reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mada72 trudno nam sie nie udało tym razem to co czuję nie da się opisać ale wierzę że Tobie sie uda i mocno Ci kibicuje

ja czekam na dzisiejszą betkę, wynik bedzie dopiero jutro rano, ale na szczęście online. Ja nie wytrzymałam i dzis o 4 rano zrobiłam test - i jest 2 kreska, troche słabsza od tej kontrolnej, ale jest, jak to powiedział mój M: "no jest jak byk". Jestem podekscytowana, ale jeszcze podchodze ostroż nie, zobaczymy po tej betce, powtórkę mam w piątek w klinice.
Ale po tym co tu dzisiaj czytam, to jakoś trudno być radosnym ... Serce się kroi ile trzeba przejść i wycierpieć, żeby otrzymać ten upragniony dar.
 
reklama
Mada - wreszcie jakas super wiadomosc w dniu dzisiejszym. Ale sie ciesze, z tych Twoich II kreseczek, hurrra. Z gratulacjami poczekajmy do betki ale dobrze jest...
 
Dziewczynki, bardzo Wam dziekuję, ale ja naprawde się jeszcze boję cieszyć, ale tak naprawdę mam ogromna nadzieje, że dalej będzie dobrze. Po tym teście nie moglam spać, szepnełam Mkowi na ucho, że jest jasniejsza kreska, normalnie byłby zły, że go rano budze, ale wstał i polunatykował do łazienki. Jak wrócił to powiedział : no to co Mamusiu? I sie tak usmiechnal, że sie mało nie popłakałam. Ja na tą 2 kreskę czekałam ponad 8 lat...
 
Mada gratuluje!!!:)......Jeżeli jest kreska chpćby blada to znaczy że betka też będzie oki:):)Ja zrobiłam test wcześniej i miałam blada krechę...:):)Ale już wtedy wszystkie dziewczyny mi mówiły że jeżeli jest blada krecha to udało się:):)
Cieszę się z lepszej wiadomości na dzień dzisiejszy....:)

asia daj znać czy lekarz kazał powtórzyć betkę...mnie się wydaje że będzie kazał....
 
Mada gratuluje dwóch kreseczek i życzę by betka ładnie rosła.

Asia bardzo mi przykro, ale dam Ci iskierke nadzieji. W mojej klinice powiedzieli, że jeśli beta w 12 dpt jest >6 to jest szansa. U ciebie jest dopiero 11 dpt, wiec trzymam mocno kciuki by tak bylo w Twoim przypadku.
 
Mada72 super!!! jeśli test wyszedł dziś pozytywnie to wydaje mi się, że nie ma opcji żeby beta była negatywna :). Teraz tylko zmartwienie aby ładnie rosła!!! Życzę żeby rosła i rosła i rosła :). Trzymam kciuki i ślę buziaki :):):). Bardzo się cieszę, nawet nie wiesz jak bardzo!
 
reklama
Do góry