reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kuchnia Malucha

mojemu sebie tez smakowal piasek z plazy kamyki jak sie znalazly:-Dach ale maja apetyty te nasz brzdace a szczegolnie na rzeczy niejadalne;-):-Dja kupuje te male ale maly nie przepada cos ostatnio za deserami woli owoce w normalnej postaci nie zmielone :tak:i najchetnie je to co my :tak:a paczke flipsow smakowych to na raz potrafi zjesc on po prostu jada tylko to co mu smakuje za chiny nie moge go przekonac do potraw ktorych nie lubi
 
reklama
dziekujemy bardzo:-)
ja to dopiero skleroze mam wczoraj zorientowalam sie ze seba ma juz 9mc i leci 10 mc rany a tak niedawno sie urodzil;-)
 
A Julka nie chce jesc kaszek i nie mam pomyslu jak ja przekonac. Za to maz ostatnio gotowal jej obiadki i tak je zjadala ze w szoku byl.Wiec gdy juz wroce do calkowitej sprawnosci nie pozostaje mi nic innego jak jej gotowac.Bo kupnych zupek o nowych smakach jesc nie chce:no:Jest wybredna po mamusi:-D:rofl2: Deserki tez uwielbia i to kazda ilosc:tak: A jak widzi chlebus to sie trzesie:-)
 
Moj babel najlepiej je z sasiadki syniem 10 miesecznym;-)Jak on je to moj babel wsuwa nawet pokarmy, ktorymi normalnie pluje;-)Ale zauwazylam, ze coraz chetniej je cos innego niz cycy choc ten gora.Wczoraj zrobilam pulpety w sosie pomidorowym, alez wsuwal:tak:
Agnes nie martw sie, moj babel je kaszki jak ma chumor i dlugo nie jadl.Daj jej jogurcik moze bardziej jej podejdzie?



 
U nas mleczko jest 4 razy dziennie - z reguły. Dwa razy z kaszką i dwa razy samo. Zeszliśmy z 6 karmień mleczkiem i dzięki temu mała chętniej wsuwa inne rzeczy. Chciała mleczko to dawałam - nie myślałam, ze mogę ją przekarmić :eek:
Mam już dwie samodzielnie zrobione i najważniejsze - w całości zjedzone zupki za sobą. Jupi! A dumna jestem, jakbym nie wiadomo co osiągnęła :happy2:
Hania dostała dziś pierwszy raz deser jogurtowy Hipp i tak jej zasmakował, że wrąbała całe 190 ml :szok:
 
Jak już pisałam u nas mleczko jest 3 razy - po kąpieli, w nocy i rano po przebudzeniu. Martyna pije bebiko 2GR 210 ml. Czasem do deseru (mały słoiczek) robię jej 60-100 ml kaszki np. kukurydzianej na gęsto.
 
reklama
Mati ma najwyżej trzy posiłki mleczne dziennie, ale najczęściej dwa albo nawet tylko jeden : pije mleczko tylko nad ranem jak jeszcze nie całkiem się obudzi ( nie jest w pełni świadomy) to wypije butlę tak 240 ml, a potem na śniadanie kaszka, czasami kaszkę zjada też na kolację, ale rzadko.Mati za mlekiem niestety nie przepada. Zauważyłam że mój synuś jest antymleczny, tak jak jego mamusia.
 
Do góry