reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć dziewczyny przykro mi że się Wam nie powidło. Trzymam kciuki za następny raz i pozdrawiam. Zobaczycie że za kilka dni wróci Wam chęć do walki.

MEG ja też miałam 2 histeroskopie miałam polipy, nie było najgorzej . Bardziej bolał mnie ten zastrzyk znieczulający niż sam zabieg. Po zabiegu czułam się senna i bolało mnie podbrzusze ale do przeżycia. Więc nie stresuj się niepotrzebnie , bo jeśli trzeba zrobić to trzeba.

Ja w piątek miałam transfer , więc dziś dopiero 2 dpt.
 
reklama
sham

Nigdy więcej dlatego, że kłamią, oszukują, nie informują o wszystkim,ukrywają pewne informacje. Już drugi raz podchodziłam w tej przychodni i dowiaduję się nowych informacji na temat szans naszych, tego jak to niedobrani jesteśmy itp.
Najbardziej wk...łam się jak na jednej z pierwszych wizyt stymulacyjnych ( przy drugim razie ) doktor poinformował mnie ( a nawet miał do mnie pretensje, że nie wiedziałąm ), że skoro raz roniłam to teraz będzie łatwiej. Natomiast po ostatnim krio zapewniali mnie że to nie była ciąża tylko efekt leków które brałam mimo że beta była ponad 30 i zaczęła spadać.
Nie mam na myśli pani doktor do której chodziłam bo ona jest zajebista i tak na prawdę ze względu na nią podeszłam drugi raz do in vitro w Novum, ale mam na myśli całego szefa, którego ja nazywam guru.
Mogłabym wiele pisać o tej przychodni negatywnych rzeczy ale za dużo emocji jest z tym związanych i nie chcę ciągle przez to wyć!
Powiem krótko nawet jakby mi się tam udało to i tak nikomu nie polecam tej przychodni. Szczerze mówiąc to nie wiem jak jest w innych ale nigdy ta, ból jest jeszcze taki, że muszę tam wrócić ponieważ mam dziesięć zamrożonych embrionów.
Ale wrócę dopiero wtedy kiedy wyjaśnią mi dlaczego drugi raz z rzędu embriony zaczynają się zagnieżdżać i nagle wielkie g....!!!

A w której klinice Ty podchodziłaś? I dlaczego chcesz zmienić klinikę?
 
Ostatnia edycja:
agulak
mialas 2 poronienia czy jak? bo beta 6.35 to niestety nie jest beta ciazowa wiec nie wiem czemu myslisz ze sie zagniezdzil zarodek? bo jak tak to nikt nie zna dobrej odpowiedzi na to: moze zarodki slabe (co jest najbardziej prawdopodobne), moze masz problem z immunologia, moze sa jeszcze inne rzeczy....
 
lolitka200
Miałam na pewno według lekarza jedno po ostatnim crio, natomiast teraz mam oznaczyć kolejną betkę w 9 dniu czyli jutro, żeby można było potwierdzić ale podejrzewają że również.
A czy to że zarodniki ładnie rozwijają się do piątej doby nie oznacza, że są silniejsze?
Chyba już mam mętlik w głowie.
Podziwiam Cię lolitka200 za wytrwałość oraz gratuluję serdecznie.
 
Ostatnia edycja:
agulkak

to ze zarodki sa dobre do 5 doby to nie oznacza ze sa one zawsze dobre. jest zwiekszone prawdopodobienstwo ze sa mocniejsze, ale wcale tak byc nie musi. gdyby tak bylo mialybysmy mnostwo ciaz po blastkach a wcale nie jest ich az tak statystycznie wiecej od np 3 dniowych
 
A ja jutro będę robić pierwszy test po transferze i to będzie 14dpt. Okropnie się boję. Odkładałam i odkładałam ale jutro trzeba będzie prawdzie spojrzeć w oczy...
 
Agulkak jesli teraz nie Novum, to gdzie planujesz?
Kurcze troszkę mnie zmartwiłaś swoją opinia, ale napewno nie ma kliniki o której wszyscy by mówili w superlatywach.Ja jak narazie własnie tam będę dalej walczyć.Zobaczymy czas pokaże.
Sham a Ty myślałaś o jakims lekarzu w Novum do którego byś się udała?
 
reklama
Magdusia31 nie zastanawiałam się nad lekarzem !!
ja byłam klientem invicty!!
i tam niby masz jednego lekarza ale-tak naparwdę pózniej w czasie stymulacji jak popadnie!! zależy kto jest tego dnia w klinice!!
Miałam swojego lekarza- ale transferu czy pick upu nigdy mi nie robił!!
a robił lekarz, którego bardzo bardzo nie lubie i nie ufam :/

a teraz.. jeśli będziemy gdzieś podchodzić to.. albo novum albo invimed!!
inne spojrzenie może nam szczęście przyniesie, w każdej klinice inne leki podawane są po transferze- nawet te na skurcze!! może to bedziej szczęśliwsze dla nas
 
Do góry