reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzieki wielkie wszystkim za dobre słowa. Trzymam za wszystkie mocno kciuki. Powoli strach zaczyna mnie ogarniać. Najgorzej jest w nocy i ten ucisk w klatce piersiowej. Jak idę do ubikacji cały czas sprawdzam czy juz czasem nie zaczynam plamić, tak jak ostatnim razem. Wiem to głupie i powinnam sie opanowac, ake przychodzi taka chwila ze jednak zaczynasz bać sie tego bólu jak test wychodzi negatywnie.:wściekła/y:

Bedzie dobrze zobaczysz:-) I to wcale nie jest glupie ja tez tak robilam i robie nadal ciagle sprawdzam czy nie plamie:tak:To nie mija nawet jak juz wiesz ze sie udalo. ;-)
 
reklama
witajcie.nie mogę spać. w sobotę miałam transfer i bardzo się boję , że tym razem znowu nic n ie będzie bo jakość zarodków jest taka sobie a najgorsze jest to , że w 3 dobie były super piękne wszystkie klasy A i B a na 5 dobę z A zrobiła się tylko wczesna blastocysta c i powyżej 8 b . Wszyscy mnie pocieszają , że z takich zarodków też można uzyskać ciąże ale jestem pełna obaw.Zaczynam żałować , że robiliśmy tym razem w Gdańsku a nie w Białym . Tak bardzo się boję bo to nasza 3 próba a kasę zbieraliśmy cały rok i jeszcze siostra nam musiała pożyczyć . Wszyscy mówią , że mam się nie załamywać bo to szkodzi ale ja nie umiem myśleć pozytywnie kiedy zarodki są gorszej klasy niż rok temu . Wybaczcie ,że tu smucę ale nie mam nikogo komu moglabym się wypłakać .
 
labo75 Witam na forum. Obawy , które masz są jak najbardziej zrozumiałe. Tutaj dziewczyny miały nie raz super zarodki a stresowały się jak nie wiem co. Tak to już jest i będzie.
Postaraj się odprężyć nie stresować bo to na pewno nie pomoże.
Trzymam mocno kciuki:-)
 
Witam! trzymam mocno kciuki za wszystkie wasze dzieciaczki! Niech się wgryzają w brzuszki mamusi, a wy się tak nie stresujcie!
Ja niestety przeszłam hiperstymulacje i musiałam odłożyć transfer, teraz powoli dochodzę do siebie. Mam nadzieję, że to czekanie z wami szybko zleci.
 
labo75 Będzie dobrze kochana, ja o moich wiem tyle ze są bardzo ładne jak na trzecia dobę. Jeden miał osiem kom., a drugi chyba 6 pani embriolog stara sie byc zawsze miła że czasem mi sie wydaje że pociesza. No nic czekamy razem kiedy powinnaś testować. Ja 1 listopada, albo zapale świeczke z radosci albo ze smutku:)
I napewno nie pokusze sie o wcześniejsza date, bo ostatnio tak zrobiłam i to dopiero mnie podłamało. Trzymam kciuki
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny! Dziękuję za kciukasy i dobre słowa! Wczorajsza punkcja była ok okazało się ze nachodowałam 14 jajeczka więc zdecydowała się oddać 2 .
Planowany transfer ŚRODA ;) Biorę teraz unidox, dhupaston, kwas.foliowy,dzis ostatni unidox . Widze ze wiekszośc z was brała zastrzyki przeciwzakrzepowe i luteine,akard. Czy zalecił wam to lekarz czy moge na własna reke kupic luteine i akard?
 
Witam

Duphaston jest syntetycznym hormonem działającym podobnie jak żeński hormon ciałka żółtego - progesteron.

Luteina - Progesteron w preparacie, jest syntetycznie otrzymywanym naturalnym hormonem ciałka żółtego jajnika.

To jest to samo :))
 
reklama
dziewczyny odebralam dzisiaj bete 10dpt 39 ale sie najadlam srachu bo jak wstalam rano to mialam cale zakrwawione majtki teraz plamie ale mniej lekarz powiedzial ze mam sie niemartwic ze takie plamienia moga wystepowac w ciazy zobaczymy za 2dni powtorka bety pozdrawiam
 
Do góry