reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

hop71- to ja to samo , zero kantaktu z ludzmi co nie rozumieja :) odcielam sie od wszytskich, chwilowo jestem taka biedna heheh , caly czas kluja mnie jajniki dzis , jakos teraz powinien byc czas zagniezdzania sie ..... boje sie tka strazsnie ,i sie poce to mam wszytskie objawy jak na @ .... niestety
 
reklama
To moje drugie podejście. Ale słabo się stymulowałam i nawet nie wiem czy będzie co transferowac tym razem. Mimo wszystko się zdecydowałam na punkcję by dać szansę chociaż tej jednej komórce jeśli będzie...
 
myszka - niestety 17dc to za pozno zeby sie brac za transfer. trza czekac do nastepnego cyklu

lula
- dostalam podwojnie i odpisalam
 
joweg WYLUZUJ!!!!!!!!!! mnie tez bolalo jak na okres i bolalo mnie w tym samym czasie moje prawe kolano-100% oznaka okresu u mnie, i co???? tez sie pocilam, potraktuj to jako dobry znak i tyle, usmiechnij sie zaraz!! nie robie ci tu falszywych obietnic, ale nastawienie duzo robi-okresu nie ma? a no nie ma no wiec jezeli nie ma to nie ma co myslec ok? bedziesz sie martwic jak bedzie a narazie to niczego nie da, szoruj na strony z ciuchami -masz dwie dychy to chyba cie to powinno interesowac, zrob sobie cos smacznego do jedzenia-najlepiej drowe ale czasochlonne i zrob porzadek w papierach, wywal stare ciuchy, rob to co nie wymaga wysilku ale dobrze robi! tyle dni wytrzymalas! to reszte tez wytrzymasz-cierpliwosci i nie rycz! tylko sie smiej
 
dziewczyny bylam na drugim usg i pecherzyk rosnie ma 7,2mm ale niewidac narazie zarodka mam znow za 2 tyg isc jak niebendzie nic widac lekarz powiedzial ze trzeba bendzie jechac na czyszczenie do szpitala jezeli w miedzyczasie niezaczne plamic jestem zalamana jestem 34dpt u was kiedy bylo widac zarodek czytalam na internecie ze zarodek musi sie pokazac do 8tc wiec chyba jest jeszcze czas co o tym myslicie
 
gosssssia4 Mocno trzymam kciuki. Jeżeli pęcherzyk rośnie to przecież dobrze a jeżeli chodzi o zarodek to ja jeszcze tej wiedzy nie zgłębiałam ale na pewno lolitka coś odpowie. Dużo odpoczywaj i postaraj się nie stresować. Musi być dobrze.

Lula2000 Trzymaj się i powodzenia. Ja też beznadziejnie się stymulowałam , ale każda komórka się liczy nawet ta 1;-)

joweg Ta Twoja szwagierka czy kto tam to faktycznie jakaś franca. Nie stresuj się jej dogadywaniem i dobrze zrobiłaś że z nią nie gadasz.
A z tym paleniem i piciem to na serio masakra , ale wiesz co założę się że urodzi zdrowe dziecko. Zawsze tak jest ,normalne matki dmuchają i chuchają na dzieci , a takie wariatki niczym się nie przejmują czy dziecko dobrze ubrane czy nakarmione i takim dzieciom nic nie jest. Ja nikomu nie powiedziałam o in vitro . Tylko moje 2 koleżanki i najbliższa rodzina wiedzą że jeżdżę do kliniki się leczyć ale co i jak nie mówiłam. I powiem Ci że ostatnio też zauważyłam że odcięłam się trochę od świata bo tak naprawdę boję się już tych pytań. Taki los
 
dzieki dziewczyny wiec znaki ze zapowiada sie na @ uznam za mega pozytywne :D i ze nie przyjdzie :) kochane jestescie :) niestety sa ludzie i taborety nie heheh :D
 
joweg - ja też mam psychiczną szwagierkę, Tak mi umilała czas od ślubu że mało nie wróciłm pzez nią do Polski.A jak zaciązyła po 13 latach to najważniejsze było to że ona jest pierwsza.Oprócz tego po porodzie powiedziała że mój mąż może obejrzeć dziecko a ja nie. Od samego początku wszystko obracała przeciwko mnie. ja jej tylko mówiłam cześć a ona wymyślała niestworzone historie. Przeszkadzało jej to że się uśmiecham do męża a jak chciałam porozmawiać z M to stała pod drzwiami i podsłuchiwała. Baba która ma 39 lat. Teraz mamy spokój bo siedzi na macierzyńskim.
 
reklama
lindii77- to superrr rozumiesz , moja pomalowala miezsaknie na takie same kolory co my :/ nawet pytala jakie imie dla dziecka swojego bym dala i tak rzucilam Andrzej i zaganij jak dziekco bedzie sie nazywac
:D bedzie maly andrzejek :D wszystko malpa kopiuje !!!!! mam dosc....
 
Do góry