reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

maugustyna ja tez bede miala transfer w listopadzie (tak pod koniec miesiaca) tak więc mam nadzieję że nawzajem będziemy się wspierać a później razem cieszyć:)

Oczywiście! wsparcie przecież najważniejsze, szczególnie od osób, które przechodzą przez to samo co my...
Oby listopad był szczęśliwy..:)
pozdrawiam
 
reklama
dziewczyny czy orientuje się która co u Asiiek, albo ptencer???
bo jakoś mijam je ostanio na bb
hejka babolku! i reszte dziewczyn tez witam! oj duzo Was tu :-) wszystkim mocno kibicuje...co u nas hmmm..wszystkie objawy ciazy minęły z I trymestrem ufff bo bym sie wykonczyła haha....teraz czuje sie super...brzuszek juz ładny i nie da sie go ukryc ( niecałe 2kg na +) ;-) dzieciaczki sie wiercą ...swietne uczucie...poki co jeszcze delikatnie..dzisaj wybieram sie na wizyte ( mam co 2 tyg) i mamy poznac płec maluszków..mam nadzieje, ze slicznie mamusi pokaza haha :tak: oj juz nie moge sie doczekac!!!
Mocno Wam kibicuje dziewczyny!! Dacie rade!
 
Asiiek jejku jak ten czas zleciał, pamiętam jak podchodziłaś do IVF a teraz już będziesz znała płeć maluszków. To musi być świetne uczucie :)
 
Witam serdecznie

gosssssia4
Jeszcze raz gratulacje !!!! :-D

A ja byłam dzisiaj na usg jest dzidziuś i jest pięknie bijące serduszko !!!!!!!:-D

Pozdrawiam
 
hejka babolku! i reszte dziewczyn tez witam! oj duzo Was tu :-) wszystkim mocno kibicuje...co u nas hmmm..wszystkie objawy ciazy minęły z I trymestrem ufff bo bym sie wykonczyła haha....teraz czuje sie super...brzuszek juz ładny i nie da sie go ukryc ( niecałe 2kg na +) ;-) dzieciaczki sie wiercą ...swietne uczucie...poki co jeszcze delikatnie..dzisaj wybieram sie na wizyte ( mam co 2 tyg) i mamy poznac płec maluszków..mam nadzieje, ze slicznie mamusi pokaza haha :tak: oj juz nie moge sie doczekac!!!
Mocno Wam kibicuje dziewczyny!! Dacie rade!
Asiiek kochana jak już to zleciało
super bardzo się cieszę:):)
życzę parki i dużo zdrówka dla Waszej całej czwórki:):)
odzywaj się czasem:):)

ptencer zaciskam mocno aby szybko poszło&&&&
 
Jo.M - Kochana o dziwo po 20 dodzwoniłam się do lekarza, przeczytalam wynik i cyk...zlecił jedną globulkę GYNOXIN i w piątek jadę na histeroskopie ale fakt faktem Paniusie przegieły...przecież nic je to nie kosztowało... wystarczyło trochę chęci!

Assiek - mocno Cię pozdrawiam i trzymam kciukaski ochwal się nowinami:)
za Ptencer trzymam mocno kciuki ale zleciało
Gosssssssia4 - gratuluje kobieto!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry