reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupki-temat rzeka

reklama
jak mój mały był w wieku Twojej córci to podawałam mu tak do 100ml herbatki na dobę, między karmieniami, ale nie zawsze chciał. Tylko nie wiem jak w Twoim przypadku, skoro karmisz piersią, to herbatek teoretycznie nie trzeba podawac(ja dokarmiałam), nie wiem też jak to jest w przypadku karmienia piersią i problemów brzuszkowych(czy np. wtedy mozna podawać?)... chyba najlepiej by było gdybyś w sprawie herbatek skonsultowała się z pediatrą... no chyba że wypowiedzą się jeszcze jakies piersiowe mamy :)
 
ja karmię piersią, a Ali podawałam herbatkę koperkową hipp jak skończyła trzy tygodnie, na początek po 40, 50 ml.
 
my tak samo podawalismy herbatki od 3 tyg , na poczatku 50 ml dziennie teraz juz nawet 100ml- mala bardzo je lubi! a tez karmie piersia...i na reku zgietaym tak jak opisala ithildin tez nosimy- i tez pomagalo!
 
kupilam plantex zobzczymy jak zadziala, wieczor przed nami :) pytalam poloznej mozna troche dac z butelki tych herbatek nawet jak sie karmi piersia, za malo zeby sie dziecko przyzwycailo i nie chcialo od mamy, a jednoczesnie mozna dawac 2x esputicon, pozdrawiam, jakby ktos jeszcze jakis zloty srodek znal niech powie
 
Moj synus tez sie tak prezy i steka i jeka, na szczescie juz coraz mniej, podaje mu Gripe Water i od 2 dni czopki Viburcol, jest spokojniejszy i nocki przesypia :)
Znajoma dzis polecila kropelki - niestety w Polsce ich nie ma (Niemcy) - nazywaja sie SABSIMPLEX, dalam znac cioci i ma sie zorientowac i kupic, ale jak ktoras o tych kropelkach slyszala to niech da znac. Pozdrawiam
 
no tak tylko gripe water mozna od 1 miesiaca,a amaja ma 16dni, no nic na razie dalam wczoraj herbatke ko[per hipp i jakby lepiej wczoraj bylo, tylko troche krzyczala bez porownania z poprzednimi wieczorami no i esputicon tez byl, troche sie uspokaja na brzuszku ale nie idealnie, pozdrawiam
a plantex to na raz dac czy tez po trochu caly dzien?
 
reklama
czesc mamy
moja mala ma 16 dni i ciagle ma problem z ulewaniem, dajemy ja do pionu 2, 3 razy w ciagu karmienia, materacyk ma troche pod skosem i nic, jak bylo tak jest, czy moze za duzo ja karmie i tzreba troche dac zglodniec? karmie na zadanie i ona je 5-10 min naraz wiec chyba to nie jest dlugo?i jeszcze jedno jak spi to co jakis czas napreza sie steka zaplacze i znow sie uspokaja, albo nie, i sie budzi to samo w nocy.
czy ktos ma tez taki problem? co z tym robicie?
 
Do góry