reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupki

reklama
Kp wiec jak robi czesto to nic zlego ?,

Napisane na PSP3505DUO w aplikacji Forum BabyBoom
Oczywiście że nie;)
Mój synek na piersi też robi kilka dziennie zadkie i kolor jajecznica takie są prawidłowe na piersi:)
Wczoraj mu się zdarzyło nie zrobić cały dzień pierwszy raz ale to ponoc normalne przy kp:)
Dzisiaj rano zrobił normalnie juz:)
 
Zgadzam sie z olcią moja już ma 4 miesiące i już nie robi tak często ale na początku to co trochę kupki waliła :)
 
Ja karmię piersią i około 3 miesiąca kupa była raz w tygodniu/ raz na 10 dni,a od niedawna znów dwie kupki dziennie,jedna minimum.. to zależy też od tego co Ty jesz, jak często i jak dużo pociecha zjada ;)

Napisane na PMT3277_3G w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
najważniejsze żeby dziecko moczyło pieluszkę moze nie robic caly dzien, pare dni to nic złego jesli dziecko jest spokojne nie płacze, tylko aby siusiało tak mi tłumaczyła połozna.
 
Do góry