reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Ja chodzę spać o 12:00- 01:00 wstaję 7-8 rano, po drodze jakieś 2-3 wizyty w kibelku :sorry: Jak idę wcześniej spać to budzę się o 4-5 i nie mogę spać :crazy:

Mi dziś też nogi a raczej stopy napuchły aż boli, już meżowi zapowiedziałam że masaż musi zrobić, zgodził się ale za jajecznicę :eek: więc mykam powolutku do kuchni bo za jakieś 10 min będzie :-p
 
reklama
Ja też mam problemy ze snem, więc staram się chodzić jak najpóźniej, wtedy ZAZWYCZAJ się nie budzę w nocy...

Wizyta u babci bardzo udana, babunia bardzo się ucieszyła, że przyszłam, potem załatwiłam wszytsko na poczcie, akurat trafiłam jak nie było kolejki :-) A na koniec dnia spotkałam się z przyjaciółką i poszłyśmy na wielką pizze, teraz czuję się jak kluseczka, ledwo się moge ruszać, ale było warto ;-):-D
 
witajcie!

prawie 1,5 godz zajęło mi przeczytanie wszystkich wpisów od piątku, kiedy wyjechaliśmy z M. do Gorzowa do rodzinki

mielismy wrocic w niedziele, ale zostaliśmy do wczoraj. niestety nie mam tam netu, więc nie mogę zaglądać na BB

w sobote kupilismy prawie wszystkie ciuszki dla Wojtusia - nawet w większych rozmiarach - brakuje nam tylko ewentualnie śpioszków i kaftaników wiązanych na kokardkę z boku. prawie wszystko kupilismy w tesco, trochę drogo, ale mogłam wszystko pomacać i podobają mi się materiały, sobie nabyłam w końcu szlafrok i koszule nocną. kupiliśmy też pampersy belli - nweborn 1 - mają wycięcie na pępuszek! wybraliśmy też wózek i łóżeczko.

do listy kontaktowej dopiszę się jutro - jak tylko rozszyfruję jak to zrobić.... już mam dosyć siedzenia przed kompem. M. domaga się 'wydania' pączka z kuchni....
mały w brzuchu chyba też, bo się właśnie uaktywnił

dobranoc, słodkich snów
 
czesc dziewczynki,:-D
u mnie z kolei ze spaniem to jak z dzieckiem-tzn zasypiac jak najpozniej i wstawac jak najpozniej ---mam to ponoc jeszczce z czasow prenatalnych jak mowi moja madre:szok:
oczywiscie w miedzyczasie takze moge spac--generalnie jest to moje ulubione zajecie (nic dziwnego przy cisnieniu 90/45)
teraz zajmuje sie robieniem frytek bo juz chyba godzine nic nie wkladalam do paszczy:sorry:
 
a ja cholerka mecze sie no..
zasypiamy razem z K. to on juz chrapie a ja godzine sie przewracam i jeszcze jego budze...
nienawidze zasypiać, najchetniej to bym sie zameczyla do takie stopnia zeby pasc na pysk.
 
ja też już miałam iść spać, ale po prysznicu i wklepaniu fissanu na rozstępy jakoś mi się odechciało, jakby ręką odjął
i znowu tu zaglądam.... to jak uzależnienie...

zawsze jak się kładziemy to ja się kręcę, nie mogę zasnąć na lewym boku, czasami nawet na tym prawym "zakazanym",a potem rano nie mogę się dobudzić i mam wrażenie jakbym całą noc nie spała
 
reklama
Bluebell ja Cie rozumiem, mam dokladnie to samo:-) tyle ze moje cisnienie to 70/45, wiec tez moglabym spac na okraglo:tak: co do zelastwa - bralam ferrum i cos na "s" sorbifer czy jakos tak, a teraz tylko feminatal DHA, a wyniki tez nie najgorsze.

Slodziutkich paczusiowych snow;-)
 
Do góry