reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Hej babki.Ja się czuję TRAGICZNIE.Dziecko tryska energią.Nie mam siły poczytać i Wam poodpisywać.Jadę do gina-trzymajcie kciuki !!! W ogóle jadę z M i może tatuś zdąży go zabrać:sorry2: Jak nie to będzie wesoło.
Papapa.
 
reklama
Witaj Bredzelek

Wiecie co w pierwszej ciąży nie działo sie ze mną kompletnie nic...zero dolegliwości a teraz zaczyna sie ostro brrrrrrrrrr
Mam nudności cały dzień i parę razy juz zaliczyłam kibelek:)
Śmierdzi mi totalnie wszystko ... koszmar!
A najgorzej jest w nocy bo....budzę się głodna i muszę chociaż chleba kromke zszamać........
Całkiem odwrotna sytuacja niż przy pierwszym dziecku....więc znoszę to dzielnie mając nadzieję że tym razem trafi nam sie laseczka:-)

Nikosiaa daj znać co u ciebie!

Ja w poprzedniej ciąży w 15 tyg miałam plamienia ale to były takie brunatno brązowe upławy i musiałam poleżeć troszke w szpitalu!
Wydaje mi sie że u ciebie to nic groźnego bo nie jest to krwisto czerwone a takie są najniebezpieczniejsze:(

Głowa do góry!!!!;-)
 
Witajcie. Jestem tu nowa :) Termin mam na 1 kwietnia :) Jestem bardzo szczesliwa:) W końcu weszłam na optymistyczne forum, bo dotąd katowałam się jakiemiś ciążami obumarłymi itp, wlasciwie to sama nie wiem po co. To na pewno lęk, ale mam nadzieje,że nasteppne badanie usg ktore mam 10 wrzesnia uspokoi mnie. Powiedzcie mi czy tylko ja tak wariuje?? :))) Pozdrowionka!!!!
 
Możecie mi powiedzieć jedną rzecz, otoż w 7 tygodniu moja dzidzia mierzyła 7,5 mm. Kolezanka mi powiedziala ,że to bardzo mało....:-( co o tym sądzicie?
 
Ostatnia edycja:
. Powiedzcie mi czy tylko ja tak wariuje?? :))) Pozdrowionka!!!!

Powiem ci ze ja tez mam jakies takie obawy....Oczywiscie skutkiem tego jest za duza ilosc wolnego czasu i lacze internetowe. Jak to Tatus powiedzial: nie masz co robic to pospij a nie nakrecasz sie....

Takze ja cie rozumiem i jestem z toba i wiem ze bedzie ok....hm? MA BYC OK!!!

:-)
 
jesli lekarz nic nie mowil to ne masz czym sie martwic..wszystko zalezy kiedy doszlo do zaplodnienia.... np. ja wedlug OM jestem w 6 tyg , a wedlug USG w 3 tyg. .. jesli niepokoisz sie to zapytaj lekarza na nastepnej wizycie..ale jak dla mnie to malenstwo jest ok ;-)
 
czesc i czolem :-)

AGNIESZKAAAA1985, BREDZELEK witajcie :-D

wiecie ja sie jakos ta ciaza nie przejmuje za bardzo, moze dlatego ze mam troche zajecia ze starsza i malo czasu, moze jak pojawi sie brzuchol to nie bede zapominac :-p ... objawy sa inne niz w pierwszej ciazy bo w ogole sa , wtedy nic, moze facecik nam sie trafil tak jak chcielismy :tak:

milego dnia
 
didi ma racje...wszystko zalezy kiedy doszlo do zaplodnienia...

Dla ciekawosci moja swiadkowa zaszla w ciaze 2 dnia po @...

Tyle ile ludzi tyle organizmow. Jedna zachodzi 2 dni po @ druga np w 20 dc...

:-)
 
reklama
Do góry