reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Onlyone kreseczka druga jest,więc to dobry znak a co masz za wyciek, jeśli mogę zapytać? Plamienia czy upławy?

Plamienia, ale spore brazowe. Na implantacje to chyba troche pozno, brzuch troche pobolewa jak na @. Od dnia transferu jestem przeziebiona i mam paskudny kaszel, ale lekarz mi powiedzial, ze to raczej nie wplywa na rozwoj wydarzen... Dopiero wczoraj zaczelo mi leciec, i to jedyny objaw jaki mam... No ale i tak nic mi nie pozostaje jak tylko czekac :wściekła/y:
 
reklama
elala...na betke mykaj kochana i bez gadania, na pewni gdzies u was wykonuja to badanie! narazie nie odstawiaj progesteronu, bo poki jeszcze nie jestes pewna to ja bym tego nie robila...

anioleczek...ales uradowala moje oczy! uwielbiam ogladac takie testy z podwojnymi kreseczkami! udalo sie kochana i serdecznie ci gratuluje! czekam na wyniki betki i wtedy bedziemy krzyczec ze szczescia!:tak::-D

a ja sie zastanawiam, no bo wszystko mi sie tak przeluza i juz o jakis tydzien wszystko sie dluzy, jak obliczylam wszystko (pod warunkiem, ze spadnie LH) to transfer bym miala po 25dc a moze i pozniej...teraz pytanie w glowie nie daje mi spokoju, czy ja do tego czasu nie dostane @???? juz teraz mam wrazenie, ze jak o tym mysle to bola mnie plecy i brzuch jak na @:rofl2:
 
dziewczyny mam do odsprzedania Fraxiparine 0,4ml, Estrofem,Encorton 5mg, Acesan 75 mg, i Acesan 30mg Jaby któraś była zainteresowana dajcie znać na pw
 
Onlyone hmm a ile przyjmujesz progesteronu?Takie brązowe plamienia mogą wskazywać na niedomogę progesteronową albo po prostu zamiast miesiączki masz takie plamienia,bo w brzuszku zadomowił się dzidziuś:tak:
Miliaa nie jestem ekspertem,ale wydaje mi się,że nie dostaniesz drugiej @, poprzednia była efektem odstawienia tabletek a teraz cały czas przyjmujesz zastrzyki na wyciszenie,więc na mój rozum @ nie powinna przyjść,ale możesz umówić się na konsultację telefoniczną i dopytać lekarza,czego możesz teraz się spodziewać:tak:
Kaska31 u mnie szampon by nie przeszedł,bo naturalnie mam ciemny blond a farbuję się na dość jasny blond-pewnie nic by mi nie złapało;-) ale tak samo jak ty boję się farby...
Hope71 jasne,że teraz jestem uziemiona i muszę swoje odleżeć, kombinowałam tylko czy nie zaprosić fryzjerkę do siebie do domu;-) pasemka i baleyage przemawiają do mnie najbardziej,jak już będę mogła zaszaleć z farbowaniem to poproszę,żeby mi nie kładła farby tuż przy samej skórze..wolę mieć malutki odrost,ale będę spokojniejsza:-) Co do krwiaka to bardzo bym chciała,żeby u mnie dobrze się to wszystko skończyło,bo mam dużo do stracenia:-(
 
gieniek biore Cyclogest 400mg 2xdziennie. Juz dzwonilam do kliniki, ale zamkniete i teraz czekam az mi oddzwonia, bo coraz gorzej to wyglada... Najpierw brazowa "woda" potem z jakimis skrzepkami, a teraz coraz bardziej czerwone... Jeszcze mam nadzieje, ze cos z tego jednak bedzie, ale coraz bardziej mi to na @ wyglada choc troche za szybko, ale....
 
