reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

mira 20 wiem że trzeba zrobić badanie amh i fragmentacja dna nasienia ale to już u nich, ciekawi mnie jak jest z tym przypisywaniem do grup-bo jakby zakfalikowano mnie do 4 grupy to trzeba wydać 27000 plus dodatkowe koszty, to w Katowicach za to mam też trzy próby a nie wiem czy miałabym siłę na większą ilość prób

27 + dodatkowe koszty- czyli ile? za leki, tak? to znaczy, że się opłaca,
kobieta jest tak skonstruowana psychicznie, że jeśli będzie mogła próbować, to będzie próbować. Teraz nie możesz ocenić swoich sił na przyszłość mi też się wydawało, że załamałam się po drugiej próbie, ale to trwało może 3 dni i po dziecko posżłabym nawet do diabła
 
reklama
za leki, badania, dojazdy w moim przypadku w dwie strony 500 km-zostanę jednak chyba w Katowicach w Provicie-przede mną jeszcze IUI a później ewentualnie dopiero in vitro

Czy któraś z Was leczy się w Provicie?
 
Cześć dziewczyny,ja po długiej przerwie wracam do Was,pełna energii i dobrego nastawienia(jeszcze z Chorwacji,ale już nie mogłam wytrzymać i musiałam zerknąć co u Was się dzieje) Bzzzz moja kochana trzymam kciuki zobaczysz ,że teraz się uda :-),jak mi napisałaś ,że podchodzisz już to nic innego nie robiłam tylko trzymałam kciuki:tak:
Asiek witaj lalka widzę,że u Ciebie też już "po" zaciskam mocno kciukasy ,oj coś czuje dziewczyny ,że i my tym razem dołączymy do ciężaróweczek:tak: u mnie dzisiaj 1dc ,11 dc mam wizytę i usg no i crio jeszcze nie wiem kiedy ale jak wrócę do PL to myślę ,że juz wszystko sobie dokładnie zaplanujemy i tylko będzie kwestia czasu.
 
Dziewczyny przepraszam, że się tak wcinam, ale odebraliśmy dzisiaj wyniki mojego męża i liczba plemników wynosi 5.75 mln a norma jest od 20. Powiedzcie mi, to bardzo źle? Wszystkie inne wskaźniki są w górnych granicach normy, tylko ta liczba plemników mała:((
 
Gizas, witam!!. Jak chcesz to sprawdx jeszcze linka z Invimedu w Gdyni. tam jest program in vitro z sukcesem i chyba troche lepsze warunki, bo płaci sie 11 500 plus leki, i nie ma żadnej klasyfikacji grupowej. ja właśnie sie do nich zapisałam. Poczytaj sobie, może wam to wyjdzie taniej.

InviMed Gdynia : In Vitro z Sukcesem

Powodzenia :-)

Lulin, zaciskam kciuki za jutro.
 
Dzięki dziewczyny. Byłam u gina, stymulacja clo średnia. Jak się w tym miesiącu nie uda, to w przyszłym idę na wizytę jak będzie @, to mam iść po skierowanie na oddział i będą nam robić IUI :-( a jak to nie pomoże to mam sobie wybrać klinikę która się zajmuje IVF:-(
 
reklama
rruurrrkkka witam. Nam lekarz mówił, że IUI robi się od ok. 15 mln (?). Nie zgłębiałam tematu bo daaaleko nam do takiego wyniku:dry:

Dzięki dziewczyny za wsparcie. Dam jutro znać co i jak :-)
 
Do góry