reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

szarlotka po in vitro po porodzie naturalnym mozesz zajsc...no jak sie znow uda;)ale ja bym odczekala jednak troche po cc rok trzeba odczekac ze wzgledu na ciecie wlasnie....
 
reklama
Dziewczynki proszę podpowiedzcie mi co mam robić. Czy powinnam zabrać karty z leczenia z tej kliniki. Tak sobie myślę że przydadzą się żeby inny lekarz widział co brałam do tej pory. Proszę może któraś z was zna dobrego specjalistę gina endokrynologa bo ja myślę że ta moja cholerna tarczyca ma tu decydujący wpływ.

tez tak mysle...a do jakiej kliniki myslisz uderzac?
 
asia

powiem tak - nie sadze zeby tarczyca byla przyczyna zlej stymulacji. jedno z drugim raczej nie ma nic wspolnego. ALE prawidlowo funkcjonujaca tarczyca zapewnia harmonia hormonalna ktora napewno jest potrzebna do po transferze i bez uregulowanej tarczycy nie mysl nawet o nastepnym podejsciu.
 
sakmi1 moje gratulacje!!!oby beta ładnie rosła:):)

danio96 mój lekarz powiedział że wiek ciąży liczy się od daty transferu plus dwa tygodnie:) więc policz jak jest w Twoim przypadku.jak chcesz popatrz na moje daty i na suwaczek i policz podobnie u siebie:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ISIA 25 to jak ty to liczysz 9 dpt - czyli 9 dzień po transferze?
bo ja musiałam zrobić w 12 dniu po transferze i nie swiem czy beta jest dobra 86 i który to tydzień . miałam transfer 3.09
 
sakmi1 tak 9dpt to- 9 dzień po transferze..(no ja nie wytrzymałam i już 9 dnia musiałam zrobić hcg:D) dziś masz 13dpt..ważne że beta pozytywna i wydaje mi się że ok..teraz żeby tylko dobrze przysrastała..kiedyś zadałam pytanie na forum jak ma przyrastać bo to ważne..powodzenia!!:-) jak będziesz miała jakieś pytania to pisz a jak będę umiała odpowiedzieć to napisze;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej dziewczyny ja pisalam na tym blogu ponad rok temu wtedy bylam po in vitro cieszylam sie bo udalo sie ale niedlugo trwalo moje szczescie poronilam w 8 tygodniu zrobilismy sobie z mezem przerwe i teraz znow probojemy teraz jestem na etapie brania tabletek anty i niedluo stymulaca wieze ze teraz tez sie uda to jest nasza 3 proba pozdrawiam:-):-D:happy:
 
Do góry