reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
CZERWIEC:
Czerwiec (może): joasia2906 - udane crio

21 czerwiec- wizyta w sprawie torbieli-której już nie będzie
sorry2.gif

26 czerwiec, Fusun - badanie beta hcg po ostatnim crio
LIPIEC:
Lipiec: mazenka - stymulacja pięknych jajeczek

SIERPIEŃ:
Sierpień/Wrzesień: Kinga_1 - udane IVF - jestem w ciąży
Sierpień/Wrzesień: Lawendowy_Sen - podarowanie przez klinikę dwóch chłopaków

WRZESIEŃ:
Wrzesień: Dagnes - 4 podejście do crio
Wrzesień (może): Lilia♥ - przygotowania do crio
 
a ja dziewczyny dostałam okresu i mam pytanie, bo rano łykam tabl. od tarczycy a wieczorem tabletke antykoncepcyjna?? mam nadzieje ze to nic nie zaburza !! dzisiaj wzieta pierwsza tabl. anty, za 3 tyg sprawdzam tarczyce i jeśli wynik będzie ok, to przy następym okresie podchodzimy do crio :D ~~ optymistka
 
sham godziny chyba tym przypadku nie mają znaczenia.

Dzięki dziewczyny za wsparcie. A jesli chodzi o moje plany to sama już nie wiem. Napewno podejdę jeszcze RAZ. Nie wiem czy coś to da. Ale lekarze niby mówią o 3-4 próbach. Chociaż z tego co widzę to udaje się za pierwszym razem albo ....
Nie wiem sama czy dalej próbować w Salve czy zmienić, jesli zmienić to na co.
Dziewczyny może znacie jakies sposoby żeby poprawić jakosć komórek przy PCO. Gdzies wyczytałam że warto schudnąć. Ja waże 65 kg przy 165 cm, więc mam trochę do zgubienia i to będzie pierwszy krok.
Łudzę się jeszcze że skoro w zeszłym roku byłam w ciąży to może jest jakaś szansa że znajdzie się jeszcze chociaż jedna dobra komórka u mnie.
Powoli też zaczynam rozważać skorzystanie z komórki od dawczyni. Sama już nie wiem.
 
Fusun :-) zajrzałam z ciekawości i proszę - od wczoraj masz maluszki ze sobą :-) trzymam kciuki &&&&&& to na pewno ten szczęśliwy raz! Jak się czujesz?

pozdrawiam wszystkie staraczki i za wszystkie trzymam kciuki &&&&&&&
 
dzisiaj jest moj 9dpt zrobilam test sikany i wyszedl negatywny mam takiego dola w poniedzialek jade robic bete to bendzie juz 11dpt jak myslicie ile powinna wynosic beta zeby byly jakikies szanse od 2 dni strasznie mocno kloja mnie jajniki niewiem czy to dobrze czy zle
 
Nika, ja mialam 2 stymulacje, mam pcos... W 1. Jedna blastka a w 2. 6!! Jedyna roznica miedzy tymi dwoma podejsciami to to, ze schudlam 7kg, chodzilam na spinning i bardzi dbalam o siebie. 1 podejscie mialam pazdz/ list a 2. Styczen/ luty. Tak wiec duzo czasu nie minelo a taka roznica :)
 
Dzięki Milagros za nadzieję.No właśnie mam teraz plan, że do następnego razu schudnę chociaż 5 kg. Może coś to da, a napewno nie zaszkodzi. A w jakiej klinice się leczysz? Może powinnam wykonac jakies dodatkow badania w zwiazku z tym PCO jak myslisz? Temat PCO jest dla mnie trochę nowy. Wiem jedno chce jeszcze zawalczyć.

Fusun ja również trzymam kciuki;)

Gossia4 w 11 dpt powinna raczej być już dwucyfrowa, ale różnie to bywa. Ważne żeby była dodatnia;))
 
Nika, jak masz pcos zdiagnozowane to raczej wystarczy. Przy pcos powinnas miec specjalna stymulacje zeby cie w hiperke nie wpedzic. Mysle ze wszystko zalezy od tego jak bardzo zaawansowane jest twoje pcos, moje nie jest takie hardkorowe i lekarze zbyt zmartwieni tym faktem nie byli. W sumie uslyszalam, ze to nie problem. A jakie masz AMH?

Ale schudnac zawsze warto! Zwlaszcza jak sie czeka zeby ruszyc z procesem masz wrazenie; ze cos robisz.

Ja sie leczylam w gdanskiej invikcie.
 
reklama
Czerwiec (może): joasia2906 - udane crio
21 czerwiec- wizyta w sprawie torbieli-której już nie będzie
sorry2.gif

22 czerwiec Asia _77- udane crio ostatniego Skarbka...błagam o kciuki z całych sił
26 czerwiec, Fusun - badanie beta hcg po ostatnim crio
LIPIEC:
Lipiec: mazenka - stymulacja pięknych jajeczek

SIERPIEŃ:
Sierpień/Wrzesień: Kinga_1 - udane IVF - jestem w ciąży
Sierpień/Wrzesień: Lawendowy_Sen - podarowanie przez klinikę dwóch chłopaków

WRZESIEŃ:
Wrzesień: Dagnes - 4 podejście do crio
Wrzesień (może): Lilia♥ - przygotowania do crio

Dopisałam się :-) po dzisiejszej wizycie jestem trochę spokojniejsza, Pani dr powiedziała,że klinika dostała duuuużo pieniędzy na In vitro od rządu i najpewniej większości chętnych uda się załapać :-D
Niestety mojego wyniku z biopsji endo jeszcze nie ma :-( na szczęście crio nie przesunięto. Mam brać dupka od jutra 3 x 4 , ale myślę,że dwa dni przed crio zwiększę do 4x4 , a po 5x4...chyba nie przesadzę?:zawstydzona/y:
Oczywiście Maluszkowi zamówiłam transport I klasy ( embrio glue i nacinanie otoczki ) :-D
Jestem taka szczęśliwa , ale już spokojniejsza :-)
 
Do góry