reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

*Meg*hej lalka jasne ,że zostanie wynagrodzone jak każdej z nas po takim okresie czekania ,ja coś czuję w duszy ,że to dobry czas dla nas :tak:ja mam o tyle dobrze,że jednak moja P.dr mi wszystko na cito przepisywała i mam na już badania,teraz tylko robiłam posiew i we wtorek usg oby było wszystko ok,i koniec tygodnia będzie mój ,jeszcze aby moje eskimoski przeżyły drogę do domu i 2 tyg czekania.....ale w pracy szybko minie :-)
Bzzz zobaczysz II kreski i się nie martw

twoja wiara mi się przyda bo mojej zaczyna mi powoli brakować...

a u kogo jesteś ? mi ostatnio transfer robiła taka fajna dr A. Zygler (bo mojego oczywiście znowu nie było) -to bardzo fajna babeczka:)
też podchodzisz na cyklu naturalnym? czekam niecierpliwie na wieści - a o eskimoski się nie martw na pewno czekają niecierpliwie żeby do ciebie wrócić !!!

Ja pitole...jak tak czytam te posty to normalnie już nie mogę się doczekać!
Pójdę w pon. do labolatorium i zrobie rozróbę :-D co moimi wynikami niby " na cito" - a 3 tygodnie:wściekła/y:
Myśle jednak że będa w tym tygodniu i dzwonie do kliniki - i wtedy ciekawe co mi powiedzą, przynajmniej coś by ruszyło do przodu.


rób rozróbę !!!! :wściekła/y: a co !!! niech się już coś dzieje do chol....rki !!! jak tak można traktować MEG - no normalnie ja nie wiem ....

Bzzz - będą II krechy jak nic! Zobaczysz!

oby -oby... chyba pierwszy jestem w stanie głośno mówic ze BARDZO TEGO CHCĘ , zawsze nieśmiało czekałam na bieg wydarzeń i poddawałam sie temu co przyniesie los - teraz mam zamiar trochę wymagać - a co ?!!!


miłego weekendu życzę a ja spadam się podnieść na duchu jakimiś zakupami:-p Wczoraj miałam imienniny i teraz trzeba coś kasy przepuścić:-D

papatki:)


no i nic nie postawiła nam tutaj ?!! ty mały draniu !! ani ciasteczka ani soczku :szok: oj nieładnie !!!:cool2: poprawiać mi się tutaj natychmiast !!!
no i udanych zakupów :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Bzzzz wszystko będzie dobrze i dwie krechy na pewno będą zobaczysz:-)
Lulin też bardzo mocno trzymam kciuki:)
Meg ponaglij ich w tym laboratorium..ja też pracuje w laboratorium więc nie ma rzeczy niemożliwych:-). Przyciśnij to może się pospieszą
ja zaczęłam wczoraj zastrzyki a w piątek na pierwszą kontrolę..mam nadzieję że będzie ok. Wspominałyście coś o jakichś ziołowych herbatkach..jakie?i mam pytanie czy bieżecie/brałyście jakieś witaminy w czsie stymulki?bo ja kiedyś wogóle jak się staraliśmy z mężem brałam feminatal N.. i nie wiem czy dalej kupować i brać???a wspominałyście też kiedyś jakoś pamiętam o Q10..czy jakoś tak. Brałyście go może? i od kiedy???dzięki wielkie za odpowiedź z góry:-). Bardzo lubię czytać na forum bo tyle tu szczęścia i wsparcia że to jedna z najmilszych rzeczy w ciągu dnia. Dzięki Wam za to dziewczynki;-)
 
Cześć Dziewczyny!
U mnie szczęśliwie hcg 217,17!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przyrost super :) :) :) Prg spadł mam zwiększoną dawkę luteiny i zmniejszoną estrofemu.
Poza dziwnym uczuleniem wszystko jest ok :)

Pozdrawiam i dziękuję!
 
twoja wiara mi się przyda bo mojej zaczyna mi powoli brakować...

a u kogo jesteś ? mi ostatnio transfer robiła taka fajna dr A. Zygler (bo mojego oczywiście znowu nie było) -to bardzo fajna babeczka:)
też podchodzisz na cyklu naturalnym? czekam niecierpliwie na wieści - a o eskimoski się nie martw na pewno czekają niecierpliwie żeby do ciebie wrócić !!!


ja u dr.A.Zygler się prowadzę i jest mi u niej dobrze :-) teraz usg mam tylko u innej jakaś dr.Lewicka znacie ją dziewczyny może?możecie coś o niej powiedzieć bo nie ukrywam jak idę do innego lekarza to mam wrażenie,że nie jest tak dobry jak mój prowadzący :-(i na naturalnym cyklu idę czekają na tak zwaną "godzinę zero "po owulacji i wprowadzają póżniej zarodeczki,no zobaczymy co to będzie ,już nie mogę się doczekać ,dobrze że idę do pracy to minie szybciej czas ,pózniej znowu tydzień urlopu (na mazurach) i wrócę to betka będzie .....
ojoj......się będzie działo ....:-)
 
Cześć Dziewczyny!
U mnie szczęśliwie hcg 217,17!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przyrost super :) :) :) Prg spadł mam zwiększoną dawkę luteiny i zmniejszoną estrofemu.
Poza dziwnym uczuleniem wszystko jest ok :)

Pozdrawiam i dziękuję!

Piekny przyrost:)Superrrrrrr
Za czekajace bardzo mocno zaciskam&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Iwka55 nie mogłam sie oprzeć, zeby nie zajrzeć co u was. Wiedziałam, ze bedzie dobrze, nie mogło byc inaczej. Strasznie sie ciesze i z całego serca gratuluje. Teraz czekam na Asiiek, zeby nam ogłosiła równie dobre wieści.
 
reklama
ja u dr.A.Zygler się prowadzę i jest mi u niej dobrze :-) teraz usg mam tylko u innej jakaś dr.Lewicka znacie ją dziewczyny może?możecie coś o niej powiedzieć bo nie ukrywam jak idę do innego lekarza to mam wrażenie,że nie jest tak dobry jak mój prowadzący :-(i na naturalnym cyklu idę czekają na tak zwaną "godzinę zero "po owulacji i wprowadzają póżniej zarodeczki,no zobaczymy co to będzie ,już nie mogę się doczekać ,dobrze że idę do pracy to minie szybciej czas ,pózniej znowu tydzień urlopu (na mazurach) i wrócę to betka będzie .....
ojoj......się będzie działo ....:-)


nie znam dr Lewickiej :( ale bądź spokojna ma tylko skontrolować USG a na tym myślę że się zna :tak: czyli nie brałaś żadnych "wspomagaczy"?
już powoli zaciskam za ciebie kciuki moja droga co by szybko zleciało do tego transferu ....

PS.
zazdroszczę tych Mazur.... ale może i mi się uda gdzieś wyskoczyć w sierpniu ... zobaczymy

Asiiek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pewno pojechała na mega zakupy !!!!!!!!!!!!!!!!!

a nas trzyma tu w niepewności !!!!!

meldować się natychmiast !!!!!

:tak: :tak: :tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry