reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
marcikuk - testuję 1 CZERWCA - data piękna,nie powiem - ale chyba tylko wtedy jeśli okaże się być dla mnie szczęśliwą. (i pozostałych dziewczyn które testują w tym samym dniu).
 
dość dziwne to liczenie wieku ciąży no ale jak tak no to ok:) bardzo wam dziękuję za odpowiedzi. Na was to zawsze mozna liczyć kobitki:)
dziś byłam zrobić sobie zdjęcia do dyplomu:) i wiecie co??? pierwszy raz jestem tak zadowolona ze swoich zdjęć. :happy:

last time ty będziesz świętowała dzień dziecka my 2 rocznicę ślubu:) oby to były dla nas szczęśliwe dni...
i dla reszty testujących również:)
 
Ostatnia edycja:
Marcikuk- czy mozesz mi cos blizej napisac jak twoje testowanie wygladalo, bo tu w uk to raczej nie robia zadnych testow z krwi no chybz ze siksniec pozytywny wyjdzie to dopiero po 2 tygodnach sprawdzaja.
uff jak ja sie boje. Juz sama nie wiem czy wole dluzej zostac w nieswiadomosci i dalej gadac do mojego brzucha czy zrobic test w wyznaczonym terminie i mozliwew ze....stracic nadzieje.
 
anioleczek - cos w tym musi byc mi kilka dni po transferze emek powiedzial ze będzie dobrze bo sie ładniejsza z ryjka zrobiłam.

elala - wstalam nasikalam na tescik wyszedl negatywny wywalil do smieci, po 20 minutach wygrzebalam ze smieci i druga kreska byla bardzo delikatna. na drugi dzien druga kreska pojawila sie szybciej ale nadal delikatna. zadzownilam do kliniki ale kazali mi zadzwonic w terminie i zrobic kolejny test w wyznaczony przez nich dzien. Jak zadzwonilam to mi dali date na pierwszy scan. A GP testu z krwi mi nie robila bo skoro mi testy wyszly to co ja jeszcze chce
 
Ostatnia edycja:
marcikuk - to ze mną jest chyba zupełnie odwrotnie. Odnoszę wrażenie,że z dnia na dzień moja facjata zmienia się na gorsze ;)
 
last time, anioleczek - a co wy myślicie ze ja jak patrze a lustro to się zachwycam??? Mezow spytajcie.
 
reklama
Do góry