reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

w tym tygodniu powinnam mieć transfer - 3 mrozaczki czekają
w maju nieudane, mam nadzieję, że tym razem się uda :)
trzymajcie proszę za mnie kicuki

iszka - wszystko będzie dobrze, tym razem się uda :) Powodzenia!

asiek - już za chwilkę punkcja i transfer i, tak jak pisza dziewczyny, dopiero sie zaczna nerwy. ale dasz Kochana radę. Buziaki!!!
 
reklama
dzieki Babolki! no jasne, ze dam rade w końcu musze :-) no to dzisiaj wizyta , przed wizyta mam akupunkture hihi zobaczymy z czym to się je haha
Miłego dnia :-)
 
iszka ja tez trzymam kciuki za maluszki i transfer :tak:

asiiek ale szybko zlecialo :tak: Jestes juz tak blisko,wiec teraz jak najmniej stresu i nerwow.Ha latwo powiedziec co?;-) Ale chociaz sproboj.Trzymam kciukasy za duzooooo jajeczeka a potem super zaplodnienie na szkielku :tak:Bedzie dobrze:tak:
 
dzięki wielkie dziewczyny :)
dziś miałam badanie hormonów, ale jeszcze lekarz chce mnie zobaczyć
najgorsze jest to, że mojego lekarza do jutra nie ma i chodzę na wizyty do innego
zobaczymy co powie po dzisiejszym USG
 
czarnykot - ściskam cię mocno..... ale czas szybko leci u ciebie już 18 tydzień a pomyśleć że też byłabym tak daleko. Ojj ale mnie wzięło:) pozdrawiam:-)
 
Byłam dzisiaj na wizycie kontrolnej i mam takie mieszane uczucia.
Z jednej strony ma estradiol rosnąc bardziej niż poprzednim razem, z drugiej jednak nie za bardzo żebym się nie przestymulowała. Jak pytam czy aktualny wynik jest dobry to lekarz mówi, że dobrze że taki niski (bo się nieprzestymuluję) a podwyższa dawki (bo pęcherzyki za wolno rosną). Ciągle lekarze mi mówią jakie jest duże zagrożenie hiperstymulacją przy PCO (?) i że dobrze jak pęcherzyków będzie mniej. A ja boję, że źle mi tą stymulację prowadzą jakoś chaotycznie, bez pomysłu i że znowu nic z tego nie wyjdzie :crazy:
Wraz ze spadkiem zaufania do lekarza/y rośnie mi poziom stresu. A za drugim razem miało być lepiej.
Grr... dobrze że można się tu wygadać;-)
 
Hej babolki! a wiec tak na lewym 10 a prawym 8 pecherzyków !!!!!!! Maja do 21-24 mm wiec chyba dobrze co?? :-) ale micha mi się smieje...w piatek punkcja!!! dzisiaj o 20 zastrzyk w zadek...wykupiłam dzisiaj wszystkie leki ktore bede brala po transferze łoooo matko ile luteiny!!! szok...trzymajcie za mnie kciuki plisssssssssssssssssssss ;-)
 
reklama
Do góry