reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
mandarynka ja też czytam Twoje posty spokojnie- ja uważam że koniecznie musisz zmienic lekarza na lepszego popytaj sie wsród znajomych które rodziły czy chodzą do różnych lekarzy i mogą ci polecic dobrego fachowca :) musisz byc w dobrych rękach TY i TWOJE DZIECKO :)


kochane a co do jedzenia...trza uważac... na zamkniętym dałam opis z usg... cholerka dziecko ma zalązki nóg i rączek huraaaaaa!!!!!
 
Witam
w czwartek mam kolejne usg i mam nadzieje , ze wszystko bedzie ok.

Ostatnio miałam mało czasu na odpoczynek . W tygodniu praca , w weekend wieczor panieski siostry , pozniej znowu praca , a w nastepny weekend wesele i poprawiny . Wesoło było , ale dopiereczko teraz dochodze do siebie . Imprezki wszystkie były dla mnie bezalkoholowe , ale i tak zmeczenie dało mi popalic , a do tego mdłosci .

Dziewczyny mam do was pytanie
Czy wy rownież odczuwacie lekki tepy bol + skurcz w szyjce macicy ?

Odczuwam go dosc czesto , ale nie codziennie i jest on ,,znosny,, wiec to chyba nic powaznego .

Pozdrawiam was wszystkie .
 
mandarynka ja też czytam Twoje posty spokojnie- ja uważam że koniecznie musisz zmienic lekarza na lepszego popytaj sie wsród znajomych które rodziły czy chodzą do różnych lekarzy i mogą ci polecic dobrego fachowca :) musisz byc w dobrych rękach TY i TWOJE DZIECKO :

No właśnie o to chodzi, że on jest uważany za bardzo dobrego lekarza u nas, zawsze jest do niego mnóstwo kobiet w kolejce (i w przychodni i w prywatnym gabinecie) i wiele moich koleżanek u niego rodziło. Nigdy nie słyszałam o nim nic złego i jak prowadził moją pierwszą ciążę i odbierał mój poród to też nie miałam do niego zastrzeżeń.
Może faktycznie za dużo czytamy i niepotrzebnie się nakręcamy?;-)
W pierwszej ciąży byłam chyba mniej doinformowana bo nawet mi nie przyszło do głowy by podważać jego kompetencje :tak:;-)
 
niestety nie a czekam Tydzien
wczoraj juz sama napisalam z prozba do Aletki
bo te ktore nie mja to bede mialy duzo do nadrobienia
a tak gdyby zostala wyslala lista wedlog listy kwietniowek nie bylo by klopotu
Nie macie jeszcze tak dużo do nadrobienia, na zamkniętym wątki bardzo powoli się rozkręcają, nie tak jak tutaj ;-)
Przepraszam dziewczyny, ale niektóre z was są same sobie winne, jak Naomi napisała o wątku zamkniętym i żeby do niej wysyłać zgłoszenia na priva, to natychmiast to zrobiłam, bo wiedziałam, ze później zapomnę.

Witam
w czwartek mam kolejne usg i mam nadzieje , ze wszystko bedzie ok.
Dziewczyny mam do was pytanie
Czy wy rownież odczuwacie lekki tepy bol + skurcz w szyjce macicy ?

Odczuwam go dosc czesto , ale nie codziennie i jest on ,,znosny,, wiec to chyba nic powaznego .

Trzymam kciuki za pomyślne USG. Co do Twojego pytania to ja takiego bólu nie odczuwam, najwyżej czasem coś mnie lekko ukłuje jak się za szybko wyprostuję.
 
A mnie powoli chyba jakies przeziebienie łapie :( mój M od rana nie wstał z łózka...kaszle cały czas i mówi,ze mu zimno....cos czuje,ze oboje przelezymy przyszły tydzien w lozku :(

Co mozna stosowac na przeziebienie w naszym stanie dziewczyny ??? zeby nie zaszkodzic...
 
SARA kto był w końcu ojcem tej panny z MAMA MIA?
Dla mnie ten film jest beznadziejny i nie obejrzałam do końca:-):-):-)

A tu syropki na przeziębienie
Specjalista radzi - Przeziębienie w ciąży
 
Przepraszam dziewczyny, ale niektóre z was są same sobie winne, jak Naomi napisała o wątku zamkniętym i żeby do niej wysyłać zgłoszenia na priva,.

wiesz moze niebyloby klopotu gdyb odrazu zostla wyslana calalista wedlog listy jaka jest kwietniowek..a tak to kilka lub kilkanascie dziewczyn ma dostep a wiekszosc nie..bo dla nie to oczywiste skoro jst lista jedna to wszystkie dziewczyny z niej chcialyby miec dostep do zamknietego
 
reklama
Do góry