reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

miska, meg - ja tez progynova biorę. Najpierw brałam po 1 tabletce 1 mg 2xdziennie, później jak moje endometrium było gotowe to mi kazali brać 2 tabletki po 2 mg 2xdziennie i tak biorę nadal. Wiec ilość branych tabletek zależy chyba od waszych kreseczek :-) Jeśli we wtorek moja ciąża się potwierdzi to będę brała dwie tabletki po 2 mg plus jedna 1 mg czyli 5 mg 2xdziennie. Powodzenia dziewczynki za jakieś dwa lub trzy tygodnie będziecie po :-):-)
 
reklama
miska, meg - ja tez progynova biorę. Najpierw brałam po 1 tabletce 1 mg 2xdziennie, później jak moje endometrium było gotowe to mi kazali brać 2 tabletki po 2 mg 2xdziennie i tak biorę nadal. Wiec ilość branych tabletek zależy chyba od waszych kreseczek :-) Jeśli we wtorek moja ciąża się potwierdzi to będę brała dwie tabletki po 2 mg plus jedna 1 mg czyli 5 mg 2xdziennie. Powodzenia dziewczynki za jakieś dwa lub trzy tygodnie będziecie po :-):-)
ja bralam miesiac wczesniej i po transferze bralam do 12 tygodnia ciazy 3 razy dziennie plus progesteron w czopkach potem zmienili mi na progesteron w zelu bo mialam intymne swedzenie po czopkach.
 
dziewczyny ja tezw am zycze Wesolych Swiat:)
ja dzis sie nienajlepiej czuje po prawej strony mnie doscy mocno pobolewa i kluje na przemian maloa tego dzis jak kucnelam ubierajac zoske do przedzkola cos mi krachnela w kosci ogonowej slabo mi sie zrobilo na chwile,,co prawda funkcjonuje ale cmi mnie i pobolewa ta kosc jak nie urok to sraczka mowie wam...
 
Minie - ktoś tu pisał ze kogoś kulo do 3 miesiąca. Mnie tez kluło z lewej strony i to raczej dobry znak był. Na początku klucie może być oznaka tego ze komórka się zagnieżdża, ale ty ten etap masz za sobą już chyba. W którym tygodniu jesteś???
Na ból w kości ogonowej nie umiem nic powiedzieć mogę tylko współczuć bo to musi bolec.
 
Ostatnia edycja:
marcikuk- mnie klulo właśnie ok 5-11 dpt a potem to tylko czasami ale tez właśnie po tym poznałam , ze jestem w ciąży bo tak miałam tez w poprzedniej ciąży , która niestety poronilam. Teraz za to od tyg pobolewa mnie podbrzusze i niby wszystko jest w porządku po badaniu gin i USG . Zastanawia mnie czy to normalne w 8 tyg ciąży . Może tez ma na to wpływ, ze będę mieć blizniaki ...:)
 
Lola - a czy teraz przypadkiem nie jest ten czas kiedy byś miała dostać następną miesiączkę (gdybyś w ciąży nie była) ???
Nie martw się bo czasem kobiety do któregoś miesiąca ciąży maja bóle podbrzusza w tym czasie co miały by mieć @. Moja siostra tez tak miała i się martwiła ze poroni tak ja brzuch bolał. Lekarz ja jednak uspokajał ze tak może być.

A powiedzcie mi jak się liczy wiek ciąży po in vitro. Wyczytałam coś ze od dnia transferu dodaje się 2 tygodnie. Czy to prawda??? Ja jestem 10 dzień po transferze a jak sprawdzam na necie co się dzieje w 2 tygodniu ciąży to piszą ze właśnie....jajeczkuje. :szok:
 
Marcikuk- ciążę liczy się od 1 dnia okresu czyli zazwyczaj kobieta jak się dowiaduje , ze jest w ciąży to jest juz ok w 4-5 tyg ciąży ( czyli tak naprawdę 2-3). Moj gin powiedzial , ze po in vitro liczy sie ciaze tak ze od dnia punkcji mam odjac 2 tyg czyli jak punkcje mialam 18 luty to ciaze licze od 4 luty. Np Sylha z tego co pamieram miala punkcje sxybciej niz w 14 dniu i ona chyba liczy normalnie ciaze od okresu.U mnie te bóle nie są spowodowane zbliżającym się okresem ponieważ okres powinnam dostać ponad miesiąc temu:) pierwsza bete w 11dpt robiłam 5 marca.
 
reklama
Lola - no to dobrze ponad miesiąc temu czyli teraz byś miała następna miesiączkę dostać, tak???
Moja siostra bolę miesiączkowe miała gdzie do 4 miesiąca ciąży.
Ja raczej nie mogę liczyć ciąży od dnia punkcji bo punkcje miałam 20 lipca :-) Jak to wyglada po crio??? Z dniem ostatniej @ tez nie mogę liczyć bo to w połowie lutego było
 
Do góry