reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Lula2000 bardzo mi przykro , ale mała nadzieja jeszcze jest aż do wyniku bety.
Więc powodzenia.

sham , Lula2000 dziewczyny ja po 2 nieudanej próbie też się przeniosłam z Katowic do Bielska. Nie wiem czy to była dobra decyzja , dopiero się okaże , ale nie żałuję bo inne miejsce inny lekarz i inne podejście daje mi jakoś większą wiarę.

Dziś mam 3 dpt i nie mogę się już doczekać testowania.
 
Witajcie Dziewczyny:-) Jestem tutaj nowa:zawstydzona/y: Ciesze sie ze znalazlam to forum, duzo sie od Was dowiedzialam. Ja lecze sie za granica a dokladnie w UK, o dzidziusia staramy sie od 8 lat, szereg badan w PL zabiegow i nic, wiec postanowilismy wyjechac i spróbować w UK. Tydzien temu zostalam zakwalifikowana na zabieg in vitro, cholernie sie ciesze ale i tez cholernie sie boje:-( 13.10 ide na pierwsza wizyty do kliniki mamy omowic caly proces jaki mnie czeka, dobor lekow itd. Jest moze ktos kto juz to ma za soba i moze mi powiedziec wiecej na ten temat. Trzymam za nas wszystkie kciuki:-)
 
sham - ja nigdzie nie odchodze :-)
Jestem dopiero na 160 stronie tego wątku bo tu dziewczyny naprawdę dużo cennych informacji zawarły. Muszę czytać bo może wpadnę na coś na co lekarze nie wpadli.
Niestety u większości lekarzy zauważyłam kompletny brak zainteresowania moimi wynikami badań...
 
Lula2000 & Sham- tulę mocno i pocieszam jak się da. Wypłaczcie się i zbierajcie siły. Następnym razem się uda!
Margolka - ja mam to za sobą, jak masz pytania - to pytaj. Zajrzyj też na wątek: Staraczki na wyspach... może tam coś znajdziesz.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam
Strasznie mi przykro Lula200 :(

Dziewczyny odebrałam betkę w 9 dniu po transferze i jest 63,25!!!
Nie wiem co o tym myśleć!!!
Ja nie wierze w to co widzę !!!!

Aha i jeszcze pytałyście o inną klinikę o której myślałam to Invimed i dr Dworniak, słyszałam dużo dobrego o nim.
 
Do góry