reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

dzien dobry wszystkim:-)
ja znowu spac nie moge:baffled: poslalam mezusia do pracy i tak kombinuje co by tu robic;-) usnac dzisiaj pewnie juz nie usne, bo wizyte mam u lekarza i zaczynam sie denerwowac..
aha83 witaj po tak dlugiej nieobecnosci:-) jak bedziesz miala chwile czasu napisz jak ci poszly wizyty i badania w polsce, bo wszystkie ciekawe jestesmy;-)
Spaczyna widze, ze nie tylko ja wpadlam na taki pomysl;-) przedwczoraj zaczelam mowic do meza, ze pasuje posprzatac troche w szafkach i zrobic miejsce na ciuszki dla synusia:-) hi hi nio, ale poki co na moim gadaniu sie skonczylo, bo jakos wczoraj nie do zycia bylam.. ale w tym tygodniu napewno sie za to wezme, bo juz najwyzsza pora:-)
a dzisiaj rano mnie mezus zaskoczyl;-) stwierdzil, zeby pasowalo sie wybrac za wyprawka dla synusia, bo juz niewiele czasu zostalo tak naprawde, a on pozniej nie chcialby za wszystkim biegac na ostatnia chwile, widzac, ze ja sie czuje nienajlepiej;-) jak to stwierdzil w lutym musi byc juz wszystko przygotowane, bo on by wolal, zebysmy wszystko wybrali razem:-) troche mnie zaskoczyl, ale to w pozytywnym znaczeniu.. u nas zawsze to on odkladal wszystko na ostatnia chwile, a tu widze, ze jednak nie chce na nic czekac;-)
 
reklama
Witaj malutka ja tez nie moge spac. przeczytalam ze kilka nas ma w planie pozadkowanie:tak::tak::tak: ja tak wczoraj postanowilam zobaczymy co z tego wyniknie:-D:-D:-D moj m tez wczoraj powiedzial ze mam zrobic liste i ze pojedziemy na zakupy a potrzebuje strasznie duzo rzeczy. :-D
 
czesc dziewczyny ja wlasnie wstalam ide robic sniadanko i zbieram sie pomoc troszke mamie przy chorym ojcu. w wigilie wyszedl ze szpitala, a jest po rozleglym udarze, wiec jest co robic, a tak sie cieszyl z mojej ciazy:( no ale dosyc smucenia, za oknem pada snieg jest bialo no i bedzie dobrze trzymajcie sie cieplo
 
mamamacinka witaj wśród kwietniowek:-)
aha dobrze że wróciłaś:-)

ja wlasnie jem sniadanko i popijam kawke sniegu u nas nasypalo prawie do kolan ale z Julka dzis poszalejemy na sankach:-D w planach na dzis mam odwiedzic przyjaciolke ktora lada dzien rodzic bedzie choc termin na na poczatek lutego ale jak sie na nia patrzy to nawet lekarz powiedzial zeby sie zbytnio od domu nieoddalala wiec ide zobacyzc jak sie czuje:-)


wczoraj byl dzien pelen zlych wiesci tesciu w szpitalu naszczescie wieczorem dostalismy tel. ze juz ok, ale zato brat mojego ojca w ciezkim stanie lezy na neurologi okazalo sie ze ma guza z przezutami tak wczoraj ryczalam, chcialam dzis do niego pojechac ale niemoglabym spojrzec w jego strone tak mi jest teraz ciezko wszyscy sie boimy ze sie podda jat w takim stanie, miesiac czasu byl w szpitalu lekarze niewiedzieli co mu jest widzieli ze guz ale nie jaki dali antybiotyk(ktore zaszkodzily i guz urusl) i wyposcili do domu w sylwestra mial tomograf robiony i wszystko ok a w niedziele do szpirtala w stanie b.ciezkim z przezutami to co to za lekarze szlag mnie trafia:wściekła/y:
przepraszam ze pisze wam takie rzeczy ale potrzebowalam to z siebie wyzocic a nawet jak z mezem probowalam o stanie wujka pogadac to ryczec zaczynam wiec stwierdzilam ze tu pojdzie łatwiej.

milego dnia
 
malutka ja też dziś mam wizytę u lekarza i jak zwykle jakaś niespokojna przed nią jestem :-) kciuki zaciśnięte :tak:
aha83
witamy i czekamy na ginekologiczne wieści z Polski :-)
bluebell trzymaj się dzielnie w tej pracy i ostrożnie na lodzie :-) ja też co chwilę się rozjeżdżam ;-) nawet "pingwini chód" niewiele pomaga ;-)
mamamacinka witaj wśród kwietniówek :tak:
aniolek20k myślę że właśnie po to tu jesteśmy, żeby móc się sobie nawzajem wygadać i wyżalić :tak: życzę Tobie i osie żebyście nie traciły nadziei że wszystko się ułoży, a Waszym wujkom, ojcom i teściom zdrowia i powrotu do jak najlepszej formy :-)
 
Ostatnia edycja:
Witam się z Wami bielusieńko :blink:

Ja już po badaniu w laboratorium i po śniadanku :tak:
Szkoda że mnie odżuciło całkowicie od kawy, w sobotę tylko zapach za mną chwilowo przeszedł ale nie skusiłam się :-p
 
cześć dziewczynki,
ja z rana na chwilkę wpadłam się przywitać, bo zaraz muszę zrobić jakieś drobne zakupy a potem zabieram się za obiecane porządki,

u mnie na polu jest pięknie, nawet nie tak zimno, ale za to bajkowo i spacerowo, a swoją drogą jest tu na forum jakaś mama z Suwałek, oglądałam pogodę i tam - 23:szok:, trzymajcie się cieplutko.
 
hej! i ja się witam poniedziałkowo z pracy .... smętnie mi jakoś :-(

aniolek - trzymam kciuki za wujka
 
Witam serdecznie w mój pierwszy zimowy poranek. :-)
Jeszcze raz wielkie dzięki, Dziewczyny, za życzenia urodzinowe. :-D

chciałam się tylko przywitać :-) Jestem już w domku w Holandii, dziś wróciłam i padam po podróży.
Witaj Aha! :-)

wczoraj byl dzien pelen zlych wiesci tesciu w szpitalu naszczescie wieczorem dostalismy tel. ze juz ok, ale zato brat mojego ojca w ciezkim stanie lezy na neurologi okazalo sie ze ma guza z przezutami
Aniołek trzymaj się...
 
reklama
Do góry