reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hope32 przykro mi z powodu tej cholernej bety :(. Nie poddawaj się, jeszcze będziesz się śmiać!!! Wiem, że nie ma takich słów które mogą w takiej chwili pocieszyć, ale wiem, że wszystko będzie dobrze!!!

asia1103 trzymam za Ciebie mocno kciuki!!! Wysokiej betki życzę :)!!! Daj koniecznie znać!!!

Dziewczyny nie wiecie co z koleżanką gucia_m miała betować w poniedziałek i nie znalazłam żadnego wpisu od niej?
GUCIA odezwij się!!!

Ja czekam na wynik 3 HCG- oby wszytsko było ok!
Buziaki!
 
reklama
Seria złych wiadomości

Wczoraj odebrałam wyniki kariotypów. U mojego męża - stwierdzono obecność translokacji robertsonowskiej między chromosomami 13 i 14.
Jestem załamana, cały świat znowu się zawalił :-(
PGD robią w Warszawie i Gdańsku. Koszt w okolicach 8 tyś, do tego cale IVF 10tyś i po prostu teraz nas na to wszystko nie stać :-( Wszystkie badania zrobione, miałam w sierpniu startować, ale czego mogłam się spodziewać. W moim życiu nigdy nic nie przychodziło łatwo.
Przeraża mnie wizja przyszłości. Przeraża mnie to, w jakim państwie żyjemy...
 
Hope, asia - przykro mi, nastepnym razem musi byc lepiej...Balbi-nka - oby ta zla passa szybko minela, zycze pozytywnego rozwiazania problemu.
 
asia - tak mi przykro, wiem co czujesz niedawno przeżywałam to samo i tak samo jak Ty nie mam mrozaków i mega niską rezerwę jajnikową, trzymaj się kochana,
Balbi-nka- współczuję, ale nie trać nadzieii.............
 
Hope32, assia-> dziewczyny, tak strasznie mi przykro. Nie poddawajcie sie, jeszcze bedzie dobrze.

Balbinka-> nawet nie wiem co powiedziec. A co dokladnie oznaczy ta translokacja? Jaki ma to wplyw na zajscie w ciaze i potencjalna ciaze?
 
kurcze ale sie borobiło...znowu zła passa na wątku...Hope, asia tule Was bardzo mocnooooo....
Balbinka a z tym czyms nie ma szans na ciaze?
 
reklama
Do góry