reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ale mi ochoty na eklerkę narobiłaś....mniiiiiiammmm...ale bym zjadła :))))))
No to gratuluję jeszcze raz (już w drugim wątku się przed chwilą odezwałam). Między naszymi ciążami jest tydzień różnicy :)
Mi jak byliśmy na wizycie 14.11 jeszcze nie założyła lekarka książeczki ciążowej choć było widać 2 serduszka... ciekawe od czego to zależy... Za 2 tyg. mamy wizytę drugą i już się doczekać nie mogę żeby nasze bąbelki zobaczyć.
A mi piersi wcale póki co nie urosły...tylko bolą strasznie :) ale jest jeszcze czas...czytałam że najbardziej zaczynają rosnąć ok 10tc. Każda ciąża jest inna w sumie :)
No to fajnie że w podobnym terminie jesteśmy - pozdrawiam ciepło :)
 
reklama
Ja książeczkę ciążową też miałam założoną przy 2 wizycie, przy pierwszej nie założyli mi i przy pierwszej za wcześnie było na serduszko. Na szczęście na 2 już ładnie biło i książeczkę już mam.
Ja (poki co / odpukać) najbardziej błogosławię brak mdłości.
 
Kiciabp - kciuki teraz trzymam za ładne zarodeczki &&&&& Regeneruj się i odpoczywaj teraz po punkcji.

Asiex - kciuki za niedługi transfer &&&&& Oby zarodeczki zostały z mamusią na 9 m-cy :tak:

A książeczki ciążowe temu zakładają później, ponieważ właśnie na początku ciąży statystycznie jest największa szansa, że niestety coś będzie nie tak. Temu część lekarzy czeka do późniejszego okresu z założeniem.
 
Dziewczyny mam pytanie czy przy braniu progesteronu ( dowcipnie) i duphastonu doustnie też tak miałyście obolałe piersi?
I jeszcze jedno pytanie do tych co im się udało, czy odczuwałeś w dole brzucha ból ( lekki) jak na @ ?
 
Kinga ja biorę progesteron dowcipnie i powiem Ci, że ból piersi a właściwie sutków jest upierdliwe, szczególnie pod prysznicem:(
 
dzieki dziewczyny za dobre słowa!!!!!
własnie wstalam bo jakoś po punkcji osłabiona jestem dostalam wagon lekow wiec musze sie faktycznie zbierac siły!!! Kinga progesteron tak dziala więc sie nie przejmuj tak ma być ból jak na @ zatrzymanie wody (czujemy sie jak beczki) i obolałe piersiątka:)
Coleta i Różyczka ale macie super!!! oby nie było żadnych dolegliwości i niech rosna zdrowo bede kibicowala waszym maluchom:) ja trzymam krótki dystans do asiex więc czekam kochana Asiex na wieści od Ciebie:) buziaki
 
Kochane już wiem że transfer dwóch zarodków będzie jutro o 10:30:):) teraz mam zamiar posprzątać domek, żeby nie musieć niczego robić przez najbliższe dni i żeby czas szybciej minął:-)
 
reklama
właśnie przeczytałam artykuł na onecie i tam autor tak oto nazwał lekarzy w jakiejś klinice niepłodności:

" już dwukrotnie odwiedzili specjalistów od reprodukcji "


​kto w tym onecie zatrudnia tych imbecyli???
 
Do góry