reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Asiiek, właśnie rozmawiałam z ginem o tych balstusiach i wywnioskowałam, że chyba trochę niechętnie podchodzą do nich. Poza ty powiedział, że jak będą balstusie, to wtedy raczej podadzą tylko jeden :-(
Oj nie podoba mi się to, bo ja jestem nastawiona na bliźniaki :-D, już nawet wózek mam wybrany hihihi
 
reklama
a gdzie Ty sie leczysz dani? w invicie czy Gamecie? W invicie nie ma problemu, my sami podjelismy decyzje ze chcemy wydłuona hodowle.. wiadomo ze i tak embriolog ocenia zarodki i decyduje czy mozna je tak długo trzymac ale nam nie robili problemu i tak samo zadecydowalismy ze chcemy dwa i tez nic nie mowili..nie bylo zadnego problemu

ptencer...ja pewnie powiem mu w sobote jak zrobie kolejna bete i bedzie ładnie przyrastała...oj kochana jak tak długo czekałam na ta wiadomosc ze musze zrobic mu jakis prezent...tak sobie mysle ze moze owine czerwona wstążke na brzuchu tak jak na prezencie i dam np malutkie body kocham tate czy cus hihi
 
właśnie rozmawiałam z ginem o tych balstusiach i wywnioskowałam, że chyba trochę niechętnie podchodzą do nich. Poza ty powiedział, że jak będą balstusie, to wtedy raczej podadzą tylko jeden :-(
wiesz, ja tez mialam podane blastocysty i tez jak Asiiek mialam b.dobrej jakosci. Lekarz tez zasugerowal podanie jednej, probowal mnie przekonac, ale ja sie uparlam:-), wiec jak sie uprzesz, to nie bedzie mial wyboru. Nie rozumiem tylko dlaczego, niechetnie podchodza do blastek-> z nimi teoretycznie jest najwieksza szansa na sukces
 
Asiiek - ale szaleństwo !!!! GRATULUJE BARDZO !!!!

iwka55 - tobiie też już po cichutku gratuluję.... bo czuję że fasolka się szybko rozkręci :))

lulin - kciuki mocno trzymam , daj znać co u ciebie :)

witaj ptencerku !!!
 
Ostatnia edycja:
Ok 18 zadzwoniła ginka i pogratulowała mi zdrowej ciazy..nie wiadomo jeszcze czy jedno czy dwa malenstwa ale mowi ze wszystko super..zmniejszyła mi dawke leków i teraz czekamy na kolejna weryfikacje :-) matko jak ja sie ciesze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Płacze i smieje sie jednoczesnie..dobrze ze meza nie ma w domu hihi...trzeba teraz obmyslec plan jak mo powiedziec w sobote albo niedziele..w poniedziałek mamy 2 rocznice slubu wiec piekny prezent co nie ? :-):-)

Super, mój dostał przyśpieszony o 2 dni prezent imieninowy :) Też mam zmniejszoną dawkę luteiny 3x4 dopochwowo. Teraz trzeba czekać do soboty i sprawdzić czy beta prawidłowo przyrasta. Muszę jechać z rana, bo ma dzwonić o 12.00 i jak wszystko będzie ok umówi mnie na usg :)

Dziękuję Wam Dziewczyny za wsparcie :)
 
wiesz, ja tez mialam podane blastocysty i tez jak Asiiek mialam b.dobrej jakosci. Lekarz tez zasugerowal podanie jednej, probowal mnie przekonac, ale ja sie uparlam:-), wiec jak sie uprzesz, to nie bedzie mial wyboru. Nie rozumiem tylko dlaczego, niechetnie podchodza do blastek-> z nimi teoretycznie jest najwieksza szansa na sukces
no własnie, dziwne to! moj emek to rozmawiał z moja ginka o podaniu 3 blastek i ginka powiedziala ze takie przypadki tez sie zdarzaja ale bardzo rzadko - jak komus juz kilka razy nie wyszło

Super, mój dostał przyśpieszony o 2 dni prezent imieninowy :) Też mam zmniejszoną dawkę luteiny 3x4 dopochwowo. Teraz trzeba czekać do soboty i sprawdzić czy beta prawidłowo przyrasta. Muszę jechać z rana, bo ma dzwonić o 12.00 i jak wszystko będzie ok umówi mnie na usg :)

Dziękuję Wam Dziewczyny za wsparcie :)
hihi ja mam tak samo..musze byc w sobote o 7 rano na pobraniu bo o 12;15 mam tel.....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ogólnie powiedział, że oczywiście decyzja należy do embriologa, ale zawsze jest to ryzyko, że przestaną się rozwijać zanim zostaną blastusiami, ale wierzę, że embriolodzy podejmą słuszną decyzję. Ja dałam szansę lekarzom z Invimedu w Gdyni, jak na razie jestem bardzo zadowolona. Wcześniej leczyłam się 4 lata w Inviccie, ale trochę straciłam do nich zaufanie.
No to ja w takim razie będę sie upierać w razie czego przy dwóch, ale niekonieczne będę chwalić się emkowi czym to grozi :zawstydzona/y:

bzzz niech Twoje mrozaczki się dobrze zadomowią w Twoim brzuszku
 
witaj ptencerku !!!
Kochana, powiez jak sie czujesz? i kiedy testujesz?

Ogólnie powiedział, że oczywiście decyzja należy do embriologa, ale zawsze jest to ryzyko, że przestaną się rozwijać zanim zostaną blastusiami, ale wierzę, że embriolodzy podejmą słuszną decyzję.
w tym aspekcie lekarz na racje, ze zarodki moga nie dotrwac do blastek, ale to zalezy od tego ile ich bedziesz miec. Jak jest ich sporo w 3 dobie, i wszystkie mniej wiecej jednakowej jakosci, to wowczas wskazany jest dalsza hodowla, zeby wybrac te najlepsze i najsilniejsze. Lekarz nie powinien zakladac, ze nie bedzie ´podawal blastek, po nie wiadomo jeszcze w sumie ile bedziesz miec zarodkow-> zycze aby jak najwiecej:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ok 18 zadzwoniła ginka i pogratulowała mi zdrowej ciazy..nie wiadomo jeszcze czy jedno czy dwa malenstwa ale mowi ze wszystko super..zmniejszyła mi dawke leków i teraz czekamy na kolejna weryfikacje :-) matko jak ja sie ciesze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Płacze i smieje sie jednoczesnie..dobrze ze meza nie ma w domu hihi...trzeba teraz obmyslec plan jak mo powiedziec w sobote albo niedziele..w poniedziałek mamy 2 rocznice slubu wiec piekny prezent co nie ? :-):-)
piękny :-)
jeszcze raz bardzo gratuluję:):)
ale wypasioną niespodziankę masz dla M:):) będzie skakał aż po sufit:)
 
reklama
Do góry