciąży, a niektóre z was to naprawdę się wycierpiały i cierpia nadal:-(, wiec nie narzekam tylko cierpliwie czekam.

Dobranoc
 
Spokojnej nocki kobitki - ja po dzisiejszym lataniu i wrazeniach powoli ide do wanienki, zrobie mezowi kolacje i spac bo troszke zmeczona jestem. Wszystkim chcacym sie rozpakowac w weekend szczerze tego zycze i mocno bede kciuki za Gabi trzymac - oby szybko cc zrobili i dali juz jej odsapnac.....
 
Już nie doczytam dzisiaj, bo znajomi zajęli mi całe popołudnie i wieczór, a teraz już nie mam siły czytać.
Więc po prostu życzę Wam wszytkim spokojnej i przespanej nocki, a wybierającym się na porodówkę - szybkich akcji :-)

Dobranoc, kwietnióweczki!
 
Gabi trzymam kciuki!!!!!!!

Co do pełni to moja teściowa ma 9 kwietnia ur, ja akurat ją uwielbiam, więc fajnie by było gdyby Zuzia urodziła się w ten dzień!

Ja nie mam dużego brzucha, jak mówie komuś, że to 9 miesiąc to wszyscy robią wielkie oczy i nie wierzą dają mi 6-7. Ale ja też zawsze bardzo chuda byłam, ledwo na wadze 50 kg i to w najlepszym wypadku, a teraz 65... Chociaż, że brzuszke nie jest duży dla ninnych, to dla mnie jest dość spory i ciężki...

Kurcze już niedługo poród, cholerka ja się tak mocno boję!!!
 
Witaski,

Gabi trzymam kciuki- musi być dobrze!!!! Jużniedługo przytulisz swojego dzidziusia!!

ewelyn współczuje sytuacji.. cięzko cośnapisać aby doradzić. Wyjaśnij przede wszystkim sprawe z mężem, jak to między nimi jest, czy coś jest, czy tylko ze strony tego babsztyla.. A kuzynowi bym powiedziała..nie po złości dla kuzyna ale właśnie pzrze to że traktujesz go jak brata- ty pewnie też wolałabyś wiedzieć niż np aby wszyscy wiedzieli poza tobą. Tak czy siak- trzymaj sie..kazdy związek pzrechodzi probę- dacie rade!!

niuni4 , to cie załatwili na Zelaznej ;/ tak to niestet tam jest. Ale tak jak piszą dziewczyny- nie ma tego złego... Mam nadzieję ze spokojnie doczekasz do terminu cc, ale najważniejsze ze już jesteś spokojna, że byłaś w "nowym" szpitalu, że znasz personel... dobrze będzie!!!!

----------------------------

A ja dziś byłam w ZOO z córcią i małżem i było bosko!!! Słońce swieciło, córcia szalała ze szczęścia że wreszcie mame widzi gdzie indziej niż w łóżku, w ogóle było sympatycznie..
Zaczęłam też ograniczać leki i myślałam ze jak pzrestane brać leki plus ten spacer to będęsię okropnie czuła, będaskurcze i w ogóle a tu niespodzianka- skurczy mniej niż po lekach, jedyne co to mnie spojenie strasznie boli i stopy ... Czyli spokojnie do świąt pzretrzymam a 14 kwietnia wyciągam małego choćby siłą ;P (żart) ale mam nadzieję ze faktycznie po wyciągnięciu pesara szybko urodzę.
 
reklama
hey kobitki

ja dopiero po lekarzu i moge urodzic lada moment! brak szyjki wszystko otwarte czekamy na mocne skurcze hihi no zobaczymy co z tego wyjdzie ;-)
 
Do góry