reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny! Jestem juz w domu z moimi 2 maluszkami klasy 4AA :-)..na zimowisku pozostało 8 zarodków tez klasy 4AA:-) a 2 sa jeszcze w inkubatorze... czuje sie dobrze..ucekam odpoczywac :-)...prosze o duża porcje kciukow i ciążowych fluidków :tak::tak::tak:buziaki


No to teraz tylko relaksik!!!! :-) trzymam kciuki !!!! Super!!!:-):-):-)
 
reklama
Asiiek super! gratuluję pięknych zarodków. Dbaj o nie i odpoczywaj ile wlezie:)

Ja po kolejnej wizycie, pęcherzyki wolno coś rosną:-(więc dzis kolejny zastrzyk a jutro kolejna wizyta...
 
Asiiek, wirusków niestety nie mogę wysłać (jeszcze :)) ale kciuki mocno zaciskam. Odpoczywaj sobie i mam nadzieję, że czas totestowanka szybko Ci zleci.
 
Dziewczyny! Jestem juz w domu z moimi 2 maluszkami klasy 4AA :-)..na zimowisku pozostało 8 zarodków tez klasy 4AA:-) a 2 sa jeszcze w inkubatorze... czuje sie dobrze..ucekam odpoczywac :-)...prosze o duża porcje kciukow i ciążowych fluidków :tak::tak::tak:buziaki
to wspaniale :-D -ale wysiedziałaś cudeńka :-D - teraz kciukasy zaciśnięte a ty dbaj o siebie . ja w piątek będę miała transfer więc będziemy sobie fisiowały razem jak wrócę ;-) przytulam cieplutko i do usłyszenia :-)

pozdrawiam wszystkie babeczki i też proszę o kciuki i fluidki - przydadzą się :)
 
to wspaniale :-D -ale wysiedziałaś cudeńka :-D - teraz kciukasy zaciśnięte a ty dbaj o siebie . ja w piątek będę miała transfer więc będziemy sobie fisiowały razem jak wrócę ;-) przytulam cieplutko i do usłyszenia :-)

pozdrawiam wszystkie babeczki i też proszę o kciuki i fluidki - przydadzą się :)

no to kochana juz mocno zaciskam kciuki za transferek :-)
 
reklama
Do góry