reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

eweli1982: Jak ja Ci dziękuję, że za Twój wpis, to sobie nawet nie wyobrażasz. Nastawiłam się już raczej na porażkę, ale obudziłaś we mnie światełko nadziei. Małe, ale zawsze. Dzięki temu myślę, że będę w miarę normalnie funkcjonowała, bo od wczoraj to nie ma ze mną kontaktu.Albo ryczę, albo śpię (wtedy śni mi się punkcja, transfer itp.) albo gapię się bez sensu w sufit. Jestem na siebie (i męża przy okazji, który mnie do tego namawiał) taka strasznie zła, że zrobiłam wogóle ten test. Nie posłuchałam mojego gina i teraz mam za swoje. Nawet nie chcę pamiętać wczorajszego dnia, bo to była jakaś katastrofa. Oswoiłam się już w jakichś 90 % z porażką, ale zrobienie tego testu popsuło przynajmniej 2 dni mojego i tak pełnego stresu życia :((((((((((((((
 
reklama
Hej dziewczyny! Matko jak Wam musi byc ciezko....dobrze, ze to tylko 2 tyg czekania a nie wiecej...
Ja jestem juz po 2 dawkach Ganalu i jakos nic nie czuje tzn zeby cos sie tam działo...teraz mam stresa ze nic nie urosnie :-( ginka dała mi mała dawke bo niby mam duza rezerwe jajnikowa i taka mi wystarczy a aj sie boje czy nie jest za mala ...
 
o kurczaki dziewczyny znowu zaczełam krwawic :szok: czy to nirmalne???? @ dostałam w srode w zeszłym tyg i w sobote juz nic nie było a teraz patrze ze znowu krew..miała tak któras z WAS??????
 
Cześć dziewczynki,
Moglybyście mi podpowiedziec ile mniej więcej kosztują leki wyciszające a ile stymulujące? Próbuje znaleźć najtańsze źródło.

Z góry dziękuję ipozdrawiam serdecznie
 
witaj danii na forum -powiem ci że ja kupowałam leki w aptece koło kliniki i nie patrzyłam zbytnio na cenę.Nie to żebym miała nadmiar kasy, ale było mi wszystko jedno , u mnie bym tych leków na pewno niedostała. Zauważyłam też że za pierwszym razem miałam małe dawki tych leków stymulujących i był coś taniej ,jak za drugim razem gdzie te dawki miałam większe.Tak mniej więcej to kaszt rzędu 6-7 tysięcy zł.Ja mam daleko do kliniki (250 km) więc doszły mi jeszcze koszty podróży itp.
Asiiek
- kurcze nie miałam nic takiego jak masz wielkie wątpliwości lub czujesz że jest coś nie tak zadzwoń do gina!!!

Dziewczynki - która robiła dzisiaj betkę -meldować się !!!!! trzymam kciuki za wszystkie oczekujące !!!!!!
 
No poki co juz nie krwawie...ehh ile to my sie nastersowac musimy :crazy:

No własnie Jakie wyniki??? dziewczyny czekamy na WAS:tak::tak:

danii ja z wyciszajacych miałam tabletki anty i gonapeptyl. Tabletki chyba 70 zł a zastrzki 320zł ....zastrzyki stymulujace wyszły mi 1300zł ale ja mam małe dawki
 
danii - koszty leków moga byc róźne, ja sie przekonałam, że nawet w jednym mieście różnica może być spora. Diphereline lub Gonapeptyl (wyciszenie) to koszt rzędu 270 PLN (ale w tej droższej aptece koszt to 315 PLN!), ja akurat potrzebowałam 2 opakowania bo spóźniał mi sie okres, a leki na stymulacje mogłam zacząć od 3 dnia cyklu. Gonal (stymulacja) to koszt ampułki rzędu 80 PLN (ale możesz też trafić 100 i więcej PLN). U mnie koszt leków nie przekroczył 3000 PLN.

bzzz - przyłaczam sie do Twoich nawoływań, ja też zagryzam paznokcie jak tam poszło naszym dziewczynkom.
betebeta, mimi, gucia - odezwijcie się:-)
 
asiiek - ja nie miałam żadnych plamień i krwawień, nawet jak lekarz mówił, że mogą się pojawić. Za to miałam mega bolesną @ jak brałam wyciszacze. Może to tylko incydent, w razie czego lepiej zadzwoń do gina, to sie uspokoisz ;-) przynajmniej na chwilkę, do nastepnego stresu ;-)
 
asiiek - ja nie miałam żadnych plamień i krwawień, nawet jak lekarz mówił, że mogą się pojawić. Za to miałam mega bolesną @ jak brałam wyciszacze. Może to tylko incydent, w razie czego lepiej zadzwoń do gina, to sie uspokoisz ;-) przynajmniej na chwilkę, do nastepnego stresu ;-)
haha dobrze powiedziane :-) jak nie przejdzie do jutra to jutro zadzwonie do gina..poki co ciszaaaaa :-)
 
reklama
Dziewczynki bardzo Wam dziękuję ze postawilyście mnie do pionu dzis już jest lepiej. Buziaki dla was wszystkich. Ja też czekam na wyniki dziewczyn .Nie trzymajcie nas już w niewiedzy dajcie znać jak poszło!!!! Asiek ja w trakcie wyciszania plamiłam cały czas i bolały mnie cycochy ale gin powiedział że nie mam się czym martwić a @ potem miałam tylko 2 dni
 
Do góry