anioleczek - :-D:-D:-D:-D piękny teścik, gratuluje

elala - mam nadzieje ze @ nie dostaniesz

Onlyone - co oni was tam na południo UK tak słabo zaopatrz aja w progesteron? Mnie w Szkocji przepisali tyle bym miała na 2 tyg po transferze, a w dniu testu (już wiedziałam ze pozytywny) poszłam do GP po więcej, Ale w klinice od razu mi przepisali na tyle bym miała wystarczająco by po pozytywnym teście zwiększyć dawkę.
Trzymam kciuki żeby te plamienia nie były niczym złym.

gienek - typowa kobieta z ciebie masz leżeć plackiem a martwisz sie odrostami :-):-):-) Ja gdzieś czytałam ze niby teraz te farby sa bezpieczniejsze ale ze można właśnie nie dawać na skore, i rożne są opinie, w każdym razie wszędzie piszą ze bezpieczniej w II trymestrze.
 
gieniek biore Cyclogest 400mg 2xdziennie. Juz dzwonilam do kliniki, ale zamkniete i teraz czekam az mi oddzwonia, bo coraz gorzej to wyglada... Najpierw brazowa "woda" potem z jakimis skrzepkami, a teraz coraz bardziej czerwone... Jeszcze mam nadzieje, ze cos z tego jednak bedzie, ale coraz bardziej mi to na @ wyglada choc troche za szybko, ale....
Onlyone ja mam tylko 2 tabletki ktore wrazie czego moge odstapic a jezeli jest zle to dzwon na emergency number napewno taki podali.
 
aniołeczek - bardzo się cieszę Twoim szczęściem , to ja chyba jakiś pechowiec jestem. Czekałam z niecierpliwością na Twoją betę , a tu zaglądam no i super niespodzianka. Bardzo Ci gratuluję.

elala - kurcze nie wiem czy dobrze robisz , że te leki odstawiłaś. Postaraj się załatwić gdzieś bete i wtedy wszystko będzie jasne. A jeszcze mam pytanie czy te testy , które robiłaś to były z 1 firmy czy różne , bo jak różne to wiesz , że jeden od drugiego jest bardziej czuły.
 
elala - kurcze nie wiem czy dobrze robisz , że te leki odstawiłaś. Postaraj się załatwić gdzieś bete i wtedy wszystko będzie jasne. A jeszcze mam pytanie czy te testy , które robiłaś to były z 1 firmy czy różne , bo jak różne to wiesz , że jeden od drugiego jest bardziej czuły.

Jo.M - tak naprawe to nie mam wyjscia - w klinice kazali mi odstawic (takze wiecej nie dostene) a do srody to wszystko u nas pozamykane takze nawet jakbym bardzo chciala to za wiele nie zdzialam. My juz dzisiaj se poplakalismy i pogodzilismy sie z porazka. Testy byly rozne. wczorejszy ten pozytywny byl z kliniki - kazali go zrobic 2-go czerwca i tak tez zrobilismy a te z dzisiaj to 2 inne.
Co ma byc to bedzie!
Dziekuje za troske dziewczynki - damy sobie rade, kazdy sie podnosi takze i my sie kiedys podniesiemy i pojdziemy po nasze eskimoski ;-).
;-*
 
reklama
elala - sama widzisz ze te testy rożne były. Z kliniki mógł być bardziej czuły, ja bym sie jeszcze nie poddawała, skoro był wczoraj cień cienia. A ze dzisiaj nie było - kochana betka tak szybko nie zleci cala nawet jeśli sie miało nie udać. Ja jak robilam innymi testami to tej samej firmy a ten z kliniki zostawiłam na dzień kiedy mi kazali sprawdzać. Tamte kupowalam Clearblue - droższe były bo za dwa prawie 10 £ ale według mnie sa dobre. Wynik uznaje sie za pozytywny jesli nawet leciutka kreska wyjdzie w ciągu 30 minut. A u ciebie "niepokoi" mnie ta druga kreska bo jednak byla, gdyby wszystkie wyszłyby ci negatywne to inna historia, ale tu masz sprzeczne wyniki.
 
Do góry