reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

ojejku w życiu tego wszytskiego nie nadrobie i musicie mi to wybaczyć;-)

witam nowe kwietnióweczki

oj Gabi ty to masz przejcia w ciąży ale z ciebie dzielna babka!!

zmykam do łóżeczka i do usłyszenia jutro

buźka i spokojnej nocy życze
 
reklama
i nie strasz nas Gabi hihi ;-)

nowe kwietnióweczki - super, że coś o sobie napisałyście :-)

M. zaraz wraca z pracy (widzisz aha - ja mam nie lepiej z moim :-p całymi dniami go nie ma :tak:), więc dobranoc wszystkim :-)
 
u mnie to jest juz duzo kwietniowych muj m, jego siorka, kuzynka, moja siostrzenica a teraz moje malenstwo ma byc.
lece lulu powoli. do jutra babeczki
 
Ja też już uciekam bo trzeba mieć siły na dźwiganie brzuszka jutro. Trzymajcie się dziewczyny. Jutro napisze o sobie coś więcej. Słodkich snów
 
Wpadlam tylko powiedziec Wam dobranoc!!!!

Nie czytalam jeszcze ale to juz jutro nadrobie,bo za chwile ide spac:happy:

Bylam w kosciele i pomodlilam sie za Was wszystkie!!:-)

No to do jutra kochane moje!
Spokojnej i przespanej nocki Wam zycze:-)
Buziaki
 
Witaski wieczorkiem,

Widze ze sporo nowych kwietniówek przybyło- witam się serdecznie.

Ja dziś nigdzie nie wyszłam i troche mi z tym smutno było ale- oszczedzałam siły na jutro. Jutro jade z małżem i z moją córeczką na całodniowy wypad do ZOO i może jakiś obiadek w między czasie i już nie mogę się doczekać!! Pewnie w sobote znowu nie będę mogła się ruszać ale co tam...chce oststnie chwile poświęcić w 100% córce, później będzie to trudne...
Mam nadzieję że nie zaczne rodzić w ZOO bo to dopiero byłoby mało zabawne :) ale szczerze powiem że jakoś wewnętrznie się już przygotowałam na to ze rodzę po świętach i ciągle mam wrazenie że mam jeszcze TYLE czasu...
 
mandarynka ja dalej mam zaległosci po pobycie w szpitalu tak aktywne kwietnówki są wiec podziwiam za nadrobienie zaleglosci :-)

W sumie nadrobiłam tylko zaległości od wczoraj ;-):-)

ja ktg prywatnie robię.
Ani jeden ani drugi mój gin nie maja KTG w gabinecie.
Szczerze powiedziawszy miałam w życiu tylko jedno KTG - w ciąży z Anią, już na porodówce. Na 6 godzin przed urodzeniem.
I w tej ciąży chyba będzie podobnie, bo jeszcze nie maiłam robionego.

A ja chce rodzic w swieta bo tlumu w szpitalu nie bedzie przynajmniej.Jak bylam w wigiie na patologii to bylo git i rodzina mogla wejsc na oddzial

Gdyby to było moje pierwsze dziecko, to pewnie by mi nie zależało tak bardzo by na święta być w domu. Ze względu na Anię chcę być w domu.
 
reklama
Do góry