reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczynki pewnie już wariuje ale proszę powiedzcie mi. Zawsze przed okresie pobolewa mnie brzuch, wychodzą krosty a jakiś tydzień przed bolą piersi. Brzuch mnie pobolewa, krosty wyszły nie przejmuje sie bo wiem ze to normalne po transferze a nawet jak dziewczyny są w ciąży to je brzuch pobolewa. A mnie zaczęły bolec piersi dzisiaj. Na okres bo raczej za wczas żeby z innego powodu :no: Miała któraś z was tak?
Mnie piersi bolały już od samej punkcji. A brzuch to zawsze miałam tak, że jak mnie zaczął to zaraz dostawałam okres, a teraz mnie zaczął właśnie jak na okres boleć w 5DPT i bolał tak do 11DPT.Jesteś po ogromnej dawce hormonów więc spokojnie kobito musisz jeszcze troszkę poczekać. Trzyma mooocnooo kciuki&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
marcikuk mnie tez przed okresem bolą piersi ale też nie zawsze w sumie to ostatnio zauważyłam że bola mnie duzo mniej niż kiedyś:dry: ale poczekaj i sie nie steresuj i nie wyszukuj w sobie objawów wiem że jest ciężko bo miałam tak samo ale jakoś trzaba przetrwać i być dobrej myśli:tak:
joweg ja mam problemy z tarczyca ale musiałam zrobić tylko TSH ale jeszcze w przyszłym tyg powtórze sobe TSH i zrobie FT4 bo miałam zmiane dawki i chce się upewnić że wszystko ok:-)
Ewa trzymam kciuk:-)
 
marcikuk mnie tez bolaly piersi a nigdy mnie nie bola ale to moze byc rzeczywiscie wina hormonow...trudno cos wyczuc w tym okresie miedzy transferem a beta...wspolczuje czekania...bidulko:(
w sumie jak dwa razy mi sie udalo to mialam strasznie malo objawow a przy tym jednym nieudanym masakrycznie duzo!:/
 
dziewczyny dzięki bardzo, ja wyczytałam o bólach brzucha ale nic o piersiach. Mnie zawsze na okres bolą.

Lola216 - z tym kluciem w macicy to mnie pobudowałaś bo mnie kluje w jednym miejscu od transferu praktycznie.
A czy piersi mam większe i nabrzmiałe to chyba nie ale ja ogólnie mam dużo za duże :-)
Testować mam niby 10 ale nie ma bata nie wytrzymam. wczoraj kupilam 4 testy a ze szpitala tez 1 dosalam to mam 5 no to tak w przyszłym tygodniu zacznę.
 
Marcikuk- w tym czasie tak jak Minie napisała ciężko coś wyczuć, bo to i dawka hormonów i pierwszy tak znaczny objaw to brak miesiączki, wcześniej to mogą być tylko domysły, potem się zaczyna eldorado- którego Ci życzę z całego serca:-D:-D:-D:-D:-D, a co ma Ci lepiej iść jak mi;-)

Wiem jak Tobą myśli szarpią i wierz mi nie pierwsza i ostatni jesteś w takiej kropce i musisz niestety się uzbroić w trochę cierpliwości jeszcze, który to dzień DPT?
 
marcikuk- jak czytam Twoje posty to sie usmiecham, ja mam podobne przemyslenia, poza tymi bolami piersi; tez kupilam wczoraj kilka testow, jutro chce zrobic pierwszy...
tez biore lek ktorego nie powinno sie przyjmowac w ciazy - prednison, a lekarz mi go zalecil, bo ma pomoc zeby moj organizm nie odrzucil zarodka, wiec tak po prostu musi byc i z tego co kojarze powinno sie go brac do 12 tygodnia ciazy
troche jestem niespokojna bo od poniedzialku wracam do pracy a mam stresujaca i boje sie czy zachowam spokoj
 
Sylha - we wtorek miałam transfer nie wiem jak to dokładnie liczyć ale zaczęła mi się 5 doba.

ika9 - daj znać czy ci wyszedł test. jedziemy na jednym wózku.

Wiem ze mam się uzbroić w cierpliwość ale nie umiem. Pierwszy raz podchodzę wszystko dla mnie nowe, ciągle wynajduje u siebie coś nowego i nie wiem czy to dobry znak czy zły, tym bardziej ze objawy jak na okres.

Aha jeszcze jedno. rozumiem ze teoretycznie dopoki biore leki @ nie powinnam dostac?
 
Ostatnia edycja:
marcikuk jeśli we wtorek transfer, to pierwsza doba minęła we środę czyli 5 będzie jutro:tak:
Mnie brzuch bolał jak na okres i momentami bardziej niż zwykle i myślałam , że klops, ale to był dobry znak-piersi też mnie bolały jak co m-ąc-leki też swoje robiły.
Teoretycznie podczas brania leków okres nie powinien się pojawić, ale czasem organizm może różnie zareagować-tak mi sie wydaje
 
reklama
Magdusia - właśnie się zastanawiałam jak to liczyć bo w środę w południe minęła pierwsza doba a zaczęła się druga. wiec w ten sposób mojego rozumowania dzisiaj zaczęła się doba 5.

A żeby dzisiaj nie siedzieć w domu i szukać nowych objaw/nie objaw, nie zwariować do reszty i dać wam trochę wytchnienia od moich kolejnych pytań :-) idę do przyjaciół na otwarcie sezonu gilowego. Jak wiosna to wiosna :-D
 
Do góry