reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
dorocica-> moim zdaniem to i tak masz cala mase lekow, ja bralam tylko utrogestan 3x1 i nic wiecej. Co do kawy, ja pilam 2 dziennie (slabe).
 
ptencer i czarnykot a czy czerwone winko piłyście?? bo gdzieś w diecie czytałam o winie?

hmmm z ta kawą.... ja tez systematycznie piję jedną dziennie, może słabiutka nie zaszkodzi/? sama nie wiem, powiedziałam sobie ze bede słuchac lekarza......:-(

a brzucho boli coraz mocniej:-( mogę coś wziąc przeciwbólowego wrazie czego jak już bedzie bardzo bolało ze nie wytrzymam??
 
dorocica->ja nie pilam wina. Co do tabletek przcibolowych, to te z paracetamolem nie szkodza na pewno. Ja mialam w trakcie stymulacji, punkcji, transferu i tuz po zapalenie pluc i bralam silne antybiotyki i bylam pewna, ze sie nie uda. A jednak:-)
 
Dorocica - myślę że jedna słabiutka kawka nie zaszkodzi;-), ja kawy nie piję więc nie miałam z tym problemu. A jak boli to spokojnie możesz brać no spe i paracetamol, to jest bezpieczne w ciąży i mój dr powiedział że jak boli to można brać:tak:
Bardzo mocno trzymam za betkę, będzie dobrze!!!
 
Hej babeńki...:)
My po weekendowej sobocie...spokojnie spędzona :)...dzisiaj 7 dpt...głowa mnie zaczyna boleć:(:(
dorocica...co do tabletek mnie lekarz poradził tylko nospe, a z testem chyba za wcześnie rzeczywiście...:(poczekam na czwartek jednak...:(dzisiaj mnie często coś kłuło w podbrzuszu....
Dziewczyny filmu "Niepokonani" nie polecam....:(ostatnie pół godziny prawie przespałam i zerkałam na telefon która godzina...początek ciekawy ,fajnie zapowiadający, potem ciągnący jak flaki z olejem.....
 
szarlotka - zastanawiałam się jak tam Wasze wyjście do kina - szkoda, że nie jesteś zadowolona...
mam nadzieję, że w tą środę uda się spotkać :-):-D
co do nospy to mi lekarz odradzał i nie pochwalił jak się przyznałam, że raz wzięłam... z tego co zakodowałam, mamy tego samego lekarza więc ciekawe dlaczego ja dostałam inną informację...
 
Hej dziewczynki witam w ten piękny słoneczny dzionek :-)
dorcica ja po transferze zarówno po pierwszym jak i po drugim brałam jedynie duphaston, mój lekarz jest bardzo ostrożny w wypisywaniu recept :-), co do brzuszka to ja również miałm bóle po transferze i brałam no-spę, napewno jest bezpieczna, bo brałam ją jak chodziłam z córcią w ciąży, wówczas mój lekarz prowadzący twierdził, że do chwili porodu żadne skurcze macicy nie są nam potrzebne i zalecił własnie no-spę
szarlotka jak nastrój u ciebie, ja zrobiłam się jakaś spokojniejsza, może ta piękna pogoda tak kojąco na mnie działa :-), o testowaniu narazie nie myślę, wolę jeszcze żyć nadzieją ..., brzuch pobolewa tylko czasami, plamienia jak były tak są, a na okres chyba się narazie nie zapowiada - tempka 37,1
 
witajcie :-) u mnie dzis 27dpt. Dwa dni nie mialam mdlosci i juz sie cieszylam ;-) Ale wczoraj wieczorem mnie dopadly i dzis od rana mecza...no co zrobic hehe.Bede miala co wspominac :tak: Brzuszek pokowa,syski bez zmian. W srode na 1 usg,juz coraz blizej niz dalej.Nie moge sie doczekac:-)

dorocica winka czerwonego nie pilam,lekarz nic nie wspominal,a jesli boli brzuch to moge brac Paracet.Oczywiscie biore tylko jak brzuchol naprawde dokucza,jak bol jest do wytrzymania to wole sie wstrzymac.

czarna380 i szarlotka jeszcze troche i testujecie :) Super,trzymam mocno kciuki:tak:
 
reklama
klara81
dziekuje slicznie za info o lekach :))))

ma-mi ale ci zlecialo :)))))) pozdrawiam :))))

dziewczynki trzymam za wszystkie kciuki i wielkie GRATULACJE tym co sie udalo

nie wchodzilam ostatnio tutaj bo mialam egzaminki musze sie pochwalic ze zdalam :)))) jeszcze w piatek czeka mnie obrona pracy ale to juz tylko formalnosc :))))
 
Do góry